abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_52107652
quote:
Op zaterdag 4 augustus 2007 22:39 schreef Ericr het volgende:
Ach de Tour de Charlottenlund is toch ook een mooie prijs op je palmares, bijna net zo mooi als een Tourzege.
Misschien stapt hij wel 100m voor de finish af, als hij alleen is.

Tourwinnaar is Contador natuurlijk. hij had de beste ploegleiding en wist het best er voor te zorgen dat men hem niet weken achter elkaar kruizigde. Daarnaast kan het uit de koers nemen van rasmussen terecht zijn, dus dan lijkt me contador de meest waarschijnlijke winnaar.
quote:
Wanneer is de kielhaling van de Rooij eigenlijk? De zege weggeven aan de beste preperateurploeg (in de Tour) van de laatste 9 jaar
ach ja. sommigen kruizigen rasmussen. en de rooy komt weg met 'naief'. Rasmussen is zeker schuldig en de rooy zeker niet. vragen stellen bij het kruizigen van rasmussen ziet men als het opnemen voor rasmussen.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
  † In Memoriam † maandag 6 augustus 2007 @ 12:22:03 #52
135486 Manu82
How you doin'?
pi_52136822
Is er al bekend wat Rasmussen gedaan heeft gister?
Some memories are best forgotten
Room 23
pi_52137512
Bron: HLN

Rasmussen moest weg bij CSC voor "zeer gevaarlijke bloedwaarden"


De Deense radio heeft gisterenavond onthuld waarom Michael Rasmussen eind 2002 moest vertrekken bij CSC-Tiscali. Daags voor de start van de Ronde van Lucca zou een teamarts het bloed van Rasmussen hebben onderzocht. De dokter zou daarbij op "zeer gevaarlijke" bloedwaarden zijn gestuit. Na overleg met de ploegleider van dienst, Johnny Weltz, zou zijn besloten Rasmussen niet te laten vertrekken.

Riis
Van de door Riis eerder beloofde contractverlenging kwam meteen niets meer terecht. Rabobank, in die dagen nog op zoek naar een versterking voor de rondeploeg, deed Rasmussen naderhand een aanbod waarop hij inging. Kort nadat de klimmer zijn handtekening had gezet, vertelde Riis Rabobank waarom hij niet verder wilde met zijn landgenoot.

Richards
Voormalig mountainbiker Whitney Richards beschuldigde tijdens de Tour Rasmussen ervan in 2002 te zijn ingezet voor het vervoeren van verboden bloeddoping. De Deen verdween in de gele trui uit de Tour nadat Rabobank hem ontsloeg omdat hij had gelogen over zijn verblijfplaats in de maand voor de Tour. Rasmussen bleek het jongste jaar vier onaangekondigde dopingcontroles te hebben gemist.

Koers
Rasmussen rijdt vandaag voor het eerst sinds zijn ontslag bij Rabobank weer een "koers", het Deense criterium Tour de Charlottenlund, iets ten noorden van Kopenhagen. Hij krijgt 30.000 euro daarvoor. (hln)
pi_52141339
Altijd handig die mosterd na de maaltijd berichten. Waarom hoorden we dit niet toen Rasmussen nog gewoon een kip was die alleen streed voor een trui die bijna niemand wil hebben?
pi_52141605
quote:
Op maandag 6 augustus 2007 15:29 schreef Ericr het volgende:
Altijd handig die mosterd na de maaltijd berichten. Waarom hoorden we dit niet toen Rasmussen nog gewoon een kip was die alleen streed voor een trui die bijna niemand wil hebben?
omdat virenque dit ook kon. tdf winnen kon virenque niet en dan komt er immense druk op de anderen.
  maandag 6 augustus 2007 @ 16:17:56 #56
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_52142531
quote:
He had been scheduled to take part in the Giro della Provincia di Lucca but he was sent home by DS Johnny Weltz after an internal blood test showed irregularities. Back then, Rasmussen told Danish news agency Ritzau that his withdrawal was due to stomach troubles and a fever.
Uiteraard een klein leugentje om bestwil, maar toch bespeur ik een patroon .
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_52145970
Tja renners die opeens ziek, zwak en misselijk worden is een vrij algemeen voorkomend beeld. Ze zijn natuurlijk wel vatbaar gelet op de inspanningen maar soms lijkt het er op dat een kuurtje net even verkeerd is aangeslagen. Net zo goed als een vormcrisis bij sommigen wel erg acuut lijkt toe te slaan, overtraining is meestal meer iets wat langzaam zijn sporen nalaat terwijl verkeerd gebruik medicijnen vrij acute problemen kan opleveren.
pi_52145976
De ploegarts van CSC liet tijdens de Tour in een interview met Sporza al het 1 en ander los over Rasmussen. Duidelijk was dat ze hem niet lieten gaan op sportieve redenen maar om andere redenen in het verlengde van interne controles.
pi_52154561
Rasmussen toegejuicht

CHARLOTTENLUND - Michael Rasmussen heeft onder luide toejuichingen bij een criterium in het Deense Charlottenlund zijn rentree gemaakt.

Zo'n 20.000 mensen waren maandag afgekomen op de eerste wedstrijd van de Deense renner sinds zijn voortijdige vertrek als klassementsleider uit de Ronde van Frankrijk en zijn ontslag bij de Rabobankploeg.

Rasmussen reed lang op kop in de wedstrijd over tachtig kilometer, maar finishte uiteindelijk in het peloton. De zege ging naar Nicki Sörensen. Rasmussen liet na afloop van de race weten op zoek te zijn naar een nieuwe ploeg. "Er zijn een paar opties. We zullen zien wat er gebeurt. Ik hoop dat ik een nieuw begin kan maken.''
Maak nie regtig saak nie
  maandag 6 augustus 2007 @ 23:54:27 #60
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_52155566
Bjarne Riis, Bo Hamburger, Claus Michael Moller, Rasmussen, ... kan iemand zich wel een Deense toprenner met een clean imago voor de geest halen ?
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
  dinsdag 7 augustus 2007 @ 00:04:28 #61
99433 Tup
Tupperwaar
pi_52155802
quote:
Op maandag 6 augustus 2007 23:54 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Bjarne Riis, Bo Hamburger, Claus Michael Moller, Rasmussen, ... kan iemand zich wel een Deense toprenner met een clean imago voor de geest halen ?
<Rasmussen-modus>
Hoezo? Dat is helemaal niet bewezen. Iemand is onschuldig tot het bewezen is. Fokking de Rooij. Rabo heeft nog steeds niet laten zien dat hij in Italië was. Ik heb zelfs een poster van Michael boven mijn bed hangen...
</Rasmussen-modus>
Wasserwunderland
  dinsdag 7 augustus 2007 @ 08:41:58 #62
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_52159487
Hij had wel een leuke outfit aan. Mooie, egale gele trui.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  † In Memoriam † dinsdag 7 augustus 2007 @ 09:46:21 #63
135486 Manu82
How you doin'?
pi_52160439
quote:
Rasmussen als held onthaaldDoor LÉON DE KORT

ROTTERDAM/CHARLOTTENLUND - In een voorstadje van Kopenhagen reed Michael Rasmussen gisteravond zijn eerste kilometers weer, sinds hij als geletruidrager door Theo de Rooij uit de Tour de France werd gehaald en door Rabobank werd ontslagen. Het publiek begroette hem als een verloren zoon.

Was het provocerend bedoeld of vond hij het gewoon een mooi wielershirt? In een smetteloos geel tricot, zonder sponsornamen, vierde Michael Rasmussen gisteravond zijn comeback op de fiets. En de menigte - zo’n 20.000 man sterk - die speciaal voor hem op de Tour de Charlottenlund was afgekomen, kon het wel waarderen. Want voor de meesten, zo bleek uit de talloze aanmoedigingen en steunbetuigingen, had ‘Chicken’ gewoon de echte gele trui naar Parijs moeten brengen.

,,Natuurlijk had Michael de Tour moeten uitrijden, met het geel om de schouders,’’ vond ook Bo Hamburger, de voormalige wielerprof die als gisteravond in de buitenwijk van Kopenhagen als speaker optrad. ,,Helaas worden de regels in de wielersport niet altijd even consequent toegepast. Als er reglementen zijn, moeten die voor iedereen hetzelfde zijn.’’

Hamburger zei dat niet zomaar. In april 2001 kreeg hij daags na de Waalse Pijl bezoek van een dopingcontroleur. In de urine die hij moest afstaan, werden naderhand sporen van het bloeddopingmiddel Epo aangetroffen. Ook de contra-expertise gaf een positief resultaat, maar Hamburger vocht de uitslag met succes aan. In augustus volgde vrijspraak, omdat er procedurefouten waren gemaakt. De Deense bond wilde echter niets meer met hem te maken hebben en nodigde hem niet meer uit voor wereldkampioenschappen of Olympische Spelen.

Hetzelfde overkwam Rasmussen vorige maand. Geconfronteerd met het missen van onverwachte controles en het onvolledig informeren van de autoriteiten over zijn verblijfplaatsen in de stille perioden, besloot de Deense wielerbond (DCU) Rasmussen voortaan te weren van de grote toernooien. Die maatregel lekte uit tijdens de Ronde van Frankrijk, waarna er zich een heksenjacht ontspon. Op woensdagavond 25 juli leidde die tot de val van Rasmussen, op dat moment leider in de rangschikking van de Tour.

Enigszins beïnvloed door dit schandaal kwam John Zangenberg vorige week op het idee Rasmussen naar Charlottenlund te halen. Hij is de voorzitter van het organisatiecomité, maar bovendien de schoonvader van Hamburger. De kleine Deen, jarenlang een gewaardeerde kracht in de teams van TVM: ,,John vertelde me dat hij meer sponsorgeld dan andere jaren had opgehaald. Hij vroeg of Rasmussen een haalbare kaart zou zijn. Ik heb Michael toen gebeld. We waren er snel uit,’’ aldus Hamburger, die in 1998 zelf een dag in het Tour-geel gehuld was.

Tegen een vergoeding van een kleine 30.000 euro peddelde Rasmussen veertig rondjes van twee kilometer mee door het centrum van Charlottenlund. Hij arriveerde erg laat, onthield zich tot vlak voor de start van elk commentaar, maar praatte wel kort met spreekstalmeester Hamburger, alvorens hij zich onder zijn collega’s begaf. Heel veel bekenden trof hij overigens niet: met Nicki Sörensen, Matti Breschel (beiden CSC) waren alle profs wel genoemd. De rest van het peloton bestond uit amateurs. .

‘Hoe is het om even terug te zijn in je geboorteland?’, werd hem gevraagd door Hamburger. ,,Oh, ik ben hier goed word ontvangen.’’

‘En wat denk je van je kansen vanavond in de race?’, wilde Hamburger ook weten. ,,Ik hoop dat de meesten nog vermoeid zijn van de Ronde van Denemarken. Dan kan ik het tempo wellicht wel bijhouden. Want om heel eerlijk te zijn heb ik de afgelopen dagen meer aan de telefoon gezeten dan in het zadel,’’ antwoordde Rasmussen gevat. Het publiek reageerde met een staande ovatie, en deed dat opnieuw toen ‘Chicken’ direct na afloop (nee, niet gewonnen) in een auto stapte en verdween. ’n Beetje zoals in de Tour...
Some memories are best forgotten
Room 23
pi_52165379
Mooi dat hij zo strijdlustig is. Voor hetzelfde geld springt hij voor de trein.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
pi_52165431
quote:
Op dinsdag 7 augustus 2007 08:41 schreef SaintOfKillers het volgende:
Hij had wel een leuke outfit aan. Mooie, egale gele trui.
bij ons in de krant stond ook een foto waarbij een renner van CSC vreemd opkeek toen hij hem zag
pi_52165458
het gaat niet om deze foto, als is deze ook wel geinig:
http://www.telesport.nl/t(...)ussen_jpg_76653d.jpg
pi_52166520
quote:
Op dinsdag 7 augustus 2007 13:05 schreef Bartoli het volgende:
het gaat niet om deze foto, als is deze ook wel geinig:
http://www.telesport.nl/t(...)ussen_jpg_76653d.jpg
Dus toch zo'n gele trui...
En daarnaast staan wat Rabobank-nepperts?
Maak nie regtig saak nie
  dinsdag 7 augustus 2007 @ 13:44:11 #68
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_52166576
Hij heeft z'n fiets blijkbaar nog niet laten herspuiten.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  † In Memoriam † zaterdag 11 augustus 2007 @ 10:39:28 #69
135486 Manu82
How you doin'?
pi_52278882
Hij komt weer naar NL:
quote:
Rasmussen in Ronde van Pijnacker

PIJNACKER - Michael Rasmussen rijdt op 18 augustus de Ronde van Pijnacker. De organisatie van het profcriterium heeft de ontslagen Rabo-renner voor ongeveer 15.000 euro naar Nederland gehaald. Dat bevestigde voorzitter Maarten Welling van het criterium zaterdag.

Rasmussen in Denemarken in het geel. FOTO EPA

Geletruidrager Rasmussen werd tijdens de Ronde van Frankrijk ontslagen omdat hij zou hebben gelogen over zijn verblijfplaats tijdens trainingen. Welling zocht contact met de Deen nadat hij zijn rentree maakte in de Ronde van Charlottenlund in Denemarken.
De organisatie had geen schroom om de wielrenner te vragen. ,,Hij is toch slachtoffer geworden van de situatie. Hij is niet op doping betrapt, de reden voor zijn ontslag is nog steeds heel onduidelijk. We vonden het toch sneu voor hem'', aldus Welling. De voorzitter heeft nog wel even bij de plaatselijke Rabobank, tevens sponsor van de ronde, gevraagd of zij er problemen mee hadden. Dat bleek niet het geval.
Behalve Rasmussen heeft de organisatie onder anderen Bram de Groot, Stef Clement en baanwielrenners Robert Slippens en Danny Stam gecontracteerd.
(ANP)
Some memories are best forgotten
Room 23
pi_52721209
Zullen we in dit topic verderpraten over Rasmussen, en niet in het doping-topic, het transfers-topic of het pijnacker-topic?
quote:
`Rasmussen in Pyreneeën in juni`
Maandag 27 Augustus om 07:22 | Gepost door Matthijs Bijlsma Bron: Cyclingnews.com
De geruchtenstroom over Michael Rasmussen gaat maar door. Nu schrijft een Deense krant dat de ex-Raborenner eind juni in de Pyreneeën had moeten zijn, terwijl hij dat werkelijk in Denemarken was.

Volgens Berlingske Tidende had De Deen op 26 juni een fax gestuurd naar de UCI om te zeggen dat hij de drie dagen daarna in de Franse Pyreneeën zou verblijven om zich voor te bereiden op de dertiende en veertiende etappe van de Ronde van Frankrijk. Hij had niet duidelijk aangegeven waar hij verbleef.

Volgens het Deense blad zou Rasmussen op de desbetreffende dagen echter niet in Frankrijk geweest zijn, maar zich in Denemarken hebben voorbereid op het nationaal kampioenschap.


[ Bericht 2% gewijzigd door Cootz op 27-08-2007 11:06:38 ]
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
pi_52721375
Ga
quote:
Op maandag 27 augustus 2007 10:52 schreef Cootz het volgende:
Zullen we in dit topic verderpraten over Rasmussen, en niet in het doping-topic, het transfers-topic of het pijnacker-topic?
[..]

Gaat lekker met die Rasmussen
pi_52721402
Het wordt zo langzamerhand een soap.
Dit bericht is automatisch gegenereerd. U kunt hierop niet reageren.
pi_52721572
Beetje jammer dat kennelijk alleen nieuwe geruchten nog interessant zijn.

Ik had in de nadagen van Rasmussen's vertrek uit de tour mijn hoop wel gevestigd op die Deense journalist die naar eigen zeggen nog wel meer bronnen kon vinden die Rasmussen in Italië hadden gezien. Jammer dat we daar verder niks van gehoord hebben.
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  vrijdag 31 augustus 2007 @ 16:30:14 #74
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_52845266
Uit Het Laatste Nieuws van gisteren:
quote:
UCI voert eigen onderzoek naar Rasmussen
HLN sprak met Anne Gripper - hoofd antidoping UCI

LAUSANNE - De Internationale Wielerunie UCI is een eigen onderzoek gestart naar Michaël Rasmussen. De Deen werd door zijn Rabobankploeg uit de Tour gezet toen bleek dat hij gelogen had over waar hij in juni verbleef. daarover had hij ook de UCI onjuist én veel te laat geïnformeerd. "We zoeken nu uit welke dopingregels hij exact heeft overtreden." zegt Anne Gripper, de antidopingcoördinator van de UCI. Een schorsing hangt Rasmussen boven het hoofd. De kans dat hij snel weer coureur is, is klein.

"Op 29 juni heb ik Rasmussen een brief gestuurd, dat hij gefaald had met het tijdig verstrekken van precieze informatie over zijn verblijfplaats in juni. Dat maakte het voor ons onmogelijk om out-of-competitioncontroles te doen." zegt Anne Gripper. "Rasmussen liet ons weten dat hij 'soms in Mexico en soms in Italië' was. Rasmussen heeft mij ook gezegd dat hij in Mexico niet over een computer beschikte. Dat was niet echt een goed excuus. In mijn brief van 29 juni heb ik gezegd dat het niet acceptabel was. Nu zou hij ook nog hebben gelogen. Dat onderzoeken we."

"We zoeken nu alle informatie op basis waarvan we zullen bepalen of we disciplinaire actie ondernemen. Waarschijnlijk heeft hij meerdere regels van de antidopingcode overtreden. Alleen weten we nog niet precies welke."
In elk geval heeft Rasmussen artikel XIV.8.220 uit de UCI-code overtreden. Daarin staat dat in geval van een geregistreerde waarschuwing of een gemiste dopingtest in een periode van 45 dagen voor een grote ronde de betrokken renner van deelname aan die grote ronde wordt uitgesloten. Gripper: "Ik kende die regel toen nog niet. Hij was nooit eerder gebruikt. En bij het UCI congres op 26 september wordt die regel allicht uit de reglementen geschrapt."

Gripper sprak inmiddels ook met Whitney Richards, de Amerikaanse MTB-er aan wie de Deen vroeg of hij voor hem een doos raceschoenen uit de VS naar Italië kon meebrengen. Er bleken 13 zakken met kunstbloed in te zitten. Gripper: "We hebben gepraat met Richards en er zijn andere getuigen die zijn verhaal kunnen bevestigen. We moeten het heel voorzichtig doen om te zorgen dat juridisch alles goed gaat. Ik denk wel dat er iets uitkomt. Maar misschien is het niet genoeg om er een tweede antidopingovertreding van te maken."
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
  vrijdag 31 augustus 2007 @ 16:36:05 #75
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_52845445
"Nou, voor mij blijft hij toch de winnaar van de Tour 2007."

"Dit is schandalig, hij is nooit betrapt."

"Dit zou niet gebeuren bij een Fransman."

"Allemaal de schuld van De Rooij ."

Etcetera.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  vrijdag 31 augustus 2007 @ 16:37:48 #76
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_52845504
Overigens blijkt hieruit toch dat de UCI zelf dé hoofdoorzaak van de malaise is. Als ze hun eigen reglement hadden gevolgd en toegepast had hij nooit in de Tour mogen starten ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
  vrijdag 31 augustus 2007 @ 16:41:33 #77
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_52845588
quote:
Op vrijdag 31 augustus 2007 16:37 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Overigens blijkt hieruit toch dat de UCI zelf dé hoofdoorzaak van de malaise is. Als ze hun eigen reglement hadden gevolgd en toegepast had hij nooit in de Tour mogen starten ...
Dan hadden ze ASO niet belachelijk kunnen maken.

Nu maken ze zichzelf ook wel belachelijk, maar veel meer in de marge, bij ASO was het in your face.

Wat een helden zijn het toch allemaal, het overkoepelend orgaan, de organisatoren, de renners, de ploegleiders, de managers, de dokters, de journalisten .
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  vrijdag 31 augustus 2007 @ 18:01:39 #78
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_52847911
"En Rasmussen natuurlijk, ook al zo'n held "

Ohja, zelfs Acqua & Sapone ( ) hoeft hem niet te hebben.
&lt;a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow"&gt;Afleidingsmanoeuvre&lt;/a&gt;
pi_52848138
quote:
Op vrijdag 31 augustus 2007 16:41 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

Dan hadden ze ASO niet belachelijk kunnen maken.

Nu maken ze zichzelf ook wel belachelijk, maar veel meer in de marge, bij ASO was het in your face.

Wat een helden zijn het toch allemaal, het overkoepelend orgaan, de organisatoren, de renners, de ploegleiders, de managers, de dokters, de journalisten .
Je gelooft toch niet serieus dat ze Rasmussen hebben laten starten om de ASO belachelijk te maken? Dat lijkt me tamelijk vergezocht, ook omdat de wielersport in zijn algemeen ontzettend veel schade heeft opgelopen door deze zaak (dus de UCI ook), en dat ze nog nooit eerder iemand toegang tot een koers hebben ontzegd op basis van deze regel.

Verder klopt het natuurlijk volledig dat alle verantwoordelijke instanties in het wielrenner volledig incompetent zijn. Laatst was er het bericht dat het bedrijf dat de rechten heeft voor de Formule 1 de ASO wou overnemen, wat zou het een zegen zijn als er een professionele organisatie zou zijn die een grote veger door de hele zwijnenstal zou halen.
  vrijdag 31 augustus 2007 @ 18:15:27 #80
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_52848274
quote:
Op vrijdag 31 augustus 2007 18:10 schreef Ereinion het volgende:

[..]

Je gelooft toch niet serieus dat ze Rasmussen hebben laten starten om de ASO belachelijk te maken? Dat lijkt me tamelijk vergezocht, ook omdat de wielersport in zijn algemeen ontzettend veel schade heeft opgelopen door deze zaak (dus de UCI ook), en dat ze nog nooit eerder iemand toegang tot een koers hebben ontzegd op basis van deze regel.

Verder klopt het natuurlijk volledig dat alle verantwoordelijke instanties in het wielrenner volledig incompetent zijn. Laatst was er het bericht dat het bedrijf dat de rechten heeft voor de Formule 1 de ASO wou overnemen, wat zou het een zegen zijn als er een professionele organisatie zou zijn die een grote veger door de hele zwijnenstal zou halen.
Vandaag stond in HLN dat Woestijnvis-directeur, ex-sportjournalist en notoir wielerfannaat Wouter Vandenhautte de afgelopen winter samen met enkele sponsors een bod heeft gedaan om het hele wielerboeltje over te nemen (UCI , ASO, andere grote organisatoren, ...) , maar dat is ook afgeknakt.

Trouwens, het ASO is eigenlijk doodgewoon zo'n professionele commerciële organisatie die sportwedstrijden organiseert hé.

Bespaar ons er in godsnaam van dat zo'n F1 organisatie ooit het boeltje in handen krijgt. Dan kunnen we straks naar Luik-Bastenaken-Luik betalend gaan kijken op het circuit van Francorchamps of op tv achter de decoder ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
  vrijdag 31 augustus 2007 @ 23:18:43 #81
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_52856586
quote:
Op vrijdag 31 augustus 2007 16:36 schreef SaintOfKillers het volgende:
"Nou, voor mij blijft hij toch de winnaar van de Tour 2007."

"Dit is schandalig, hij is nooit betrapt."

"Dit zou niet gebeuren bij een Fransman."

"Allemaal de schuld van De Rooij ."

Etcetera.
Welke informatie in dat stuk zou een mens dan op andere gedachten moeten brengen?

Het enige wat het hierboven staande stuk bewijst, is dat het een complete zooi en chaos is bij de afdeling doping van de UCI.

Anne Gripper, HOOFD van de afdeling DOPING:

a) Kent niet eens het dopingreglement. Gripper: "Ik kende die regel toen nog niet". Jemig, het is geen boekwerk van 1000 pagina's of zo. Stuk onbenul.
b) heeft geen flauw idee wat haar afdeling doet, anders had ze wel geweten dat al op 27 juli de UCI heeft gemeld dat die regel in het geval Rasmussen niet opgaat omdat hij wel degelijk out-of-competition is gecontroleerd (zie UCI: Rasmussen mocht wél starten) en ,,Nu zou hij ook nog hebben gelogen. Dat onderzoeken we." Ja, dat doet de afdeling dus al sinds eind juli. Tot zover zonder enig resultaat.
c) Lult maar een beetje in het rond en geeft blijk écht niets van het dopingreglement te weten.

- ..Waarschijnlijk heeft hij meerdere regels van de antidopingcode overtreden. Alleen weten we nog niet precies welke."

Ja, de groeten. Zo werkt dat natuurlijk niet, dat is een omgekeerde volgorde. Als er een vermoeden is over een overtreding, dan is dat altijd gelinkt aan een regel. Kan me niet voorstellen dat de UCI werkt via het principe: ,Hij zal wel regels hebben overtreden, we gaan er even wat bij zoeken. Gripper weet gewoon de regels niet en probeert er zo omheen te draaien.

- ,,Maar misschien is het niet genoeg om er een tweede antidopingovertreding van te maken."

Héél de wereld weet sinds de Tour dat Rasmussen al twee 'recorded warnings' had en je bij een derde geschorst wordt. De enige die het niet weet is Anne Gripper, hoofd van de afdeling Doping van de UCI.

Ik neem geen woord meer serieus van deze totaal incompetente vrouw.
pi_52857042
quote:
Op vrijdag 31 augustus 2007 23:18 schreef Zelva het volgende:

[..]

Welke informatie in dat stuk zou een mens dan op andere gedachten moeten brengen?

Het enige wat het hierboven staande stuk bewijst, is dat het een complete zooi en chaos is bij de afdeling doping van de UCI.

Anne Gripper, HOOFD van de afdeling DOPING:

a) Kent niet eens het dopingreglement. Gripper: "Ik kende die regel toen nog niet". Jemig, het is geen boekwerk van 1000 pagina's of zo. Stuk onbenul.
b) heeft geen flauw idee wat haar afdeling doet, anders had ze wel geweten dat al op 27 juli de UCI heeft gemeld dat die regel in het geval Rasmussen niet opgaat omdat hij wel degelijk out-of-competition is gecontroleerd (zie UCI: Rasmussen mocht wél starten) en ,,Nu zou hij ook nog hebben gelogen. Dat onderzoeken we." Ja, dat doet de afdeling dus al sinds eind juli. Tot zover zonder enig resultaat.
c) Lult maar een beetje in het rond en geeft blijk écht niets van het dopingreglement te weten.

- ..Waarschijnlijk heeft hij meerdere regels van de antidopingcode overtreden. Alleen weten we nog niet precies welke."

Ja, de groeten. Zo werkt dat natuurlijk niet, dat is een omgekeerde volgorde. Als er een vermoeden is over een overtreding, dan is dat altijd gelinkt aan een regel. Kan me niet voorstellen dat de UCI werkt via het principe: ,Hij zal wel regels hebben overtreden, we gaan er even wat bij zoeken. Gripper weet gewoon de regels niet en probeert er zo omheen te draaien.

- ,,Maar misschien is het niet genoeg om er een tweede antidopingovertreding van te maken."

Héél de wereld weet sinds de Tour dat Rasmussen al twee 'recorded warnings' had en je bij een derde geschorst wordt. De enige die het niet weet is Anne Gripper, hoofd van de afdeling Doping van de UCI.

Ik neem geen woord meer serieus van deze totaal incompetente vrouw.
Geheel mee eens

En wat denk je hier van:
Gripper: "Ik kende die regel toen nog niet. Hij was nooit eerder gebruikt. En bij het UCI congres op 26 september wordt die regel allicht uit de reglementen geschrapt."

Dit bericht is automatisch gegenereerd. U kunt hierop niet reageren.
  zaterdag 1 september 2007 @ 00:03:19 #83
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_52857793
quote:
Op vrijdag 31 augustus 2007 23:18 schreef Zelva het volgende:

[..]


Ik neem geen woord meer serieus van deze totaal incompetente vrouw.
Je vraagt je af wat Hein Verbrugghen met haar gedaan heeft dat ze ze dat postje cadeau moesten doen ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
pi_52858392
quote:
In elk geval heeft Rasmussen artikel XIV.8.220 uit de UCI-code overtreden. Daarin staat dat in geval van een geregistreerde waarschuwing of een gemiste dopingtest in een periode van 45 dagen voor een grote ronde de betrokken renner van deelname aan die grote ronde wordt uitgesloten.
Dit is natuurlijk ook belachelijk omdraaien van het hele verhaal. Die regel geeft de UCI het recht om een renner van deelname uit te sluiten. Maar als ze dat niet doen, dan is Rasmussen toch niet in overtreding als hij wel start??

HLN
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 1 september 2007 @ 00:37:08 #85
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_52858578
quote:
Op zaterdag 1 september 2007 00:28 schreef Cootz het volgende:

[..]

Dit is natuurlijk ook belachelijk omdraaien van het hele verhaal. Die regel geeft de UCI het recht om een renner van deelname uit te sluiten. Maar als ze dat niet doen, dan is Rasmussen toch niet in overtreding als hij wel start??
Ook dat nog ja.
quote:
HLN
Gripper
  zaterdag 1 september 2007 @ 01:13:29 #86
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_52859484
quote:
Op zaterdag 1 september 2007 00:28 schreef Cootz het volgende:

[..]

Dit is natuurlijk ook belachelijk omdraaien van het hele verhaal. Die regel geeft de UCI het recht om een renner van deelname uit te sluiten. Maar als ze dat niet doen, dan is Rasmussen toch niet in overtreding als hij wel start??

HLN
Dat is niet omdraaien. Hij heeft die regel overtreden. Zoveel is duidelijk. Maar hij werd niet toegepast. Dus hij mocht starten.

Vergelijk het met als ik straks in de kroeg mij een stuk in mijn kraag drink en in mijn auto stap dan ben ik in overtreding. Als de politie mij geen alcoholcontrole afneemt en mij geen pv toestuurt mag ik mooi de tijd erop mijn rijbewijs houden en lekker verderrijden ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
  vrijdag 7 september 2007 @ 12:24:16 #87
15352 Nyrem
Wag the dog
pi_53002595
De enige echte winnaar
Rasmussen ftw!
  † In Memoriam † dinsdag 25 september 2007 @ 07:48:04 #88
135486 Manu82
How you doin'?
pi_53451458
quote:
'Rasmussen zou Tour niet winnen'

AMSTERDAM - Ook als Michael Rasmussen niet door zijn ploeg uit de Tour de France was gehaald, had hij de ronde niet gewonnen. Volgens de GPD-bladen ontving de Deen drie dagen na de start van de Tour een derde officiële waarschuwing wegens het missen van dopingtesten en het niet opgeven van zijn verblijfplaatsen.

Daarmee was een schorsing en het verlies van een eventuele Tourzege al een feit. Directeur Theo de Rooij van de Raboploeg zou al veel eerder op de hoogte zijn geweest van waarschuwingen van de Internationale Wielerunie, de UCI.
Some memories are best forgotten
Room 23
pi_53451498
quote:
Op dinsdag 25 september 2007 07:48 schreef Manu82 het volgende:

[..]
Tsja van de kip zelf komt ook weinig bewijs.
pi_53451504
quote:
Op dinsdag 25 september 2007 07:48 schreef Manu82 het volgende:

[..]
dus had Theo niet hoeven opstappen?
Minister Cramer: "Milieuvervuiling mag zolang je maar betaalt."
Minister Cramer: "Mensheid in 2100 grotendeels verdwenen."
Minister Cramer: "In 2050 40% van alle dier- en plantensoorten uitgestorven."
  dinsdag 25 september 2007 @ 08:11:23 #91
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_53451654
Wederom speculaties...
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  † In Memoriam † dinsdag 25 september 2007 @ 08:12:11 #92
135486 Manu82
How you doin'?
pi_53451662
quote:
Op dinsdag 25 september 2007 07:53 schreef kawotski het volgende:

[..]

dus had Theo niet hoeven opstappen?
Lijkt me wel, hij was al veel eerder op de hoogte van de derde waarschuwing......
Some memories are best forgotten
Room 23
pi_53451710
quote:
Op dinsdag 25 september 2007 08:12 schreef Manu82 het volgende:

[..]

Lijkt me wel, hij was al veel eerder op de hoogte van de derde waarschuwing......
Was dus volgens dit bericht al een tijd mooi weer aan 't spelen dan.
  dinsdag 25 september 2007 @ 08:21:31 #94
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_53451753
In Het Nieuwsblad van vandaag stond een heel interview met Gripper. Daarin kwam hetzelfde terug, ook nog dat veel meer mensen dan enkel Cassani hem hadden gezien en zelfs niet alleen in Italie, maar ook in Frankrijk.

Verder nog wat natrappen naar Rabo: Gripper stelde dat, onder dezelfde omstandigheden, Rasmussen nooit had mogen starten bij ploegen als T-Mobile of CSC.

Over die derde waarschuwing konden ze voor de Tour nog niet zeggen, omdat dat eigenlijk nog door één of ander comité moest worden uitgesproken, volgens Gripper was Rabo gewaarschuwd met een melding dat er héél waarschijnlijk nog iets zat aan te komen.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  dinsdag 25 september 2007 @ 08:57:56 #95
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_53452190
quote:
Op dinsdag 25 september 2007 07:48 schreef Manu82 het volgende:

Rasmussen zou Tour niet winnen


Eind augustus meldt Gripper nog dat ze hemel en aarde aan het bewegen zijn om iets te vinden zodat ze eindelijk hem kunnen schorsen en dan zou hij zijn derde waarschuwing al een maand binnen hebben? Kom nou toch.
  dinsdag 25 september 2007 @ 08:59:25 #96
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_53452216
quote:
Op dinsdag 25 september 2007 08:12 schreef Manu82 het volgende:

[..]

Lijkt me wel, hij was al veel eerder op de hoogte van de derde waarschuwing......
Dikke vette bullshit. Geef mij één logische verklaring waarom de Rabobank-ploeg deze informatie in vredesnaam heeft willen verzwijgen en ze dit niet gewoon hadden kunnen aanvoeren en nog steeds niet hebben aangevoerd als de reden om Rasmussen uit de Tour te mieteren.
pi_53452372
quote:
Op dinsdag 25 september 2007 08:21 schreef SaintOfKillers het volgende:
In Het Nieuwsblad van vandaag stond een heel interview met Gripper. Daarin kwam hetzelfde terug, ook nog dat veel meer mensen dan enkel Cassani hem hadden gezien en zelfs niet alleen in Italie, maar ook in Frankrijk.

Verder nog wat natrappen naar Rabo: Gripper stelde dat, onder dezelfde omstandigheden, Rasmussen nooit had mogen starten bij ploegen als T-Mobile of CSC.

Over die derde waarschuwing konden ze voor de Tour nog niet zeggen, omdat dat eigenlijk nog door één of ander comité moest worden uitgesproken, volgens Gripper was Rabo gewaarschuwd met een melding dat er héél waarschijnlijk nog iets zat aan te komen.
Wel vreemd dat veel meer mensen hem gezien hebben en dat dat nu pas naar buiten komt.
Sport is de belangrijkste bijzaak in het leven.
  dinsdag 25 september 2007 @ 09:37:09 #98
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_53452776
quote:
Op dinsdag 25 september 2007 09:09 schreef Bruce117 het volgende:

[..]

Wel vreemd dat veel meer mensen hem gezien hebben en dat dat nu pas naar buiten komt.
Nu kunnen die lui in de belangstelling komen.
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_53452961
Kijken hoeveel Tour-volgers er hier op FOK opeens weer tevoorschijn komen en Rasmussen gaan verdedigen ('hij is toch nooit betrapt op doping', hoor ik ze al zeggen).
Dat het net rond Rasmussen nu dreigt te sluiten verbaast mij in ieder geval niet, was enkel een kwestie van tijd.
  dinsdag 25 september 2007 @ 09:52:43 #100
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_53453074
quote:
Op dinsdag 25 september 2007 09:46 schreef Venga het volgende:
Kijken hoeveel Tour-volgers er hier op FOK opeens weer tevoorschijn komen en Rasmussen gaan verdedigen ('hij is toch nooit betrapt op doping', hoor ik ze al zeggen).
Over wie heb je het nu?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')