Ik nog 3 uur internetten, hoewel ik nu ook wel iets te doen heb; de catering is niet te bereiken, misschien dat ik zo maar even langs ze loopquote:Op maandag 30 juli 2007 13:33 schreef Teardrop-nl het volgende:
Ik ga jullie gedag zeggen voor vandaag...
Heb zojuist wat te doen gekregen... iets wat helemaal bij mijn functie past maar niet heus..
Facturen in een enveloppe stoppen... super werk![]()
Maar ik heb tenminste wel wat te doen dus de tijd gaat sneller
Tot gauw allemaal
Nog nooit van een didgeridoo gehoord?quote:Op maandag 30 juli 2007 13:34 schreef DavyE het volgende:
OMFG gast wat is voor iets. Iets wat je moet gebruiken na een penisverleninging
[afbeelding]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
uhm neequote:Op maandag 30 juli 2007 13:37 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
Nog nooit van een didgeridoo gehoord?
laat hem zo`n pak aantrekkenquote:Op maandag 30 juli 2007 13:43 schreef covie het volgende:
Mijn collega zit me hier van alles uit te leggen, waar ik echt niks aan heb, ben over een maandje toch weg.
Ik heb echt zoiets van ja, ja, nee en lul maar lekker verder [afbeelding]
tijd om koffie te halen dusquote:Op maandag 30 juli 2007 13:43 schreef covie het volgende:
Mijn collega zit me hier van alles uit te leggen, waar ik echt niks aan heb, ben over een maandje toch weg.
Ik heb echt zoiets van ja, ja, nee en lul maar lekker verder [afbeelding]
Hey jij ook al?quote:
tot hoe laat hou je pauze danquote:Op maandag 30 juli 2007 14:13 schreef Fugie het volgende:
ik ga maar even een rondje over de boulevard rijden en een broodje eten
woei!quote:Op maandag 30 juli 2007 13:15 schreef Dylanesque het volgende:
hee t was net 13:13
wat leuk
ik ga wachten op 14:14!
Naja ik moet thuis 'werken' maar ik heb geen opdracht en/of werk dus ik ben gewoon vanaf 9 uur niets aan het doen.quote:Op maandag 30 juli 2007 14:14 schreef DavyE het volgende:
[..]
tot hoe laat hou je pauze danhet is nu 14.14
dan zou ik zekers wel in de auto gaan zittenquote:Op maandag 30 juli 2007 14:17 schreef Fugie het volgende:
[..]
Naja ik moet thuis 'werken' maar ik heb geen opdracht en/of werk dus ik ben gewoon vanaf 9 uur niets aan het doen.
Of ik dan achter de pc niets doe of in de auto maakt ook niet uit
idd sommige zijn al vanaf 8.30 niks aan het doen. Niks doen kost ook energiequote:Op maandag 30 juli 2007 14:21 schreef covie het volgende:
lunch op, koffie op, nog geen tijd voor een sigaretDeze dag schiet neit op
Ik begon al om 08:00quote:Op maandag 30 juli 2007 14:23 schreef DavyE het volgende:
[..]
idd sommige zijn al vanaf 8.30 niks aan het doen. Niks doen kost ook energie![]()
Ik hoor dan ook bij de club, ik wil wel wat doen maar heb gewoon niks te doenquote:Op maandag 30 juli 2007 14:23 schreef DavyE het volgende:
[..]
idd sommige zijn al vanaf 8.30 niks aan het doen. Niks doen kost ook energie![]()
man dat is over drie kwartierquote:Op maandag 30 juli 2007 14:34 schreef WhiteLightning het volgende:
ik kan gelukkig om 15:30 naar huis...
Helder.....quote:Op maandag 30 juli 2007 14:34 schreef covie het volgende:
[..]
Ik hoor dan ook bij de club, ik wil wel wat doen maar heb gewoon niks te doen [afbeelding]
fijne avond dan kerelquote:Op maandag 30 juli 2007 15:05 schreef WhiteLightning het volgende:
nou over 15 minuten ga ik naar huisdan gaan we morgen weer vrolijk verder
ja daar heb ik deel 1 en deel 2 ook geopend, maar dat mocht niet meer van de mod.quote:
tot morgenquote:Op maandag 30 juli 2007 15:05 schreef WhiteLightning het volgende:
nou over 15 minuten ga ik naar huisdan gaan we morgen weer vrolijk verder
Bij de 300e post wordt elk topic automatisch gesloten, dan is t topic vol.quote:Op maandag 30 juli 2007 15:28 schreef DavyE het volgende:
[..]
ja daar heb ik deel 1 en deel 2 ook geopend, maar dat mocht niet meer van de mod.
pagina`s staan zo vol na pag 7 wordt het topic heel snel gesloten.
Ik heb t archiefje hier vandaag ook gehalveerdquote:Op maandag 30 juli 2007 15:29 schreef motorbloempje het volgende:
jeetje.. die zaten mee aan te kijke of ze water zagen branden toen ik de chaos had gereduceerd tot dubbelzijdig gekopieerde pakketjes van 50 pagina's.
Was de boel ineens gehalveerd EN in een ringbandje gestoken..
kost je even wat moeite, maar dan heb je ook wat
terug naar 'niets doen'
Oeh ik kan morgen wel even weer de mappen voor de cd's enzo goed gaan ordenen, dan kunnen ze in elk geval alle cd's vinden als ik weg ben.quote:Op maandag 30 juli 2007 15:32 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
Ik heb t archiefje hier vandaag ook gehalveerdliep ik met allemaal lege mappen te sjouwen naar de opslag, en zitten we nu met allemaal lege kastruimte.. nergens voor nodig uiteindelijk, maar heeft me wel een half uurtje beziggehouden.. (en, wat belangrijker is, nu heb ik nog iets voor m'n geld uitgevoerd vandaag)
Wij hebben geen cd's.. ga ik morgen maar es zelf meenemenquote:Op maandag 30 juli 2007 15:34 schreef covie het volgende:
[..]
Oeh ik kan morgen wel even weer de mappen voor de cd's enzo goed gaan ordenen, dan kunnen ze in elk geval alle cd's vinden als ik weg ben.
OMG hoe lang ben je bezig geweest of dit doen. Je was daar vanmorgen hieraan toch al aan bezigquote:Op maandag 30 juli 2007 15:29 schreef motorbloempje het volgende:
jeetje.. die zaten mee aan te kijke of ze water zagen branden toen ik de chaos had gereduceerd tot dubbelzijdig gekopieerde pakketjes van 50 pagina's.
Was de boel ineens gehalveerd EN in een ringbandje gestoken..
kost je even wat moeite, maar dan heb je ook wat
terug naar 'niets doen'
ja ik weet het ook niet hoorquote:Op maandag 30 juli 2007 15:30 schreef covie het volgende:
[..]
Bij de 300e post wordt elk topic automatisch gesloten, dan is t topic vol.
[afbeelding]
cd`s ordenen klinkt oersaaiquote:Op maandag 30 juli 2007 15:36 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
Wij hebben geen cd's.. ga ik morgen maar es zelf meenemen
weet je HOE BLIJ ik was dat ik eindelijk werk had? Heb zo langzaam staan kopieeren en perforeren dat ik er optimaal (lees: zo lang mogelijk) van kon genietenquote:Op maandag 30 juli 2007 15:39 schreef DavyE het volgende:
[..]
OMG hoe lang ben je bezig geweest of dit doen. Je was daar vanmorgen hieraan toch al aan bezig![]()
en nu pas klaar
![]()
je hebt zeker de geur van ozon lekker te pakkenquote:Op maandag 30 juli 2007 16:02 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
weet je HOE BLIJ ik was dat ik eindelijk werk had? Heb zo langzaam staan kopieeren en perforeren dat ik er optimaal (lees: zo lang mogelijk) van kon genieten
ik ga op patent vragen op topics die beginnen met "geen reet te doen"quote:Op maandag 30 juli 2007 16:20 schreef covie het volgende:
[..]
van mij ook! [afbeelding]
Wordt dit ook een officieel Slowchat topique? [afbeelding]
De vakantie is nog lang, dus het kan een aardige reeks wordenquote:Op maandag 30 juli 2007 16:20 schreef covie het volgende:
[..]
van mij ook! [afbeelding]
Wordt dit ook een officieel Slowchat topique? [afbeelding]
geen reet te doen 31 juli 2007quote:Op maandag 30 juli 2007 16:22 schreef 1-of-6Billion het volgende:
Zou er nog een deel2 komen?
gaat dat wel samen eerder weg en toch was het drukkerquote:Op maandag 30 juli 2007 16:19 schreef Miracle_Drug het volgende:
ik mocht weer eerder wegMaar over het algemeen was het drukker dan vorige week
![]()
precies, ik heb iig bijna niks te doen de komende maand.quote:Op maandag 30 juli 2007 16:22 schreef 1-of-6Billion het volgende:
[..]
De vakantie is nog lang, dus het kan een aardige reeks worden
Jep.quote:
Ja, vandaag nl de hele dag werken ipv een halve dag.. Dus ik ben tot 1 uur toch wel bezig geweestquote:Op maandag 30 juli 2007 16:24 schreef DavyE het volgende:
[..]
gaat dat wel samen eerder weg en toch was het drukker![]()
Absoluut. Ik zat al te wachten op 'Geen reet te doen op je werk 31 juli'quote:Op dinsdag 31 juli 2007 07:46 schreef Teardrop-nl het volgende:
Goedemorgen allemaal, weer een nieuwe dag, weer een nieuwe ronde, en weer een hele dag door te brengen op FOK! ...
Er zijn vast wel mensen die mij gezelschap kunnen komen houden vandaag he, die ook niets te doen hebben
We maken eerst gewoon deze volquote:Op dinsdag 31 juli 2007 07:56 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
Absoluut. Ik zat al te wachten op 'Geen reet te doen op je werk 31 juli'
Zo sterk en zwart mogelijkquote:Op dinsdag 31 juli 2007 07:58 schreef motorbloempje het volgende:
goedemorgen![]()
zo maar eens op weg naar het werk waar weer niets te doen valt.. gelukkig is er espresso![]()
Tot zoquote:Op dinsdag 31 juli 2007 08:02 schreef motorbloempje het volgende:
* motorbloempje springt op de motor
das lulligquote:Op dinsdag 31 juli 2007 08:02 schreef Teardrop-nl het volgende:
Das ook helemaal het toppunt he, ik moet deze week openen omdat degene die het normaal doet vakantie heeft. Gisteren kom ik hier om 8 uur aan (normaal begin ik om 9 uur) en staat er al iemand te wachten voor de gesloten deur.
Dus ik denk : Goh laat ik vandaag maar wat eerder komen dan hoeft hij niet te wachten... Dus ik ben hier om 7.30 ... Het is nu 8 uur en er is nog steeds niemand ! Had ik net zo goed 30 minuten langer in bed kunnen blijven liggen
Ach nu kan ik tenminste wel eerder naar huis. Hoe vroeger ik begin, hoe eerder ik naar huis kan. Vandaag is 16.00 mijn vertrektijd
Maar dan ga je neem ik aan ook 20 minuten eerder naar huis toe ?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 08:04 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
das lullig![]()
ik was hier ook 20 minuten van tevoren, maar dat was meer omdat m'n trammetje er zin in had vandaag.
Nope, ik kan pas om 08:00 beginnen omdat we dan open gaan. 16:30 voor mij dusquote:Op dinsdag 31 juli 2007 08:05 schreef Teardrop-nl het volgende:
[..]
Maar dan ga je neem ik aan ook 20 minuten eerder naar huis toe ?
Waar werk je ?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 08:06 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
Nope, ik kan pas om 08:00 beginnen omdat we dan open gaan. 16:30 voor mij dus![]()
Oke dat is bagger dat je dan niet eerder weg kan als je er eerder bent.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 08:10 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
Bij de facilitaire dienst van een ministerie
hehe thnx, jij ookquote:Op dinsdag 31 juli 2007 08:11 schreef Teardrop-nl het volgende:
[..]
Oke dat is bagger dat je dan niet eerder weg kan als je er eerder bent.
Maar je zult vast wel de dag doorkomen dankzij FOK!
Succes vandaag !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |