Nee ik geef het hem zelf, want mijn collega werkt in Alphen a/d Rijn.quote:Op zondag 22 juli 2007 22:10 schreef Dennisfan het volgende:
[..]
Geven wij wel uit jouw naam!! wolfert die wel fan van je was maar er niet voor durfde uit te komen!!!
o.a. Huub heeft misbruik gemaakt van zijn weblog volgens mij , die Ben liet in weblog.nl spelinfo achter. Maar internet zal er voorlopig nog wel ff uit liggen denk ik...quote:Op zondag 22 juli 2007 22:10 schreef Dark het volgende:
Huub wil zijn weblog terug, hij vindt dat niet teveel gevraagd.
En Nadia wordt geil van Tas.quote:Op zondag 22 juli 2007 22:12 schreef Dark het volgende:
Hub en lieke gaan even met Fries stappen.
Nou vooruit dan maar, je bent welkom...quote:Op zondag 22 juli 2007 22:13 schreef wolferl het volgende:
[..]
Nee ik geef het hem zelf, want mijn collega werkt in Alphen a/d Rijn.
Nadia wordt vooral geil van zichzelf volgens mij, en het is de bedoeling dat mensen geil van haar wordenquote:
quote:Op zondag 22 juli 2007 22:16 schreef noekje het volgende:
Ik hoop wel even dat ze Nadia uit de buurt van Fries houden. Ik moet er niet aan denken dat ze geil van hem wordt.
Zucht Joep weer.......... ik werk samen met familie van hem!! ook leuk die roddels die je dan hoort over Joep zelf!!!!!!!quote:Op zondag 22 juli 2007 22:15 schreef Sporti het volgende:
maar uitzenden. Geen kinderporno, maar veel smeriger rommel. Kotsende pafferds, scheldende analfabeten en met vuilnis gooiende corpsballen. Ik werk op dit moment met John zijn zus Linda aan mijn glossy YOUP. Zij vertelde mij dat John regelmatig naar de redactie van De Gouden Kooi belt met een tip.
„Meer kots”, roept hij dan en hangt weer op.
Ik hoor Jack Spijkerman bij het toetreden tot de warme Talpa-familie nog roepen dat John een hele aardige man was. Echt heel aardig!!! Zo aardig had hij ze in die 23 jaar bij de VARA niet ontmoet.
Lieve Jack, iemand die De Gouden Kooi bedenkt, uitzendt, onze kinderen voorschotelt en handhaaft is niet aardig. Diegene is diep en diep gestoord. Een man met dit soort fantasieën is een hele zielige man. Dat schijnt hij ook elke avond voor het slapen gaan aan zijn badkamerspiegel toe te vertrouwen. „Wat ben ik een zielige man”, mompelt hij voor hij het licht uitknipt. Zijn vriendin ligt doodsbang op hem te wachten in het grote bed.
„Wat wil je eerst”, vraagt ze timide, „kotsen of vrijen?” Sinds kort wil hij het allebei tegelijk. Zij moet opgewonden zijn naam roepen en hij vomeert dat het een lieve lust is.
Dit is mijn laatste actuele column van dit seizoen. Komende weken val ik u lastig met reeds geschreven, niet actuele Droomzomers. bron NRC stukje uit column van Youp
Youp heeft een hele grote familiequote:Op zondag 22 juli 2007 22:17 schreef Dennisfan het volgende:
[..]
Zucht Joep weer.......... ik werk samen met familie van hem!! ook leuk die roddels die je dan hoort over Joep zelf!!!!!!!
Inderdaad, en als je dan werkt met echte hele dichtbije familie, daar kan geen colum van Joepje tegenop!!quote:
Nadia leeft op bij elk slippertjequote:Op zondag 22 juli 2007 22:19 schreef mootie het volgende:
Waarom moeten alle vrouwen altijd op hakken terwijl Nadia l al dagen op slippertjes loopt te klossen?
quote:Op zondag 22 juli 2007 22:15 schreef mootie het volgende:
[..]
Nadia wordt vooral geil van zichzelf volgens mij, en het is de bedoeling dat mensen geil van haar worden![]()
Misschien omdat ze zo lang is?quote:Op zondag 22 juli 2007 22:19 schreef mootie het volgende:
Waarom moeten alle vrouwen altijd op hakken terwijl Nadia l al dagen op slippertjes loopt te klossen?
Hij volgt dat slakkenspoor van Jaap.quote:Op zondag 22 juli 2007 22:23 schreef mazaru het volgende:
Opvallend hoe vaak Dennix met zijn hoofd naar beneden staat.
Hij tilt alleen zijn hoofd op om in de spiegel te kijken
Dat is waar je door de dikke begroeiing heenkijkt en de eerste tekenen van kaalheid ziet ontstaanquote:Op zondag 22 juli 2007 22:23 schreef mootie het volgende:
Wat ik me nou al dagen afvraag, zijn dat nou 2 grijze of 2 blonde plukken in Dennis' haar, rechts.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |