Je krijgt, dacht ik, wel een boete bovenop de belasting etc. als je het spul niet aangegeven hebt.quote:Op dinsdag 20 november 2007 15:43 schreef YebCar het volgende:
ook gaan ze je heus niet aanhouden als je het probeert .. gewoon btw en inklaringskosten dokken of je troep daar achterlaten. als je iets illegaals probeert mee te smokkelen dan pas wordt je aangehouden,
Zou best kunnen. Ze vragen niet voor niets: heb je iets aan te geven?quote:Op dinsdag 20 november 2007 16:40 schreef Dromer het volgende:
[..]
Je krijgt, dacht ik, wel een boete bovenop de belasting etc. als je het spul niet aangegeven hebt.
Maar.. succes ermee.
Even gewoon interesse, waarom zou een ps3 niet door de beveiliging komen? Of gaat het nu alleen over aangeven bij douane (en evt invoerrechten en btw aftikken?)quote:Op dinsdag 20 november 2007 15:51 schreef popolon het volgende:
Ja goed je gaat je gang maar. Ik ben net een paar dagen geleden nog door security in A'dam en Detroit gekomen. Als er een gast bijzit die met het verkeerde been uit bed is gestapt heb je dus een probleem.
Maar goed, je gaat je gang maar.
Dat laatste. Het gaat niet om explosiegevaar, hoor.quote:Op maandag 3 december 2007 17:50 schreef Richie_Rich het volgende:
[..]
Even gewoon interesse, waarom zou een ps3 niet door de beveiliging komen? Of gaat het nu alleen over aangeven bij douane (en evt invoerrechten en btw aftikken?)
Het was best een goede lezing vond ikquote:Op dinsdag 4 december 2007 18:11 schreef Johnns het volgende:
Aanstaande donderdag een lezing van dhr. Middelkoop op mijn Hogeschool, over de val van de DollarGa ik dus zeker even kijken!
Hoe was 't?quote:Op dinsdag 4 december 2007 18:11 schreef Johnns het volgende:
Aanstaande donderdag een lezing van dhr. Middelkoop op mijn Hogeschool, over de val van de DollarGa ik dus zeker even kijken!
quote:Op dinsdag 4 december 2007 09:06 schreef FJD het volgende:
Een PS3 is ook niet echt iets wat je normaal gesproken in je rugtas hebtEen laptop daarentegen kun je gewoon meenemen, je zult alleen de doos e.d. achter moeten laten.
Ipv achterlaten kan je de doos/boekjes etc. ook naar jezelf sturen per UPS oidquote:Op dinsdag 4 december 2007 17:13 schreef JeroenV het volgende:
Zelfde heb ik met een iPod. Ik ga in het voorjaar naar Amerika, als de koers nog zo is wil ik daar een nieuwe kopen. Als je alles achter laat (op garantie na) kunnen ze moeilijk bewijzen dat je hem gekocht hebt daar.
Ja ik vond het erg interessant. van Middelkoop is een goede en overtuigende spreker. Ik ga mezelf zeker nog verder informeren n.a.v. de lezing.quote:
Wat studeer je precies? En aan de Hanze of de RUG?quote:Op donderdag 6 december 2007 16:52 schreef P8 het volgende:
[..]
Het was best een goede lezing vond ik
Ik heb dan ook liever een prof ofzo. Vaak zijn die wel goed in staat om goed in te spelen op 'achtergrond'-zaken. Hoe het nu echt zit enzo..quote:Op donderdag 6 december 2007 21:56 schreef Evil_Jur het volgende:
Ik heb al een paar 'pundits' gehoord over de dollar-waarde in gastcolleges en dergelijke, maar het komt er op neer dat ze behalve de duidelijke zaken maar heel weinig zeker weten....
Ik studeer MWD aan de Hanze. Verder niet echt een lezig die dus wat te maken heeft met mn studie. Maar het leek me een erg interessante lezing. En hij viel me idd niks tegenquote:Op donderdag 6 december 2007 21:58 schreef Johnns het volgende:
Wat studeer je precies? En aan de Hanze of de RUG?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |