alsof er een ontbijtbom door de muur heen is geschoten. Wat een teringzooi joh. Zijn Jaap en/of de vliegen al gesignaleerd?quote:
Ivm het constante gezeik van COS-sers tegen 'de rest' hebben die besloten de streams momenteel te boycotten.quote:Op maandag 30 juli 2007 11:18 schreef noekje het volgende:
Waar is de rest? Zijn die geëvacueerd?
Palma begrijpt het begrip Diva nog niet helemaal, hoewel ik natasja ook niet direkt een opera zangeres vond met klassequote:Op maandag 30 juli 2007 11:19 schreef DrsH het volgende:
Na het weekend is dit een van de leukere ontwikkelingen in DGK, Palma als de nieuwe Natasia
quote:Op maandag 30 juli 2007 11:21 schreef mahe het volgende:
[..]
Palma begrijpt het begrip Diva nog niet helemaal, hoewel ik natasja ook niet direkt een opera zangeres vond met klasse![]()
deze was over de top en hilarischquote:Op maandag 30 juli 2007 11:15 schreef itsme het volgende:
Ik heb eerlijk gezegd geen behoefte om daar naar te kijken. To be honest, ik kijk nooit naar de ruzies van Palma de heks
Ja deze was zeker hilarischquote:Op maandag 30 juli 2007 11:22 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
deze was over de top en hilarisch
sharonquote:Op maandag 30 juli 2007 11:24 schreef Varen het volgende:
Normaal gesprek met de andere huishoudster, haar naam weet ik niet, zij zegt dat Brian het waarschijnlijk gezegd heeft.
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |