of het weer...quote:Op dinsdag 31 juli 2007 17:44 schreef broer het volgende:
[..]
Dan kunnen we vaststellen dat het niet aan de boodschap ligt maar aan de boodschapper.
quote:Op dinsdag 31 juli 2007 17:44 schreef broer het volgende:
[..]
Dan kunnen we vaststellen dat het niet aan de boodschap ligt maar aan de boodschapper.
Eerder aan de ontvanger...quote:Op dinsdag 31 juli 2007 17:51 schreef broer het volgende:
Nee, nee, A_R - aan de boodschapper.
Shonen Knifequote:
Kansai.quote:Op maandag 30 juli 2007 19:16 schreef Mingus het volgende:
Narita.
Ik heb nooit de idee gehad dat Japan zo'n afschuwelijk duur land is. Sigaretten zijn omgerekend iets van twee euro (twee euro vijftig), entree tot het voetbalstadion twaalf en fietsen zijn gratis want die Jappen zetten ze nooit op slot, op of eentje die je met een nagelschaartje ook nog wel door krijgt. Blijf ver uit de buurt van melk, vruchtensap, kledingwinkels, hotels en meer van dat soort teringzooi en je komt makkelijk rond van een euro of zeven á acht per dag.quote:Op maandag 30 juli 2007 20:50 schreef thaleia het volgende:
Een vriend van me is net terug. Toen ik vroeg of alles daar inderdaad zo schreeuwend duur is daar (dat hoorde je vroeger toch altijd over Japan?) meldde hij dat de yen momenteel ongekend laag staat. Veel plezier, JAM
Er hangt iets hazelnootbruins, tenzij in kennlijke staat (dan een soort donkerroze), in de blauwe lucht.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 19:59 schreef Mingus het volgende:
Er hangt iets geels in de blauwe lucht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |