Connecties en een paar geheime dingen, voor de rest niksquote:
Dat waren inderdaad kankerhambo's.quote:
Ja, dat zeg ik toch, fakkelbrigadierquote:
Dat zegt mn fobo wel ja.quote:
Dat zei je ja, ouwe fakkeldrager!quote:Op vrijdag 27 juli 2007 16:52 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Ja, dat zeg ik toch, fakkelbrigadier
WAT GAAN WE NOU ETEEEEN ?quote:
Je fobo is een HOAX!quote:
Nou met die vraag zit ik dus ook. Wat ga ik eten vanavond? Ik moet zo weg en dan kan ik gelijk naar de Plus, maar dan moet ik wel een doel hebbenquote:
Eten is overrated! Maar beter is het makkelijk en snel klaar! En combineert het uitermate goed met bier!quote:
ik ook!quote:Op vrijdag 27 juli 2007 16:58 schreef Ienepien het volgende:
[..]
Nou met die vraag zit ik dus ook. Wat ga ik eten vanavond?
Beter ga je schaapievleesh kopen en swarma makenquote:Op vrijdag 27 juli 2007 16:58 schreef Ienepien het volgende:
[..]
Nou met die vraag zit ik dus ook. Wat ga ik eten vanavond? Ik moet zo weg en dan kan ik gelijk naar de Plus, maar dan moet ik wel een doel hebben
Beter makenh we dat pakje Duivelsche crap eens opquote:Op vrijdag 27 juli 2007 16:59 schreef m-kay het volgende:
[..]
Eten is overrated! Maar beter is het makkelijk en snel klaar! En combineert het uitermate goed met bier!
Je moet gewoon targets stellen en daar naartoe managen in deze key issue! Eerst lekker brainstormen en dan een eta vaststellen wanneer je wilt eten. Als je dan gewoon focust kom je er vanzelf uit en heb je een go. Het is jouw feestje! Vergeet niet de KPI's te meten trouwens, anders kan je later nooit auditten.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 16:58 schreef Ienepien het volgende:
[..]
Nou met die vraag zit ik dus ook. Wat ga ik eten vanavond? Ik moet zo weg en dan kan ik gelijk naar de Plus, maar dan moet ik wel een doel hebben
zijn die lekah dan?quote:
Ja, dat zei je al ja!quote:Op vrijdag 27 juli 2007 17:06 schreef m-kay het volgende:
[..]
Je moet gewoon targets stellen en daar naartoe managen in deze key issue! Eerst lekker brainstormen en dan een eta vaststellen wanneer je wilt eten. Als je dan gewoon focust kom je er vanzelf uit en heb je een go. Het is jouw feestje! Vergeet niet de KPI's te meten trouwens, anders kan je later nooit auditten.
Als dit niet helpt moet je gewoon BraveBart als mediator inschakelen. Outsourcen is the key! Maar neem die beslissing, want nu is het echt een showstopper!
Mvg,
m-kay
manager
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |