hehehehe, ze gaat eerst nog een week op vakantie dus die tijd heb ik sowieso nog. Daarna komt het mooiste van allemaal.... Ik moet 3 weken achterelkaar het hele weekend werken omdat me collega op vakantie isquote:Op zondag 5 augustus 2007 01:39 schreef MouzurX het volgende:
Als dit geen neuken wordt, dan weet ik het ook niet meer
Nu een poll om te voorspellen op welke afspraak je gaat neukenquote:Op zondag 5 augustus 2007 04:46 schreef Black_Ninja het volgende:Brengt haar vanavond naar schiphol (ze reist alleen) Heeft de eerste vrije dag die hij heeft nadat ze terug van vakantie een afspraak om een middag samen door te brengen, wat te gaan eten en 's avonds naar de film te gaan We gaan een keer stappen Ze komt een keertje bij me eten (ik kook Hollandse pot)
quote:Op zondag 5 augustus 2007 04:46 schreef Black_Ninja het volgende:
Hij kwam.... Hij ging chatten... en 6 uur en 40 minuten later is dit de eindstand:Brengt haar vanavond naar schiphol (ze reist alleen) Heeft de eerste vrije dag die hij heeft nadat ze terug van vakantie een afspraak om een middag samen door te brengen, wat te gaan eten en 's avonds naar de film te gaan We gaan een keer stappen Ze komt een keertje bij me eten (ik kook Hollandse pot)
[sub]Zijn geen opties, zijn allemaal afzonderlijke afspraken
Woohh.... leuk, dat je haar mag ophalenquote:
Volgens mij zullen we dat nooit te weten komen, want we weten ook nog steeds niet om welk product het gaat. Misschien moeten we blijven roepen wat het is, misschien dat we het dan te weten komenquote:Op zondag 5 augustus 2007 23:51 schreef Ici-Paris het volgende:
[..]
Woohh.... leuk, dat je haar mag ophalen:D
Maar nu is mn vraag waar hebben jullie 6 uur en 40 min. over zitten msnen??
Ja sorry, wilde ik nog antwoord op geven...quote:Op zondag 5 augustus 2007 23:51 schreef Ici-Paris het volgende:
[..]
Woohh.... leuk, dat je haar mag ophalen:D
Maar nu is mn vraag waar hebben jullie 6 uur en 40 min. over zitten msnen??
Hij heeft het wel verteldquote:Op maandag 6 augustus 2007 00:16 schreef base3ball het volgende:
[..]
Volgens mij zullen we dat nooit te weten komen, want we weten ook nog steeds niet om welk product het gaat. Misschien moeten we blijven roepen wat het is, misschien dat we het dan te weten komen![]()
Jaa...Ik vroeg me ook al af of het niet too much was. maar goed, ik gebruik voor hyves een heel ander emailadres dan normaal, dus wie weet heeft hij dat ook.. En ach, als hij mij daarom al niet leuk vindtquote:Op zondag 5 augustus 2007 17:06 schreef Greys het volgende:
Tharalom... dus als hij terug komt van vakantie heeft hij een berichtje van Hyves en een mail van jou? Had je niet beter even kunnen wachten of hij had gereageerd op je Hyves berichtje? 'Vroeger' heb ik dit ook een keer gedaan namelijk en toen kreeg ik een smsje op een gegeven moment met 'als je nu de fax ook nog even probeert, heb je alle mogelijkheden gehad'. Oef! Ai!
(Overigens is het nog wel wat geworden)
Gelijk heb je. Als iemand vind dat je te opdringerig bent, doordat je op teveel manieren hem/haar hebt proberen te benaderen vind diegene je waarschijnlijk toch al niet echt leuk. Als iemand je leuk vind, dan maakt het volgens mij niet zoveel uit wat je doet. Natuurlijk heb je altijd mensen die erdoor afgeschrikt wordt, maar dat weet je toch nooit.quote:Op maandag 6 augustus 2007 14:41 schreef Tharalom het volgende:
[..]
Jaa...Ik vroeg me ook al af of het niet too much was. maar goed, ik gebruik voor hyves een heel ander emailadres dan normaal, dus wie weet heeft hij dat ook.. En ach, als hij mij daarom al niet leuk vindt![]()
beter een keer teveel dan te weinig den kik dan maar..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |