Ja je wil niet weten hoeveel moeite ik daarvoor moet doen. Kom ik een keer daar gelijk weer de pineut.quote:
quote:Op zaterdag 1 september 2007 02:55 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ja je wil niet weten hoeveel moeite ik daarvoor moet doen. Kom ik een keer daar gelijk weer de pineut.![]()
Ik haat cijfers optellen.![]()
Ik ben niet zo handig soms.quote:Op zaterdag 1 september 2007 02:56 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
![]()
Je moet gewoon opletten dat je niet de laatste post maakt![]()
Buzzer is wel een man van zijn woord dus je weet maar nooit. .quote:Op zaterdag 1 september 2007 03:02 schreef Lamon het volgende:
als jullie van spelletjes houden, heb ik ook nog een forumtip
[Gratis DVD] Deel 3 Reserve Honden.
Als buzzer zijn woord houdt is ie binnenkort centraal, dan kun je je eigen spelletje verzinnen om gratis iets aan een ander te geven als ze het spelletje winnen, gewoon voor de lol.
Leuk concept toch?
quote:Op zaterdag 1 september 2007 02:25 schreef I.R.Baboon het volgende:
Die eventuele meet bij deel honderd komt iets te hard dichterbij, dus ik doe ook voorzichtig.
quote:Op zondag 2 september 2007 02:13 schreef broer het volgende:
Ik heb vandaag een goede daad gedaan. Gisteravond vond ik een telefoon op straat en vandaag gaf ik die terug aan de rechtmatige eigenaar - geheel tegen diens verwachting in. Enige probleem: ik heb er een bos zonnebloemen aan overgehouden. Hier zit ik nu met al dat groen in mijn huis.
En ik mag nooit alleen maar smileys gebruikenquote:
quote:Op zondag 2 september 2007 02:54 schreef broer het volgende:
Spinvis? Dat is nog erger dan zonnebloemen!
Ligt eraan wat je wilt zeggen.quote:Op zondag 2 september 2007 03:02 schreef Wickedangel het volgende:
(Is dit de goede smiley?)
Ik kan het niet zeggen, anders zou ik woorden gebruiken. Ik wil er een meewarig gevoel mee uitdrukken.quote:
Ik heb eens te hoge conifeer uit de tuin getrokken , dat liep allemaal wat anders dan gepland.quote:Op maandag 3 september 2007 02:28 schreef broer het volgende:
Morgen komen ze drie huizen verderop een enorme berk rooien. Dat gaan ze best spectaculair doen, met een grote kraan, namelijk. Nu wil ik dat eigenlijk wel zien, want ze gaan over mijn tuin heen. Maar helaas doen ze dat al om een uur of half acht. En ik vrees dat ik dan nog niet wakker ben. Had ik tóch eerder moeten gaan slapen.
Het was achteraf gezien toch een vermakelijke dag, goed voor wat mooie sterke verhalen.quote:Op maandag 3 september 2007 02:55 schreef broer het volgende:
Bemoedigende woorden, sig. Dank je wel.
Als die boom uit de kraan valt dan wordt je wel wakker broer.quote:Op maandag 3 september 2007 02:28 schreef broer het volgende:
En ik vrees dat ik dan nog niet wakker ben. Had ik tóch eerder moeten gaan slapen.
Shit zeg!quote:Op maandag 3 september 2007 02:38 schreef sig000 het volgende:
[..]
Tegelijk met de wortel trok ik ook de gasleiding en riolering aan gort.![]()
Nieuwe, omdat ik te lui ben om goed te zoeken.quote:Op woensdag 5 september 2007 01:11 schreef ElizabethR het volgende:
Lamon, heb je een nieuwe gekocht of een van een tweedehands winkel?.
Mocht je er nog niet doorheen gezakt zijn, kan ik je aanraden het niet te doen. Zelfs als het wel het geval is, levert het weinig genoegdoening op heb ik ervaren, laat staan als je oude bankstel nog gewoon lekker zit.quote:Op woensdag 5 september 2007 01:34 schreef broer het volgende:
Ik heb van de week overwogen een nieuwe bank van Ikea te kopen. Omdat mijn oude, tweedehands bank hier al zo lang staat als ik hier woon, namelijk zes jaar.
Maar ik kan me er ook niet toe zetten om zo'n enorm bedrag uit te geven aan meubels.
Geen enkele is goed zonder interpunctie.quote:
Van schaap, geit of varken?quote:Op woensdag 12 september 2007 02:59 schreef Ole het volgende:
ff shoarma eten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |