Nee nog nooit van gehoord.quote:Op zondag 25 november 2007 12:12 schreef UZN het volgende:
*schopt*
Oke mensen even opletten. Ik wil gaan kopen vandaag
Ze draaien momenteel versie 5.2.5quote:Op maandag 26 november 2007 18:48 schreef H4ze het volgende:
Kan iemand hier even voor mij bevestiging dat bij Neostrada PHP 5 draait?
Ok thnx. Ik denk dat ik dan voor neostrada ga. Maak me alleen beetje zorgen om die cpu load die je op de vorige pagina postte, maar goed.quote:Op maandag 26 november 2007 19:05 schreef magnifor het volgende:
[..]
Ze draaien momenteel versie 5.2.5
Om vervolgens een nietszeggend mailtje terug te krijgen waar je niets mee kunt. Ik pas. Frontoffice heb ik geen enkel probleem mee maar de technische dienst is dramatisch.quote:Op donderdag 22 november 2007 19:50 schreef Ame_thyst het volgende:
In de tijd dat je hier negatieve posts plaats had je al lang een mailtje kunnen sturen naar support over of ze even willen kijken wat er mis is.
Bespaar je de moeite. Het is momenteel weer om te huilen:quote:Op maandag 26 november 2007 19:18 schreef H4ze het volgende:
[..]
Ok thnx. Ik denk dat ik dan voor neostrada ga. Maak me alleen beetje zorgen om die cpu load die je op de vorige pagina postte, maar goed.
quote:Op maandag 26 november 2007 21:39 schreef magnifor het volgende:
[..]
Bespaar je de moeite. Het is momenteel weer om te huilen:
[ afbeelding ]
Ben benieuwd.quote:Geachte,
Al minstens twee weken heb ik gemerkt dat de cpu load van de server waar mijn site op zit (www.superbaris.com) te hoog is. Helaas resulteert dat in het (te) traag laden van mijn website. Voor de duidelijkheid heb ik op maandag 26 november 2007 in de avond een screenshot gemaakt van de status pagina in cpanel. Ik begrijp dat het in de avond drukker is dan overdag (zeker omdat mijn site niet de enigste site is op de server) maar het lijkt mij dat de server erg overbelast is. Ik hoop dat dit probleem wordt opgelost. Graag verwacht ik een reactie.
Er werkt één gast die heel slecht werk levert (ben zijn naam even kwijt maar hij is al een voorbij gekomen) ik heb tot nu toe alleen goede ervaring met de techniche dienst omdat die gast mij gelukkig niet "hielp" Erg jammer dat één iemand de service van een toch wel goed bedrijf zo omlaag krijg.quote:Op maandag 26 november 2007 19:43 schreef FJD het volgende:
de technische dienst is dramatisch.
Heb een reactie gehad.quote:Geachte,
Al minstens twee weken heb ik gemerkt dat de cpu load van de server waar mijn site op zit (www.superbaris.com) te hoog is. Helaas resulteert dat in het (te) traag laden van mijn website. Voor de duidelijkheid heb ik op maandag 26 november 2007 in de avond een screenshot gemaakt van de status pagina in cpanel. Ik begrijp dat het in de avond drukker is dan overdag (zeker omdat mijn site niet de enigste site is op de server) maar het lijkt mij dat de server erg overbelast is. Ik hoop dat dit probleem wordt opgelost. Graag verwacht ik een reactie.
Yeah, ze gaan mij op een nieuwe server plaatsen.quote:Geachte,
Het kan inderdaad kloppen dat de server soms iets of wat traag is, dit komt omdat wij de server aan het migreren zijn. Dit houd in dat wij ook u op een nieuwe server gaan zetten. Dit zal in januari voltooid moeten zijn. Maar wij houden de serverload in de gaten
Timothy. Zo niet dan zijn er twee.quote:Op maandag 26 november 2007 22:27 schreef Ame_thyst het volgende:
Er werkt één gast die heel slecht werk levert (ben zijn naam even kwijt maar hij is al een voorbij gekomen)
Dan heb of ik pech gehad of jij geluk gehadquote:Op dinsdag 27 november 2007 12:51 schreef magnifor het volgende:
Heb hem tot nu toe twee keer gehad en geen problemen gehad.
Heb net van hem reactie gehad over te hoge cpu load. Zijn belofte is dat ik uiterlijk in januari op een nieuwe server gezet wordt. Hoop dat het ook echt gebeurd.quote:Op dinsdag 27 november 2007 13:09 schreef FJD het volgende:
[..]
Dan heb of ik pech gehad of jij geluk gehad![]()
Ik ben twee keer met een kluitje het riet ingestuurd, ontvang beloftes die niet worden nagekomen en krijg nooit ergens enige vorm van uitleg of excuses bij.
Hij mag wel wat aan z'n spelling doen though. Ik had eergisteren nog een mailtje gestuurd met de vraag of ik meerdere sites op 1 account mag hosten en de reactie zat nogal vol met spelfoutenquote:Op dinsdag 27 november 2007 12:51 schreef magnifor het volgende:
[..]
Heb hem tot nu toe twee keer gehad en geen problemen gehad.
ik denk www.dreamhost.com , maar het hangt vooral af van hoeveel je precies nodig hebt...quote:Op dinsdag 27 november 2007 10:51 schreef EggsTC het volgende:
Als je een download site wilt hosten moet je een grote opslag capaciteit hebben en veel dataverkeer per maand mogen hebben. Wat is de beste hoster daarvoor prijs/kwaliteit?
Of Servage.quote:Op dinsdag 27 november 2007 15:55 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
ik denk www.dreamhost.com , maar het hangt vooral af van hoeveel je precies nodig hebt...
Moet de domeinnaam in de balk blijven staan? Of moet je het subdomein gaan zien?quote:Op vrijdag 30 november 2007 08:59 schreef webbyplus het volgende:
Hallo,
Ik wil graag een domeinnaam laten registeren, en wanneer iemand naar die domeinnaam gaat, laten doorlinken naar een subdomein van mijn bestaande site.
Welke raden jullie aan?
bvd
Webby
Voorkeur gaat uit naar een domeinnaam die in de balk blijft staanquote:Op vrijdag 30 november 2007 09:04 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Moet de domeinnaam in de balk blijven staan? Of moet je het subdomein gaan zien?
heb ook yourwww, heel soms ietwat traag en nog minder vaak dat apache ff voor 5 min op z'n gat ligt maar verder no problemoquote:Op dinsdag 27 november 2007 07:56 schreef PiRANiA het volgende:
ervaringen met www.yourwww.nl ?
en ik heb one.com, ook echt tevreden mee: 2GB opslag, Transfer = unlimited
Je moet dan een provider zoeken die zgn 'httpforwarding' of 'frameforwarding' ondersteund. Deze optie is daarvoor uitermate geschikt.quote:Op vrijdag 30 november 2007 09:07 schreef webbyplus het volgende:
[..]
Voorkeur gaat uit naar een domeinnaam die in de balk blijft staan
Je bent niet te enige, mijn website ligt er ook uitquote:Op dinsdag 4 december 2007 15:36 schreef magnifor het volgende:
Mijn site is al hele dag onbereikbaar.
Mijn ervaringen met neostrada worden steeds triester.
Firefox kan de server op kworb.erana.biz niet vinden.quote:Op woensdag 5 december 2007 19:13 schreef Kworb het volgende:
Ik ben erg tevreden met Dreamhost.. ontzettend veel storage en bandwidth en hartstikke goedkoop.Af en toe kan ik er niet de volle 600kb/s (mijn connectie) van downloaden, maar daar kan ik mee leven.
Toen ik de webspace kocht kon het gewoon via Paypal, geen creditcard nodig.
http://www.kworb.netquote:Op woensdag 5 december 2007 19:42 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Firefox kan de server op kworb.erana.biz niet vinden.
of is het een andere?
Als je er moe van wordt, waarom stap je niet over naar een andere webhostingprovider?quote:Op zondag 9 december 2007 21:45 schreef Ame_thyst het volgende:
[afbeelding]
Ik wordt er een beetje moe van...
Ik ook.quote:Op zondag 9 december 2007 21:45 schreef Ame_thyst het volgende:
[ afbeelding ]
Ik wordt er een beetje moe van...
quote:Virtuozzo File System (VZFS)
VZFS is a file system that allows to share common files among multiple VPSs without sacrificing flexibility. It is possible for VPS users to modify, update, replace, and delete shared files. When a user modifies a shared file, VZFS creates a private copy of the file transparently for the user. Thus, the modifications do not affect the other users of the file. Main benefits of VZFS are the following:
1) It saves memory required for executables and libraries. A typical VPS running a simple web website might consume around 20⤓30 MBytes of RAM just for executable images. Sharing this
memory improves scalability and total system performance;
2) It saves disk space. A typical Linux server installation occupies several hundred MBytes of disk space. Sharing the files allows you to save up to 90% of disk space;
3) VZFS does not require having different physical partitions for different VPSs or creating a special ⤽file system in a file⤠setup for a VPS. This significantly simplifies disk administration;
4) Disk quota enables the administrator to limit disk resources available to a VPS on-the-fly, in the same manner as the standard disk quota system works on a per-user basis. Disk quota for users and groups inside VPSs is also supported.
Is dat bijzonder?quote:Op zondag 9 december 2007 22:17 schreef Sjowhan het volgende:
Hmm wacht ff.
Zoals ik nu zie, draaien jullie websites op virtuele machines met software genaamd 'virtuozzo':
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |