Nou, in Italië zeggen ze "pronto" als ze de telefoon opnemen. Als in "spreekt u maar" "zegt u het maar" "ja". Het betekent letterlijk "klaar" google ik nu net.quote:
Di la di lo!quote:Op zondag 29 juli 2007 20:31 schreef DR34M3R het volgende:
Hela!
Nope.quote:Op zondag 29 juli 2007 20:51 schreef maedel het volgende:
[..]
Di la di lo!
Have you ever been to Trinidad?
If you ever get to Trinidad (Hela-di-ladi-lo)quote:
quote:Op zondag 29 juli 2007 21:08 schreef maedel het volgende:
[..]
If you ever get to Trinidad (Hela-di-ladi-lo)
You should taste the rum they've got (Hela-di-ladi-lo)
They have got the limbo beat (Hela-di-ladi-lo)
It will get you off your feet (Hela-hela-ho)
Ook goedenavond![]()
quote:
Ik dacht dat pronto snel betekende, dus daarom was ik in de warquote:Op zondag 29 juli 2007 19:21 schreef maedel het volgende:
[..]
Nou, in Italië zeggen ze "pronto" als ze de telefoon opnemen. Als in "spreekt u maar" "zegt u het maar" "ja". Het betekent letterlijk "klaar" google ik nu net.![]()
In het spaans betekent het snel inderdaad geloof ikquote:Op zondag 29 juli 2007 22:51 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik dacht dat pronto snel betekende, dus daarom was ik in de war
Bedankt voor de verduidelijking.
zegge.. het is alweer middag hoorquote:Op maandag 30 juli 2007 09:47 schreef maedel het volgende:
[..]
In het spaans betekent het snel inderdaad geloof ik
Goedemorgen!
Stroekquote:Op maandag 30 juli 2007 17:11 schreef Stroekie het volgende:
zo even snel zwaaien naar iedereen hier![]()
![]()
![]()
en het is goed om weer terug te zijn in Kaapstad, en heel veel dingen va 5 jaar terug te herkennen![]()
En wiens schuld is dat?quote:Op maandag 30 juli 2007 21:06 schreef maedel het volgende:
en als het zo doorgaat zitten we nog in hetzelfde topic als hij terug komt![]()
in ieder geval niet die van jou en mij.quote:
Nee hoor, 23 uur, je had het goed.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 20:37 schreef Faithz het volgende:
[..]
Dan hebben wij sience fiction na 23u
Of was het half 1 James?![]()
O, dat zou bij mij dus echt niet werken he, ik ben geen nimfo ofzo, maar ik heb wel graag veel sex, ik word ook helemaal kriebelig op een gegeven moment, na anderhalve week ofzo...quote:Op zaterdag 28 juli 2007 21:20 schreef Faithz het volgende:
Dat is een lesbo term (geloof ik) voor een lesbo stel die nagenoeg geen seks meer heeft en meer als vriendinnen samenleven.
Schijnt veel te gebeuren.
ehhh.. wij waren het huis aan het poetsen.. dat moet natuurlijk ook soms gebeurenquote:Op maandag 30 juli 2007 21:29 schreef wonderer het volgende:
Precies. Waar zijn al die andere potten?Zit de kast op slot of zo
ja, das minder aan een huis, verder is het wel handig, dat je het niet koud krijgt en niet nat wordt en dat je je spullen kwijt kunt enzo...quote:Op maandag 30 juli 2007 22:25 schreef Nirak het volgende:
[..]
ehhh.. wij waren het huis aan het poetsen.. dat moet natuurlijk ook soms gebeuren![]()
Ik moet nog, maar dat wordt waarschijnlijk morgenmiddag of vrijdag pas, rest moet ik werken en woensdag gaan we de hele dag naar een of andere forellenvijver(vriendlief gaat vissen met zijn broer) met een heel grote speeltuid erbij.quote:Maar het is weer lekker opgeruimd en schoon![]()
Ja, jullie hebben een goed excuusquote:Op maandag 30 juli 2007 22:25 schreef Nirak het volgende:
[..]
ehhh.. wij waren het huis aan het poetsen.. dat moet natuurlijk ook soms gebeuren![]()
Maar het is weer lekker opgeruimd en schoon![]()
Leuk! Forelvissen!quote:Op maandag 30 juli 2007 22:31 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
ja, das minder aan een huis, verder is het wel handig, dat je het niet koud krijgt en niet nat wordt en dat je je spullen kwijt kunt enzo...
[..]
Ik moet nog, maar dat wordt waarschijnlijk morgenmiddag of vrijdag pas, rest moet ik werken en woensdag gaan we de hele dag naar een of andere forellenvijver(vriendlief gaat vissen met zijn broer) met een heel grote speeltuid erbij.
Weet niet of ik het de hele dag olhoud, maar goed, dat zien we dan wel weer.
Wat is dat in godsnaam?quote:Op maandag 30 juli 2007 22:36 schreef wonderer het volgende:
*kijkt The Hills have eyes 2*
En slechte horrorfilm. Ik heb de eerste ook gezien en vroeg me af hoe ze daar in godsnaam een vervolg op kunnen maken.quote:
Hoe meer je er kijkt, hoe minder eng en smerig ze worden.quote:Op maandag 30 juli 2007 22:45 schreef Nirak het volgende:
ieks... ik ben niet zo'n held met horrorfilms.. Als kind heb ik chucky gezien en it... sindsdien probeer ik horrorfilms vooral niet te kijken
Zodra iets maar een beetje "homo" overkomt, is er een groep mensen (mannen) die meteen in de verdediging springt. Te treurig.quote:Op maandag 30 juli 2007 22:53 schreef Nirak het volgende:
LOL, ik zit een topic te lezen over rimmen![]()
Zo grappig hoe sommige mensen daarop reageren en hun eigen stinkende bibs verraden![]()
Ik houd helemaal niet van vissen, ik houd helemaal niet van mijn vriend zijn broer en neef(die gaat ook mee) en hun vrouwen en ik houd helemaal niet van de hele dag op een bankje zitten en met hen over niks praten.quote:
quote:Op maandag 30 juli 2007 23:02 schreef Nirak het volgende:
Geweldig gewoon hoe kortzichtig mensen kunnen zijn! Wedden dat ze dolgraag allemaal een keer gerimt willen worden om te weten hoe dat nou is / voelt.
maar goed, Karin gaat slaapje doen, want morgen is het weer vroeg dag.
Fijne dag nog wondermeisje en tot morgen! En voor de mensen aan deze kant van de plas: fijne nacht!
En jij kan niet zeggen "bekijk het even, ik ga mooi niet mee"?quote:Op maandag 30 juli 2007 23:11 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Ik houd helemaal niet van vissen, ik houd helemaal niet van mijn vriend zijn broer en neef(die gaat ook mee) en hun vrouwen en ik houd helemaal niet van de hele dag op een bankje zitten en met hen over niks praten.
Dus ik snap eigenlijk niet hoe hij het heeft kunnen afspreken, maar goed, we zien wel, misschien valt het mee, ik neem iig het fototoestel mee(heb ik iets te doen) en een boek, maar dat moet ik dan wel nog gaan halen, wij gaan wel wat later, zij vertrekken om 9 uur 'sochtends al ofzo, en dan de hele dag...
Ik hoop dat het meevalt.![]()
Dat kan ik wel, maar dat doe ik niet.quote:Op maandag 30 juli 2007 23:22 schreef wonderer het volgende:
[..]
En jij kan niet zeggen "bekijk het even, ik ga mooi niet mee"?
Moggu!quote:Op dinsdag 31 juli 2007 06:07 schreef DR34M3R het volgende:
Goedemorgen!
Als ik me niet vergis, is Stroekie jarig vandaag!![]()
![]()
Stroek, van harte gefeliciteerd![]()
![]()
Dank jequote:
Waarom niet?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 07:52 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Dat kan ik wel, maar dat doe ik niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |