abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_51810110
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 10:33 schreef Chewie het volgende:

[..]

Lijstjesfetisjist
Mooi woord
  woensdag 25 juli 2007 @ 10:38:03 #77
155006 Aoristus
SPelen is delen
pi_51810172
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 08:50 schreef Autodidact het volgende:

[..]

't is allemaal heel Zen
De voorzitter zegt: Laat duizend bloemen bloeien.
Laat duizend balletjes stuiteren.
pi_51810446
quote:
Natuurmonumenten op de bres voor zweefvlieg

Woerden - Het gaat niet goed met de zweefvlieg in Nederland. Natuurmonumenten zegt dat de weinig bekende insectensoort erg te lijden heeft onder de sterke achteruitgang van natte graslanden en de toename van intensieve landbouw en ontwatering. Het grote publiek kent de zweefvlieg nauwelijks, hoewel die in stadstuinen vaker voorkomt dan wespen en bijen. Uit lijfsbehoud nemen ze het uiterlijk aan van deze insecten aan.
Natuurmonumenten legt momenteel de laatste hand aan de eerste Nederlandse zweefvliegenatlas. Het boekwerk beschrijft 327 soorten zweefvliegen en moet begin volgend jaar verschijnen. Zweefvliegen zijn volgens Natuurmonumenten erg nuttig voor tuinliefhebbers; de larven doen zich namelijk te goed aan bladluis.
http://www.wereldomroep.nl/news/zijlijn/#5366821
pi_51810626
quote:
Indiaas eerste vrouwelijke president

New Delhi, 25 juli - De republiek India krijgt vanmiddag de eerste vrouwelijke president sinds de onafhankelijkheid van 1947. De 72-jarige Pratibha Patil. Het klinkt zo mooi. Maar als ik goed naar de Indiërs luister, zijn ze daar nu niet echt van onder de indruk.

Een meerderheid had liever de wetenschapper Abdul Karam met zijn opmerkelijke lange grijze kapsel nog voor een tweede termijn gehad. Een man, een vrijgezel, die zijn tijd het liefst met de jeugd doorbracht en zich het lot van de minder bedeelden aantrok. Een ‘eenvoudige’ man die twee kamers van de ruim 400 vertrekken in het presidentiële paleis gebruikte. Ook met slechts twee koffers vertrok. De Indiërs zullen deze ‘warme’ persoonlijkheid missen.

Maar de politiek besliste anders. Niet het volk maar de parlementariërs in het nationale en de lokale parlementen kozen. Echt kiezen was het natuurlijk al lang niet meer. De regerende coalitie, de Verenigde Progressieve Alliantie (UPA), zoals deze regering zichzelf noemt, schoof deze bejaarde politica naar voren. Ze was tot voor kort de gouverneur van de deelstaat Rajasthan maar eigenlijk brengt ze haar hele leven al in de lokale parlementen en kabinetten door. Een raspolitica.

Dat ze een vrouw is, daar is ook niemand echt van onder de indruk. Met haar afkomst heeft ze al die jaren weinig gedaan. Behalve haar carrière gemaakt. Ze had meer kunnen doen.

India is een samenleving die door mannen wordt gedomineerd. Waar een vrouw, en dat begint al als ze geboren wordt, niet zoveel voorstelt. Meisjes kosten geld. Als ze later trouwt, moeten de ouders een bruidschat betalen.

Misschien let ik er deze week zelf te veel op, maar er staan zulke gruwelijke verhalen over het doden van meisjesbaby’s in de krant. In een put in de deelstaat Orissa vonden omstanders kinderlijkjes. Meisjes.

Gisteren vertelde een vrouw, zelfs van goede afkomst, hoe haar schoonouders haar dwongen haar baby te aborteren toen het een meisje bleek te zijn en vandaag staat er een verhaal in de krant over een grootmoeder die haar kleinkind, ook een dochter, na de geboorte vermoorde. In sommige dorpen is zelfs al een te kort aan meisjes. Vooral in de gehuchten in de deelstaat Rajasthan, waar de nieuwe president jarenlang niet alleen actief in het lokale parlement was maar ook de hoogste functie van gouverneur bekleedde.

De nieuwe president is vooral erg bezig met zichzelf en zeer bijgelovig. Ze meent werkelijk dat een geest van een populaire guru in haar is getreden. Dat haar nieuwe taak een goddelijke opdracht is. De populaire vertrekkende president riep gisteren in zijn afscheidsrede alle politici op er zorg voor te dragen dat india in 2020 een ontwikkelde natie is, zodat meer dan een miljard mensen samen kunnen lachen. Dat lijkt me een goede opdracht voor de nieuwe president.
http://www.nos.nl/nosjournaal/columns/newdelhi/index.html

de vorige president heet overigens Abdul Kalam
  woensdag 25 juli 2007 @ 10:54:03 #80
125878 Gabry
Lento Violento
pi_51810648
quote:
quote:
Zweefvliegen zijn volgens Natuurmonumenten erg nuttig voor tuinliefhebbers; de larven doen zich namelijk te goed aan bladluis.
Gelukkig heb ik larven van poep zweefvliegen in mijn tuin, anders moest ik insecticide kopen.
Dan hoopt gij vurige kolen op zijn hoofd.
pi_51810689
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 10:22 schreef Gabry het volgende:

In een multiculturele samenleving wil iedereen homo's slaan. Echt waar!
Zo voelen de monoculturele polen en russen zich niet alleen in hun slaanneigingen,
pi_51810820
quote:
't zijn wel leuke beestjes .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  † In Memoriam † woensdag 25 juli 2007 @ 11:00:41 #83
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_51810850
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 10:59 schreef du_ke het volgende:
't zijn wel leuke beestjes .
Wesp wannabees
Carpe Libertatem
pi_51811014
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 11:00 schreef Boze_Appel het volgende:

[..]

Wesp wannabees
maar lang niet zo vervelend en leuker dan gewone vliegen.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_51811048
.

[ Bericht 50% gewijzigd door EchtGaaf op 25-07-2007 11:09:50 ]
pi_51811101
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 11:08 schreef EchtGaaf het volgende:
.
Is het een tic?
pi_51811112
quote:
Geld uit het oosten
Barclays krijgt steun Aziatische investeerders

Door Wendy Braanker

23-07-2007

Geld uit Azië moet de voorgenomen fusie tussen het Britse Barclays en ABN Amro redden. Chinese en Singaporese investeerders springen bij zodat Barclays een hoger bod op tafel kan leggen. Het is nog maar de vraag of het nieuwe bod gaat winnen van dat van het bankentrio. Maar het maakt duidelijk waar het geld tegenwoordig vandaan komt. Europese politici tonen zich behoedzaam over de stroom geld uit het oosten.

ABNamro Azië bulkt van het geld dankzij de fikse groei van de economie in de regio. Economen vinden het zeer begrijpelijk dat er steeds meer geld vanuit Azië richting het Europese bedrijfsleven stroomt. Voor hun komt de deal tussen Barclays en investeerders uit China en Singapore dan ook niet uit de lucht vallen.

De Chinese staatsbank China Development Bank zou een belang van zo'n zeven procent krijgen in de nieuw te vormen bank. Het Singaporese investeringsfonds Temasek zou zo'n drie procent in handen krijgen. De financiële impuls van de Chinese staatsbank en het Singaporese fonds zijn hard nodig om het nieuwe bod van Barclays van de grond te krijgen, meent de Nederlandse econoom Sweder van Wijnbergen.

Aantrekkelijker
Het is duidelijk dat Barclays het bod op ABN Amro aantrekkelijker moest maken voor de aandeelhouders van de Nederlandse bank. De rivalen van Barclays, het bankentrio Royal bank of Scotland, Fortis en het Spaanse Santander, hebben immers niet alleen een hoger bod op ABN Amro in voorbereiding. Ze betalen ook het grootste deel van de overnamesom in cash. Barclays kan niet veel cash op tafel te leggen en haalt het geld nu waar het wél zit: in Azië. Daar is volgens economen niets opmerkelijks aan.

De Nederlandse econoom Paul Frentrop onderstreept dat de vroegere sjah van Perzië (Iran) indertijd ook een groot belang opbouwde in het Duitse Daimler Benz en dat de Libische leider Khadaffi een fiks belang had in het Italiaanse Fiat. En ook volgens Van Wijnbergen is er niets nieuws onder de zon nu Aziatische investeringen steeds meer hun weg vinden richting Europa. Dat het in het geval van Barclays om een Chinese staatsbank gaat en een Singaporees fonds met duidelijke banden met de regeringspartij PAP ziet hij niet als een probleem. "Temasek heeft een lange staat van dienst als het gaat om het strikt toepassen van de commerciële regels."

Volgens Wijnbergen kijken investeerders, dus ook Chinese en Singaporese investeerders, naar mogelijkheden om goede rendementen binnen te halen. Dat heeft volgens de Nederlandse econoom niets met politieke invloed te maken. En investeren in Europa is op dit moment lucratief. Zeker nu ook een dalende dollar investeren in de VS minder aantrekkelijk maakt.

Merkel
Maar de groeiende interesse van Aziatische investeerder in Europa maakt wel wat wakker bij Europese politici. Zo liet de Duitse bondskanselier Angela Merkel vorige week weten dat er een Europees bureau opgericht moet worden om te voorkomen dat bedrijven tegen hun wil worden overgenomen door niet-Europese staatsondernemingen. De Europese Commissie liet hierop weten dat het de komende maanden gaat bekijken of er maatregelen nodig zijn.

Econoom Van Wijnbergen noemt dit een stap te ver. Hij vindt het zelfs een vorm van verborgen protectionisme als er een Europees bureau wordt opgericht dat zich met overnames en dit soort geldstromen gaat bemoeien. De economie en zeker de kapitaalmarkt is gebaat bij vrijheid.

Europese politici maken zich overigens de meeste zorgen om mogelijke overnames in voor de economie essentiële sectoren zoals energie en logistiek.
http://www.wereldomroep.n(...)070723_aziatischgeld
pi_51811174
Mogguh
Allah Al Watan Al Malik
pi_51811315
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 11:11 schreef Elseetje het volgende:

[..]

Is het een tic?
Klopt, het bericht staat uit 1 tik. Maar het is wel gelukt, want je reageerde erop

Maar er stond niks hoor
  woensdag 25 juli 2007 @ 11:21:50 #90
10841 Napalm
Brandbarbaar
pi_51811388
wat een rotwoord om te spellen


ja·loe·zie (de ~ (v.), ~ën)
1 gevoel van leed of spijt over het goede dat een ander te beurt valt en dat men hem niet gunt => afgunst, ijverzucht, kinnesinne, na-ijver


ik las trouwens hedenmorgen dat er 60% importheffing op spaarlampen zit!
You're a fucking ugly bitch. I want to stab you to death, and then play around with your blood.
pi_51811455
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 11:19 schreef EchtGaaf het volgende:

[..]

Klopt, het bericht staat uit 1 tik. Maar het is wel gelukt, want je reageerde erop

Maar er stond niks hoor
Tic, schat, tic
pi_51811460
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 11:21 schreef Napalm het volgende:
wat een rotwoord om te spellen


ja·loe·zie (de ~ (v.), ~ën)
1 gevoel van leed of spijt over het goede dat een ander te beurt valt en dat men hem niet gunt => afgunst, ijverzucht, kinnesinne, na-ijver
Wie is de gelukkige?
  woensdag 25 juli 2007 @ 11:24:34 #93
10841 Napalm
Brandbarbaar
pi_51811473
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 11:24 schreef Elseetje het volgende:

[..]

Wie is de gelukkige?
jij?
You're a fucking ugly bitch. I want to stab you to death, and then play around with your blood.
pi_51811535
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 11:21 schreef Napalm het volgende:
wat een rotwoord om te spellen
kinnesinne is minstens zo lastig .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_51811622
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 11:24 schreef Elseetje het volgende:

[..]

Tic, schat, tic
Sinds wanneer schrijf je tik met een "c"
pi_51811676
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 11:21 schreef Napalm het volgende:
wat een rotwoord om te spellen


ja·loe·zie (de ~ (v.), ~ën)
1 gevoel van leed of spijt over het goede dat een ander te beurt valt en dat men hem niet gunt => afgunst, ijverzucht, kinnesinne, na-ijver
Waarom gebruik je dat woord eigenlijk
quote:
ik las trouwens hedenmorgen dat er 60% importheffing op spaarlampen zit!
Ik merk dat ze heel gauw kapot gaan (steeds weer)

Dus waar zit dan de winst
pi_51811694
quote:
Wilders: Surinamers straf uitzitten in Suriname
Geplaatst op woensdag, juli 25th, 2007 om 12:00 am in Nieuws uit Nederland, Politiek

PVV-leider Geert Wilders wil Surinamers en andere niet-Westers allochtonen, ‘ongeacht of zij wel of geen dubbele nationaliteit bezitten’, hun straf laten uitzitten in het land van afkomst. Nederland zou hiertoe verdragen moeten afsluiten, om te beginnen met Suriname, Marokko en Turkije’, aldus Wilders.

Wilders doet deze uitspraak in zijn nieuwste column op Geenstijl. Daar begint hij zijn column met “Vorige week werd in Almere taxichauffeur Henk Schuurman door drie beesten van Surinaamse afkomst doodgestoken”.

Als andere oplossingen van het probleem noemt Wilders hogere minimumstraffen, strafkampen en meer agenten op straat.
Allah Al Watan Al Malik
pi_51811781
Kom je als Marokkaanse toerist op vakantie in Nederland:
quote:
Nepagenten stelen geld

Den Haag - Een 37-jarige man uit Marokko is zondagmiddag 22 juli door twee nepagenten van een geldbedrag beroofd. De man werd om 16.20 uur op de Laan van Meerdervoort door twee mannen aangesproken. De mannen vertelden dat ze van de politie waren en dat ze de man wilden waarschuwen voor de buurt.

De man moest zijn paspoort en portemonnee aan de 'agenten' geven. De 'agenten' controleerden het paspoort en keken in de portemonnee, daarna gaven ze alles weer terug aan de Marokkaan. Toen de 'agenten' klaar waren met hun controle liepen ze in de richting van de Van der Spiegelstraat. Nadat de 'agenten' verdwenen waren, keek de man in zijn portemonnee en bemerkte dat hij ¤ 600 miste.
Allah Al Watan Al Malik
pi_51811792
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 11:31 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
Tja Geert heeft z'n goedwies al een tijdje stuk .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  woensdag 25 juli 2007 @ 11:35:49 #100
96190 PJORourke
Beautiful burnout
pi_51811848
Vond nou niemand de prestatiecurve van Vino veel op die van Landis lijken?
What are you going to do to me? You go fuck yourself - I say what I want.
- Oriana Fallaci 1929-2006
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')