quote:
Op vrijdag 20 juli 2007 10:19 schreef Mark het volgende:Gisteren ook gekeken, Uur van De Wolf is een van de beste muziekprogramma's. Ik had me nooit zo verdiept in Harry Muskee en consorten, heb toch geboeid zitten kijken. Hilarisch hoe iedereen dezelfde mening had over Herman van Boeijen ("wat een eikel").
Eelco Gelling vond ik eigenlijk de interessantste figuur, gezien zijn talent, was jammer dat je daar verder weinig meer van meekreeg hoe zijn leven verder was gegaan. Ineens wordt er plompverloren gesteld dat hij aan de spuit was, en daar moet je het maar mee doen.
Na deze uitzending verbaas ik me helemaal dat er in
Oor album top100 allertijden, volgens 'kenners': geen Nederlandse bands staan
Geweldige docu, ik kende cuby voornamelijk omdat ik altijd affiches zag, ze traden zo ongeveer elk jaar op in het enige rock cafe dat ommen rijk was. (toen was ik nog gabber dus ik ben er nooit heen geweest, achteraf dom natuurlijk)
maar dat neemt niet weg dat het weer een puike docu was van het uur van de wolf, jammer dat die dingen nooit na te kijken zijn op uitzending gemist ofzo.