Neem een VIP account a ¤5,- !!quote:Op donderdag 19 juli 2007 20:13 schreef ScofieldM het volgende:
[..]
Ja ik ben gek en dan lekker gebasht worden en gedisst, ik loop er verder niet mee te koop![]()
Een en al huublovers hier, moet toch al voorzichtig zijn met wat je zegt en vooral bij Nowlive, 1 verkeerd iets over huubje en je wordt geband en dan sly zeggen dat hij niet partijdig is net als de rest daar hahaha dat vind ik humor![]()
Hmmmm, ik geloof niet echt dat je dat humor vindt.quote:Op donderdag 19 juli 2007 20:13 schreef ScofieldM het volgende:
[..]
Ja ik ben gek en dan lekker gebasht worden en gedisst, ik loop er verder niet mee te koop![]()
Een en al huublovers hier, moet toch al voorzichtig zijn met wat je zegt en vooral bij Nowlive, 1 verkeerd iets over huubje en je wordt geband en dan sly zeggen dat hij niet partijdig is net als de rest daar hahaha dat vind ik humor![]()
Vrouwen over het algemeen dan, zie andere(vorrige) bewoners ook niet zoveel ermee bezig zijn.quote:
Zoiets heb ik vanmiddag ook gepost. De truk om Huub zwakker te maken door Lieke miljonair te maken is mislukt. Nu zit de febo opgescheept met een ijzersterk koppel die niet zo gemakkelijk te manipuleren zijn.quote:Op donderdag 19 juli 2007 20:03 schreef wolferl het volgende:
Volgens mij praat die Anita ook het straatje van Natasia schoon.
Laten we erover praten, en laten we Lieke een complex aanpraten dat ze onder geen voorwaarde mag uitlokken want daar kan een persoon flink agressief van worden, en terecht.
Anita en Natasia hebben echt heel wat zitten bekokstoven achter.
En ik denk ook dat Lieke binnenkort een toneelhaak kan verwachten, omdat zij een potentiele winnaar kan zijn. Ze laat zich niet verleiden tot agressie. Dat ze door Natasia vanmorgen is uitgescholden en zij Natasia een aai over de bol gaf wordt nu gezien als een uitlokking en volgens de nieuwe FEBO regels een exit. Maar aangezien Natasia daarop weer een reactie in de zin van een non-verbale reactie, kan FEBO Lieke niet een exit geven omdat Natasia hoe dan ook moet blijven, want Natasia is onschendbaar. Toch verwacht ik voor Lieke een toneelhaak, want hoe krijg je iemand kapot? Nou Lieke blijkbaar niet, en Lieke is niet populairder dan Huub onder DGK kijkers.
Dus toneelhaak voor Lieke, en een nieuw kameraadje voor Huub? ik verwacht wel zoiets.
quote:Op donderdag 19 juli 2007 20:18 schreef mootie het volgende:
Nadia is aan het tangen om niet te hoeven eten?
O, is dat hetquote:Op donderdag 19 juli 2007 20:18 schreef mootie het volgende:
Nadia is aan het tangen om niet te hoeven eten?
hi di ho dank voor jouw streamsquote:
ja hoorquote:Op donderdag 19 juli 2007 20:19 schreef ScofieldM het volgende:
Nadia heeft haar mond vol van Brian Brian Brian dat moet Amanda toch opvallen? Zo dom kan ze toch niet zijn??
Nope, maar ik denk dat het gevoel er een beetje uit is bij d'r.quote:Op donderdag 19 juli 2007 20:19 schreef ScofieldM het volgende:
Nadia heeft haar mond kont vol van Brian Brian Brian dat moet Amanda toch opvallen? Zo dom kan ze toch niet zijn??
Geen dank, doe het graag voor julliequote:Op donderdag 19 juli 2007 20:20 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
hi di ho dank voor jouw streams![]()
quote:Op donderdag 19 juli 2007 20:19 schreef ScofieldM het volgende:
Nadia heeft haar mond vol van Brian Brian Brian dat moet Amanda toch opvallen? Zo dom kan ze toch niet zijn??
ik ben echt blijquote:Op donderdag 19 juli 2007 20:21 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Geen dank, doe het graag voor jullie![]()
ja geweldig ditquote:Op donderdag 19 juli 2007 20:22 schreef ruudpuntenel het volgende:
Huub wil iets zeggen over een seks kunstje van Tas zegt ze : "Hou je mond dicht, er kijken kindjes."![]()
Nee dat is het niet want dat gevoel is er wel degelijk zoals ze net met Nadia over hem praatte dus dan is het wat anders.quote:Op donderdag 19 juli 2007 20:20 schreef Meneermax het volgende:
[..]
Nope, maar ik denk dat het gevoel er een beetje uit is bij d'r.
Het zal Brian worst wezen volgens mij, die zou normaal gesproken nooit op Amanda vallenquote:Op donderdag 19 juli 2007 20:23 schreef ScofieldM het volgende:
[..]
Nee dat is het niet want dat gevoel is er wel degelijk zoals ze net met Nadia over hem praatte dus dan is het wat anders.![]()
Dit gaat nog wel eens tot een clash komen tussen haar en Nadia...aftellen vanaf vandaag![]()
quote:Op donderdag 19 juli 2007 20:16 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Vrouwen over het algemeen dan, zie andere(vorrige) bewoners ook niet zoveel ermee bezig zijn.
leuk toch Natas bij jullie vriendenclubjequote:Op donderdag 19 juli 2007 20:18 schreef ScofieldM het volgende:
Hoorde ik Natasia nu weer zeggen dat ze spijt heeft van haar uitspraken naar Bri toe en dat ze altijd vriendjes blijven? Zo ja dat was gewoon een kwestie van tijd..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |