Een kopman die een beetje kan communiceren is toch wel fijn hoor.quote:Op woensdag 25 juli 2007 14:46 schreef Grumpey het volgende:
[..]
Dat klopt, en dat vinden ze fijn. Een kopman in een nederlandse ploeg moet vooral geen kapsones hebben en arrogant zijn. Dan knappen nederlanders af namelijk.
Hij schikt zich ogenschijnlijjk moeiteloos in een rol als knecht. Dus ja, kritiek op hem persoonlijk is onterecht.quote:Op woensdag 25 juli 2007 14:47 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Kritiek op een niet presterende kopman is onterecht?
Ik denk dat Rabobank niet staat te springen om Rasmussen te behouden. Hij levert nu veel media aandacht op, maar zonder Rasmussen hadden Dekker en Boogerd dat zeer waarschijnlijk ook gedaan.quote:Op woensdag 25 juli 2007 14:46 schreef Grumpey het volgende:
[..]
Dat klopt, en dat vinden ze fijn. Een kopman in een nederlandse ploeg moet vooral geen kapsones hebben en arrogant zijn. Dan knappen nederlanders af namelijk.
Rasmussen's contract loopt af na de tour, en men was van plan het niet te verlengen. Ben benieuwd of deze ontwikkelingen voor extra druk zorgen maar ik vermoed dat Rasmussen toch vertrekt. Aan de andere kant, Rabobank is de enige ploeg die zekerheid heeft tot 2012 van sponsorcontract.
Verschil vorig jaar werd alles op Menshov gezet. Dit jaar ook maar na het succes van de eigenzinnige Rasmussen heeft de Rabodirectie zich moeten aanpassen aan hem. Geen woorden maar daden.quote:Op woensdag 25 juli 2007 14:49 schreef Nyrem het volgende:
[..]
Wel de enige van Rabo die meedoet in de Tour en succes heeft (bollentrui, nu weer geel)
(mentjov vorig jaar een beetje)
Klopt dat viel me heel erg mee, had nooit verwacht dat Menchov voor Rasmussen was gaan rijden...quote:Op woensdag 25 juli 2007 14:49 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Hij schikt zich ogenschijnlijjk moeiteloos in een rol als knecht. Dus ja, kritiek op hem persoonlijk is onterecht.
tuurlijk, ben het met jullie eens, maar om even het Rabobank standpunt tov kopmannen weer te gevenquote:Op woensdag 25 juli 2007 14:49 schreef vw_caddy het volgende:
[..]
Een kopman die een beetje kan communiceren is toch wel fijn hoor.
Iemand die ritten kan winnen en meespeelt voor 2 truien is voor iedere ploeg van waarde. Plus hij heeft nu bewezen best een beetje tijd te kunnen rijden en tot de twee beste klimmers te behoren. Zelfs zonder de 3 "gratis" minuten uit die Alpen-rit zou hij nog steeds 2de staan in het klassement en meedoen voor het podium.quote:Op woensdag 25 juli 2007 14:45 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik vraag me eigenlijk af hoeveel ploegen echt zitten te wachten op Rasmussen. Hij is voor de rest van het team van generlei waarde, hij rijdt amper koersen en het is nog maar de vraag of hij volgend jaar weer een dergelijke prestatie in de Tour weet neer te zetten. Als ik ploegleoider was, zou ik toch enige terughoudendheid betrachten.
ik heb het niet alleen over de tour, maar gewoon over het hele seizoenquote:Op woensdag 25 juli 2007 14:49 schreef Eduard37 het volgende:
[..]
Tja, verschil moet er zijn. Als je kopman hebt wordt je altijd anders behandeld dan gemiddelde rijders. Je hebt knechten en kopmannen. Logisch dat hij iets meer eist dan de rest.
Beetje naief. Waarom zou die dat niet willen? Dat zou pas arrogant zijn....!!quote:Op woensdag 25 juli 2007 14:50 schreef Remzz het volgende:
[..]
Klopt dat viel me heel erg mee, had nooit verwacht dat Menchov voor Rasmussen was gaan rijden...
huh? Twee keer bolletjes-trui in Parijs?quote:Op woensdag 25 juli 2007 14:48 schreef Grumpey het volgende:
[..]
precies, en vergeet ook niet: Voor deze tour begon was het een renner met weinig succes, behalve in een willekeurige bergrit van de tour.
Hij is naar de Raboploeg gehaalt als kopman, dan is het niet zo makkelijk om je als een knecht op te stellen.quote:Op woensdag 25 juli 2007 14:53 schreef Eduard37 het volgende:
[..]
Beetje naief. Waarom zou die dat niet willen? Dat zou pas arrogant zijn....!!
En dan verbaasd reageren als hij op de Marie Blanque er compleet afgepierd doorheen zakt.quote:Op woensdag 25 juli 2007 14:52 schreef VincentAdam het volgende:
Pfuuut, daar gaan we weer: ''thomas dekker, haha, die kan gewoon nog achteromkijken, kijken wat voor slachtveld die heeft aangericht''
Terecht, natuurlijkquote:Op woensdag 25 juli 2007 14:53 schreef Damzkieee het volgende:
Soler gaat de bolletjestrui krijgen.
Hij is nog steeds een kopman, echter een kopman die beseft dat die dit seizoen niet zo goed is als hij had gehoopt. Het enige wat je dan kunt doen als je onder contract staat is je nummer 1 te helpen. Het is ook in zijn eigen belang.quote:Op woensdag 25 juli 2007 14:54 schreef Remzz het volgende:
[..]
Hij is naar de Raboploeg gehaalt als kopman, dan is het niet zo makkelijk om je als een knecht op te stellen.
Een jaar bestaat uit veel meer dan alleen bergen in de tour. Voorjaarsklassiekers bijvoorbeeld, die net zoveel reclame gevenquote:Op woensdag 25 juli 2007 14:53 schreef Maybach het volgende:
[..]
huh? Twee keer bolletjes-trui in Parijs?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |