quote:
Op vrijdag 20 juli 2007 22:46 schreef Neemmijnietserieus het volgende:[..]
Wat is het nut ervan om het hele verhaal op de site uite de doeken te doen als er een sfeer heerst
waarbij mensen niet voor wat voor reden dan ook nog vatbaar zijn. Men wil kapot maken om het kapot maken. Ik zou bij zo'n bejegening ook met mijn rug naar mensen gaan staan. Openheid kan er alleen maar zijn
bij volwassen gedrag en fatsoensnormen van beide kanten. Als dat niet het geval is heeft het geen zin.
Het tevoorschijn toveren van een psycholoog, het heeft geen zin om er op in te gaan. Had men het niet gedaan, dan was het niet goed geweest, doet men het wel, dan heet het een doekje voor het bloeden te zijn. Ik zie het als een gebaar van Tien naar de kijkers toe dat men er wel degelijk mee bezig is. Iedereen beseft overigens dat je in een uur geen gedragsverandering teweeg brengt.
Het verwijt dat er geen statement is gemaakt is onzinnig. Men heeft gelijk een gesprek gehad met hoge heren, er zijn boetes uitgedeeld, post is doorgelaten, etc.
Nogmaals,
kritiek is goed, kritische kijkers zijn perfect, maar botte, onfatsoenlijke, ongenuanceerde, selectieve mensen zijn de dood in de pot. Voor legetimiteit had deze verontwaardiging er maanden geleden al moeten zijn, niet nu, nu het een favoriet betreft die net zoveel bloed aan z'n handen heeft als de mensen van afgelopen zondag.
Hier laat ik het bij
It's all in the eye of the beholder, oftewel als je ''boven de rest staat'' heb je altijd gelijk.
Het falen van het programma ligt aan het domme kijkers- en streamers publiek.
Kijkers moeten hun denken en reageren aanpassen aan de prutsers van 10.
Volg een cursus ''hoe kan ik alles wat krom is recht breien''
Ben ik nou zo slim of zijn jullie zo dom ( Louis Neemmenietdalijk )
De oorspronkelijke aankondiging van het programma was natuurlijk een dolletje van Sjon
Vanaf het begin hebben verkeerde mensen op een verkeerde wijze aan het experiment gewerkt.
Ik neem je niet serieus
''Alle Menschen werden Brüder'', Ode an die Freude. (geen associatie met Freudenhaus dgk)
Voor alle Huubjes:http://www.beleven.org/feest/onnozele_kinderen/