Kijk opbouwende kritiek, hier kunnen we wat meequote:Op donderdag 19 juli 2007 23:41 schreef st0mpie het volgende:
dit gaat echt voorbij waanzin.
is toch echt tyfuskanker ongelovelijk dat een actualiteitenprog zich daar nu al mee gaat bemoeien?
zet ferry mengele dr ook maar aan
[afbeelding]
Van der Meer is een geitenwollen sok die zwaar overschat wordt als psycholoog. Hij is weliswaar niet zo labiel als Piet Vroon was, maar binnen het wereldje hebben de meesten (imho terecht) geen hoge pet van hem op.quote:Op donderdag 19 juli 2007 22:33 schreef Lieve het volgende:
Bob van de Meer is een hele bekende psycholoog die al vele jaren zich heel actief inzet tegen pesten.
Hij heeft veel inzicht in groepsprocessen.
Hij gaat ( of ging) ook naar scholen om daar schoolpersoneel op het matje te roepen. Daar heb je geen grote muil voor nodig. Dan heb je lef en doorzettingsvermogen nodig. En een kennisgebied dat je eigen is![]()
aan het einde van het schelden is de rede over!
Hij is de eerste die John de Mol aanpakt!![]()
![]()
Oneens, maar nu gaat v-o-l en de COS waarschijnlijk aan de gang.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 00:33 schreef Disana het volgende:
http://www.novatv.nl/
Vergeet niet te stemmen (rechtsboven).
Done oneens!quote:Op vrijdag 20 juli 2007 00:33 schreef Disana het volgende:
http://www.novatv.nl/
Vergeet niet te stemmen (rechtsboven).
Waarom zou je daar naar kijken als het gewoon op de site van NOVA staatquote:Op vrijdag 20 juli 2007 01:08 schreef CoT het volgende:
zie dat het op Youtube staat
http://www.youtube.com/watch?v=p-abkqaHpec
Ik word er nu wel een beetje moe van, al die akties die nog steeds worden ondernomen. De miljonairs hebben nu van genoeg kanten gehoord dat 'zondag' niet kon, en ze hebben nu ook verplicht een sessie anger management ondergaan. Wie het nu nog niet snapt, die zal het misschien nooit snappen. John de Mol snapt het ongetwijfeld wel.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 00:42 schreef APK het volgende:
[..]
Oneens, maar nu gaat v-o-l en de COS waarschijnlijk aan de gang.
Zat te wachten op uitzendinggemistquote:Op vrijdag 20 juli 2007 01:09 schreef APK het volgende:
[..]
Waarom zou je daar naar kijken als het gewoon op de site van NOVA staat
quote:Op vrijdag 20 juli 2007 01:22 schreef Disana het volgende:
Ik word er nu wel een beetje moe van, al die akties die nog steeds worden ondernomen. De miljonairs hebben nu van genoeg kanten gehoord dat 'zondag' niet kon, en ze hebben nu ook verplicht een sessie anger management ondergaan. Wie het nu nog niet snapt, die zal het misschien nooit snappen. John de Mol snapt het ongetwijfeld wel.
Inderdaad een bizar fenomeen, want dan hebben ze niets meer.quote:Het lijkt wel of juist de streamers het programma willen dwingen te stoppen.
quote:Op vrijdag 20 juli 2007 01:31 schreef Meds het volgende:
Beroepsmatig bekend met v.d Meer. Zeer goede psych en onderzoeker met veel aanzien.
beetje kansloos dat uitgerekend John de Mol zijn kindje bij mama Flens heeft achtergelaten.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 01:22 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik word er nu wel een beetje moe van, al die akties die nog steeds worden ondernomen. De miljonairs hebben nu van genoeg kanten gehoord dat 'zondag' niet kon, en ze hebben nu ook verplicht een sessie anger management ondergaan. Wie het nu nog niet snapt, die zal het misschien nooit snappen. John de Mol snapt het ongetwijfeld wel.
Het lijkt wel of juist de streamers het programma willen dwingen te stoppen.
Bron: http://reporter.msn.nl/index.aspx?f=details&hdl_id=11891quote:"John de Mol zet aan tot geweld"
door onze redactie
AMSTERDAM -
John de Mol zet met het programma De Gouden Kooi aan tot geweld en is daarmee strafbaar. Dat stelt psycholoog en pedagoog Bob van der Meer. Vrijdag stapt Van der Meer naar de Orde van Advocaten om na te gaan of het mogelijk is op basis van zijn informatie een advocaat een kort geding te laten aanspannen tegen Tien.
Gouden Kooi-miljonairs mishandelen bewoonster
(weet niet hoe je het filmpje hier zet)
Foto: Talpa Producties
"Wat hier op de buis te zien is, is ziek”, zei Van der Meer in het tv-programma Nova over de verschillende vormen van geweld in de miljonairsvilla.
Van der Meer is ervan overtuigd dat het gedrag van de bewoners wordt gestuurd vanuit de regiekamer. "Anders zou er namelijk niets te zien zijn.”
Hij is niet bang dat de commotie en de publiciteit rond het programma de kijkcijfers van Tien in de kaart spelen. „Want als het wordt verboden, is het format kapot. Laten we hopen dat het gezond verstand zegeviert.”
ooit een regel zien langskomen die ( met betrekking tot Natasia of Brian de wifebeater) stand hield?quote:Op vrijdag 20 juli 2007 09:24 schreef -Strawberry- het volgende:
Het staat ook op msn news nu.
[..]
Bron: http://reporter.msn.nl/index.aspx?f=details&hdl_id=11891
Mijn reactie:
Het klopt eigenlijk wel, maar de regels zijn weer aangescherpt. Bij elke fysieke uiting tegen iemand anders, vlieg je eruit. Dus waarom het programma vetbieden als het met regels gewoon te handhaven is? Ook zouden de mensen in de kooi niet willen dat het allemaal stopt. Maar goed, het geweld valt nu erg mee. Moet ook wel, met 6 tegen 2.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |