Gooi het er uit.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 20:03 schreef noekje het volgende:
[..]
De beelden zijn ook niet mooi. Ik kijk recht in Natasia's doos en ik heb het gevoel dat ik erover wil praten.![]()
Wat is het toch een engerd.quote:
Maar het engst vind ik de gedachte dat ze die kinderen ook zo te lijf gaat onder het mom van ketenquote:Op zaterdag 21 juli 2007 20:04 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat horen die kids waarschijnlijk ook als ze Wilgo uit elkaar trekt.![]()
Ook nog die tampon die er half uithangt...quote:
Hou op, schei uit. Ik heb die kont al uren voorbij zien komen maar geen hond die het wil cappen.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 20:05 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Waarom loopt Nadia al een uur rond in een string met die platte reet van haar![]()
Toen keek hij zo van 'er klopt iets niet' en daarna zei hij het ook en knikte hij nee tegen Amanda. Jammer , hij heeft het al door..quote:
Praat me er niet van. s' ochtends loopt ze 2 uur in een handdoekje.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 20:05 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Waarom loopt Nadia al een uur rond in een string met die platte reet van haar![]()
quote:Op zaterdag 21 juli 2007 20:06 schreef FdW het volgende:
[..]
Ook nog die tampon die er half uithangt...![]()
![]()
Wel prettig voor haar dan dat ze alleen een probleem heeft met haar buikquote:Op zaterdag 21 juli 2007 20:07 schreef beequeen het volgende:
[..]
Praat me er niet van. s' ochtends loopt ze 2 uur in een handdoekje.
quote:Op zaterdag 21 juli 2007 20:10 schreef Disana het volgende:
Ik verstond 'waar is onze eileider'. Maar in werkelijkheid zei Amanda 'waar is onze eyeliner'.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |