mmm oke dan 1000 euro boete en 100000 van jackpot, want dat kreeg hij vorige week ook voor het verscheuren van een kaartje van Huub. En trouwens hij jatte gisteren het bord van lieke van haar schoot en gooide gisteren ook met eten. Dussssssssssssssss..................quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:23 schreef Pavement het volgende:
[..]
Voor het gooien van garnalen![]()
ff serieus![]()
Dusssssss had ie gister al druit gemoeten!quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:25 schreef petraa het volgende:
[..]
mmm oke dan 1000 euro boete en 100000 van jackpot, want dat kreeg hij vorige week ook voor het verscheuren van een kaartje van Huub. En trouwens hij jatte gisteren het bord van lieke van haar schoot en gooide gisteren ook met eten. Dussssssssssssssss..................
quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:22 schreef pjotter41 het volgende:
Hebben jullie deze gezien in de Telegraaf inclusief film.
http://www.telegraaf.nl/p(...)den_Kooi!.html?p=3,1
Jose met Saffa
Scherp oog weer voor detail de redactie van de televaagquote:de televaag: Opvalland detail: vrijwel meteen na het incident verruilt Tien de stream voor een blik over het zwembad.
Dat schoonmaak gen zit nu eenmaal bij (bijna) alle vrouwenquote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:24 schreef riri het volgende:
is die nadia nou helemaal idiot...staat ze daar dennix zijn zooi op te ruimen
idd, ik wil hem zien creperen in de kooi voor dat hij exit gaat, ik wil m zien janken en krijsen.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:26 schreef mspoez het volgende:
[..]
Dusssssss had ie gister al druit gemoeten!
Vooralsnog zit hij alleen maar te klagen dat het stinkt, opruimen ho maar.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:29 schreef rooie3 het volgende:
Mooi gezicht Dennis die zijn zooi moet opruimen.Hij gaat al bijna over zijn nek.
Redactie heeft dit nu zelf in de hand als er geen sancties komen wordt het weer puinzooi.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:24 schreef Margo37 het volgende:
Als er geen sanctie komt voor dat gooien met eten naar Lieke dan kan Huub ook gaan gooien, zoals hij zelf al aangaf.
blomstquote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:30 schreef blomst het volgende:
[afbeelding]
Dennix zoekt de terror onder zijn bed.
ff serieus, je ondertitelquote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:29 schreef mootie het volgende:
[..]
Vooralsnog zit hij alleen maar te klagen dat het stinkt, opruimen ho maar.![]()
Vind je ook niet dat hij een te groot hoofd heeft voor zijn lichaam???quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:29 schreef Pavement het volgende:
[..]
idd, ik wil hem zien creperen in de kooi voor dat hij exit gaat, ik wil m zien janken en krijsen.![]()
Jouw afmetingen staan idd meer inverhouding dan die van hemquote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:38 schreef petraa het volgende:
[..]
Vind je ook niet dat hij een te groot hoofd heeft voor zijn lichaam???Alleen bij hem is het een loze holte.
Waar zit ze aan?quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:45 schreef Darklight het volgende:
Hoop dat Jaap ook belt
Liekut zit nu ook aan persoonlijke spullen
Ze hebben de hangers nodig en dat is algemeen bezit.Dacht alleen dat Brian mee zou doen maar die is weer bang.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:45 schreef Darklight het volgende:
Hoop dat Jaap ook belt
Liekut zit nu ook aan persoonlijke spullen
quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:48 schreef Lobasca het volgende:
Lieke en Huub gaan de MB confisqueren..
Hopelijk wel want dit slaat echt nergens op.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:49 schreef Darklight het volgende:
Jaap trekt dus vanavond de kast van Lieke overhoop,
inderdaad , en sowieso vind ik dit een domme actie omdat Jaap niks verkeerd doet en heel serieus bezig is met afvallen. Als het bij dennix is snap ik het maar hier snap ik geen hol van.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:53 schreef blomst het volgende:
jammer, waarom blijven ze hun pijlen niet op Dennix richten.
Ach ze vervelen zich en gaan met klerehangers feestje bouwen.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:53 schreef Copycat het volgende:
Wat zijn Lieke en Huub nu precies aan het doen?
ze hebben net alle kledinghangertjes uit de kast van Jaap gehaald, al zijn kleding terug de kast in alleen dan nit op een hanger. Huub en Lieke zijn met de kledinghangers de tuin ingelopen en weten zelf ook niet zo goed wat ze daar nu mee moeten doen.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:53 schreef Copycat het volgende:
Wat zijn Lieke en Huub nu precies aan het doen?
dan vergissen ze zich lelijkquote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:54 schreef Anderkeertje het volgende:
Amanda en Brian hebben het erover dat het gooien van eten etc weer langzaam mag etc...gelijk stream op Dennis en Nadia
Dat is toch ook zoquote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:54 schreef Anderkeertje het volgende:
Amanda en Brian hebben het erover dat het gooien van eten etc weer langzaam mag etc...gelijk stream op Dennis en Nadia
Dennis doet nu ook mee met Nadia.Dennis zal wel weer een foutje makenquote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:57 schreef farceman het volgende:
Dan moeten ze nu ook Nadia terugpakken, wat een kinderachtig gedoe , hetzelfde terugdoen
Het is het spel....maar ik begrijp wel dat de rest de pest aan haar heeftquote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:15 schreef mahe het volgende:
Ik vind Lieke toch niet erg tergen op dit moment![]()
Ze doen H en L dus naquote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:58 schreef riri het volgende:
tijdens die 6 tegen 2 aktie heeft achter al gezegd....er zijn zooooooooooo veel manieren om het spel te spelen...maak daar gebruik van..
Huub en Lieke doen dat gelukkig...de rest doet niks
Mooi, flauw vraag om flauw terug. Goed van Nadia!quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:57 schreef Marrije het volgende:
en ondertussen is nadia bezig met lieke haar kleding van de hangers te halen
Dat maak jij ervan of zeggen ze dat erbijquote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:04 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Letten jullie goed op dat jullie alles meekrijgen van Huub en Lieke? Ze spreken niet voor niets zo luid, dat doen ze speciaal voor de fans!!!
Ik word nu echt doodziek van ze!!!!! Kinderachtig gedoe dit.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:04 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Letten jullie goed op dat jullie alles meekrijgen van Huub en Lieke? Ze spreken niet voor niets zo luid, dat doen ze speciaal voor de fans!!!
Duh, ze spreken voor niets zo overdreven luid tegen elkaar over.....quote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:05 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Dat maak jij ervan of zeggen ze dat erbij![]()
Dat dacht ik gisteren al. Maar ehm, ook niet als het al op je bord ligt?quote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:06 schreef petraa het volgende:
[..]
Ik word nu echt doodziek van ze!!!!! Kinderachtig gedoe dit.
Eten is trouwens geen persoonlijk bezit!
Nee dat zei ze net!.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:07 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dat dacht ik gisteren al. Maar ehm, ook niet als het al op je bord ligt?
Op zich vind ik het grappig dat H en L hun eigen spullen nu in de bomen hangen. Dat is gevat van Naadje.....quote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:07 schreef Marrije het volgende:
Oh Nadia, wat een geweldig idee van jou!!
Tja, dan hangen ze bij Vol terstond met z'n allen aan de telefoonquote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:09 schreef rooie3 het volgende:
Laat ze toch alles toestaan,hebben we dat gezeik ook niet meer.Scheel mij het nou of ze met eten smijten.de kijkers beoordelen zelf wel of ze een actie leuk vinden of niet.
Ben je RTL vergeten ofzo? Als jij wilt dat dit programma verloren gaat moet dat vooral gebeuren.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:09 schreef rooie3 het volgende:
Laat ze toch alles toestaan,hebben we dat gezeik ook niet meer.Scheel mij het nou of ze met eten smijten.de kijkers beoordelen zelf wel of ze een actie leuk vinden of niet.
wel als het op je bord ligt.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:06 schreef petraa het volgende:
[..]
Ik word nu echt doodziek van ze!!!!! Kinderachtig gedoe dit.
Eten is trouwens geen persoonlijk bezit!
quote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:11 schreef tipsch het volgende:
kan iemand even resumeren wat dat gedoe met de hangers is? jaap?
quote:Op donderdag 2 augustus 2007 13:56 schreef Marrije het volgende:
[..]
ze hebben net alle kledinghangertjes uit de kast van Jaap gehaald, al zijn kleding terug de kast in alleen dan nit op een hanger. Huub en Lieke zijn met de kledinghangers de tuin ingelopen en weten zelf ook niet zo goed wat ze daar nu mee moeten doen.
Snap dat ook niet.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:10 schreef noekje het volgende:
Huub zei net dat als Dennis nog een keer het eten jat van Lieke, hij het recht in z'n gezicht gooit.
En dat krijg je dus als je niet consequent de regels handhaaft.
Het is een inschatting die ze maken. Die regels zijn niet zo strikt, maar het hangt af van hoe het gaat. Als Lieke bewust zorgt dat Dennis geen eten krijgt, dan is Dennis vermoedelijk vrij om het toch te pakken. Als Huub daarna gericht het in Dennis z'n gezicht gaat gooien, dan is het vermoedelijk een probleem.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:10 schreef noekje het volgende:
Huub zei net dat als Dennis nog een keer het eten jat van Lieke, hij het recht in z'n gezicht gooit.
En dat krijg je dus als je niet consequent de regels handhaaft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |