Aan het einde.quote:Op maandag 13 augustus 2007 12:48 schreef PLAE@ het volgende:
Wanneer in het programma was dat Perez stukje?
Oehoe hij zet ons onderaan, wat een kruistochtquote:Op maandag 13 augustus 2007 09:41 schreef vingerplant het volgende:
Ik hou m'n hart trouwens ook weer vast, want Hugo lijkt z'n kruistocht jegens mijn cluppie ook weer op te pakken. Waar hij 3 jaar geleden elke week weer Bot en de rest van de spelers zeer selectief aanpakte op zogenaamd gemeen spel begint hij nu met De Graafschap op plaats 18 in zijn prognose. Ik ben benieuwd wat hij dit seizoen van plan is.
Hij zette Sparta op de negende plaatsquote:Op maandag 13 augustus 2007 10:04 schreef WEST het volgende:
Hugo Borst neem ik al jaren niet serieus..., om nog geloofwaardig over te komen zet hij sparta ergens onderin neer maar als het aan hem ligt zijn de 3 clubs uit rotterdam ook 1,2 en 3. en de rest telt niet mee voor hem.
Als dat zo is, is dat wel heel walgelijk. Ik dacht dus echt dat Perez de hele tijd werd uitgefloten. Daalt de NOS nóg verder in mijn achtingquote:Op maandag 13 augustus 2007 10:06 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Ze deden alsof het Ajaxpubliek ondankbare honden waren die Perez alleen hebben uitgefloten. De waarheid is dat er alleen werd gefloten toen PSV werd genoemd, daarna kreeg Perez een mooi applaus + ereronde.
De NOS manipuleerde de waarheid. Het is geen big deal, maar zeker niet gepast voor een 'journalistiek' programma als SV.
Juist, dankjewel. Dit filmpje zegt alles eigenlijk.quote:Op maandag 13 augustus 2007 14:31 schreef WEST het volgende:
alleen maar fluiten bij het noemen van PSV
vergelijk dat maar eens met die andere beelden en zie wat het verschil is.quote:Op maandag 13 augustus 2007 14:33 schreef paultjuhhh het volgende:
Hier de beelden op geenstijl :
http://www.dumpert.nl/med(...)_rijk_de_gooyer.html
En hebben we daar ook weer duidelijkheid over.quote:Op maandag 13 augustus 2007 14:31 schreef WEST het volgende:
alleen maar fluiten bij het noemen van PSV
Precies, heeeeelemaal NIKS aan het handje dus.quote:Op maandag 13 augustus 2007 14:31 schreef WEST het volgende:
alleen maar fluiten bij het noemen van PSV
Bron: NU.NLquote:EINDHOVEN/HILVERSUM - Een komisch bedoeld filmpje in het NOS-programma Studio Voetbal over PSV'er Kenneth Perez is bij de Eindhovense club in verkeerde aarde gevallen. Directeur Jan Reker eiste maandag per brief excuses van de omroep.
ANP
In het filmpje is te zien hoe Perez bij zijn afscheid van Ajax in de Arena een beeldje krijgt van technisch directeur Martin van Geel. Vervolgens is in een in scène gezet filmpje te zien hoe Perez het stadion uitrijdt en uiteindelijk het beeldje kapot gooit op de snelweg.
PSV vindt het 'verwerpelijk en onaanvaardbaar' en vreest dat Perez er last mee krijgt bij Ajax-supporters.
De NOS noemt het satire, maar komt PSV deels tegemoet door het van internet te halen. In de herhaling van het programma, maandagmiddag, koos de NOS ervoor het bewuste filmpje in beeld te betitelen als 'in scène gezet'.
Excuus
Reker stuurde de brief naar PSV en Ajax. Hij eiste namens PSV excuses in de sportuitzendingen van maandag, op teletekst en in de volgende uitzending van Studio Voetbal. "We komen er in die uitzending wel op terug, maar niet in de vorm van een excuus", aldus hoofdredacteur sport Maarten Nooter.
"Het was van ons een poging tot humor. Het was een parodie op Rijk de Gooijer, die ooit het gouden kalf kreeg en dat vervolgens uit het raam van een auto smeet. Uiteraard was het niet onze bedoeling om Perez te beschadigen. We halen het van internet, want daar willen filmpjes nog wel eens een eigen leven gaan leiden, zonder welke context dan ook."
Er was maandag al telefonisch contact tussen de NOS en PSV, binnenkort is er een reeds eerder geplande ontmoeting tussen directieleden van beide organisaties.
Denk dat er een boze Perez bij de voorzitter stond, die vervolgens een brief namens PSV heeft gestuurd. Niets mis mee om een speler even te beschermen tegenover de buitenwereld.quote:Op maandag 13 augustus 2007 16:56 schreef planethugo het volgende:
staat de uitzending nu niet op inet alleen vanwege dat filmpje? Wat een aanstel, had niet verwacht dat psv zich zo zou laten kennen
Was het grappig bedoeld?quote:Op maandag 13 augustus 2007 18:29 schreef Dos37 het volgende:
Het was idd alles behalve grappig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |