Ouwe !quote:Op donderdag 19 juli 2007 16:34 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Euhm kneus, volgens mij was er toch echt een Hardcore, een early en een industrial hardcore area op Defqon.
Hardstyle is aan het dood gaan omdat ze dezelfde fout maken die ooit in de HC scene gemaakt werd, overkill en geen vernieuwing.
Gelukkig zijn er mensen zoals oa Promo die gewoon door blijven gaan en vernieuwen, en heb je mensen als Vince die een goede combo van vroegah en nu maken.
Waarom moet je nu weer zo doen. Je was zo goed bezig en nu kom je weer met die kinderachtige manier van discussierenquote:Op donderdag 19 juli 2007 16:47 schreef hardstyle_babbels het volgende:
[..]
Stumper... hoe dan ook was er dus dit jaar meer hardstyle te horen als hardcore...
Dat je vervolgens denkt dat hardstyle dezelfde fout maakt als hardcore moet jij weten... maar het gaat om dezelfde dj's die nu dus wel vernieuwen... Kijk alleen al is naar een producer als zany, of the prophet... als jij daar geen vernieuwing in ziet ben jij hier de mongool... Nog maar niet te spreken over Donkey rollers en showtek...
Ik proef steeds meer de frustratie tegen een muziekstijl die wel echt aan het slagen is... en niet underground en niet commercieel hoeft te zijn om te slagen...!
Het verschil tussen hardcore en hardstyle zit hem in erg veel factoren... Kijk alleen a naar het publiek dat op de verschillende muziekstijlen afkomt... en dan heb ik het vooral over de echte liefhebbers... Niet het hitjes volk!
Begin ze eens te benoemen dan?quote:Het verschil tussen hardcore en hardstyle zit hem in erg veel factoren.
Hier spreek je jezelf heel erg tegen. Ik dacht dat we niet uit moesten gaan van de doelgroep die voor de hitjes komen? Toevallig is het grote publiek "het hitsjesvolk". Dat zijn geen liefhebbers.quote:Op donderdag 19 juli 2007 16:50 schreef hardstyle_babbels het volgende:
De reden dat de hardstyle harder word heeft overigens niet per definitie te maken met het feit dat men de hardcore kant opgaat... Dat doen men niet want als je het grote publiek wilt blijven trekken moet je dat niet doen!
Het word harder omdat hardstyle zich sowieso door melodielijnen al onderscheid van hardcore... In hardstyle zijn deze veel lichter opzwiepender en "vrolijker"... Daarom zal hardstyle nooti gene hardcore worden!
Bovendien mag het ook wel wat harder omdat je anders dus juist die kut jump achtige herrie krijgt!
Ga jij überhaupt stappen (feesten, kroeg, discotheek)? Of ben je gewend om te breien waarbij het doodstil is?quote:Op woensdag 18 juli 2007 22:02 schreef dreugkleut het volgende:
MAar ben je na 6 uur in die herrie niet tering doof.
Volgens mij is die gehele Hardcore jeugd echt voor zijn 25ste doof, of in ieder geval zeer slechthorend.
En hoeveel hersencellen zullen ze dan nog over hebben. de helft hebben ze al weg gezopen, of weg gehakt. Maar goed als je in de bouw of in een loods werkt kan je maar beter te weinig dan te veel hersencellen hebben. Anders hou je zulk soort werk niet vol.
Smaken verschillen en nee je kan niet zes uur dansen, daarom neem je soms ook rust..quote:Op woensdag 18 juli 2007 20:42 schreef dreugkleut het volgende:
Zie bijvoorbeeld deze video van een hardcore / hardstyle feest in Tilburg:
http://partyflock.nl/video/8.html
Dat feest duurt van 22:00 tot 4:00.
Ik vraag me dan af, ben je na afloop niet knetter doof, en wat is er nou aan om 6 uur lang te staan hakken?
Je kan geen eens met elkaar praten door die keiharde muziek. En iedereen doet maar een beetje gek om erbij te horen, want als je niet danst ben je natuurlijk een kneus.
Dus min klacht van die Hardcore feesten die geest dodend werken.
Melodieuze hardcorequote:Laatste alinea geeft aan dat je geen hardcore kent. Ook hardcore kent de vrolijke deuntjes ook, en nee, dat zijn geen uitzonderingen. Hardcore is er in zoveel varianten er is voor ieder wat wils. Enige vereiste is dat je van hard moet houden
Ik word eerst op kinderachtige manier aangesproken... Niet de boel gaan omdraaien...quote:Op donderdag 19 juli 2007 17:32 schreef Nawien het volgende:
[..]
Waarom moet je nu weer zo doen. Je was zo goed bezig en nu kom je weer met die kinderachtige manier van discussieren![]()
Maargoed om inhoudelijk erop in te gaan. Jij zegt dat het vernieuwend is, dus mag je aangeven wat er zo vernieuwend is. De schuld op anderen afschuiven is makkelijk.
Wat je niet snapt is dat het geen frustratie jegens hardstyle is. Ik hou van hardstyle, zal de laatste zijn die het afkraakt maar ik ben wel kritisch.
En nu doe je weer precies hetzelfde.
[..]
Begin ze eens te benoemen dan?
Het volk wat er komt zegt niks over de muziek. Wat is muziektechnisch het oh zo grote verschil tussen hardstyle en hardcore?
[..]
Hier spreek je jezelf heel erg tegen. Ik dacht dat we niet uit moesten gaan van de doelgroep die voor de hitjes komen? Toevallig is het grote publiek "het hitsjesvolk". Dat zijn geen liefhebbers.
Kijk maar naar, wat jij zo mooi aanhaalde naar Darkraver en Pavo. Die draaien wat de grote massa wil omdat dat cash is.
De liefhebbers, geven niks om hypes. Die blijven bij hun stijl. En je kan veel van die "gabbers" zeggen, maar het zijn wel de liefhebbers. Altijd zijn ze trouw aan de hardcore gebleven, ipv die paupers die eerst hardcore de shit vinden, dan weer hardstyle en nu weer jump.
Laatste alinea geeft aan dat je geen hardcore kent. Ook hardcore kent de vrolijke deuntjes ook, en nee, dat zijn geen uitzonderingen. Hardcore is er in zoveel varianten er is voor ieder wat wils. Enige vereiste is dat je van hard moet houden
Hardstyle vind zijn ware historie in Duitsland idd..!quote:Op vrijdag 20 juli 2007 08:10 schreef Intermec het volgende:
De artiesten draaien gewoon waar ze voor betaald worden. Betaald de organisatie de artiest X voor setje oldschool dan draait deze oldschool, betalen ze artiest X voor een setje hardcore dan draait deze hardcore.
Vind het overigens mooi dat iedereen Dana aanhaalt als "ontdekker" van hardstyle want die "trend" is meer voortgekomen uit Impulz (Lees: Yoji Biomehanika, Scot Project) die de grenzen van het "hardhouse" wat zijn verleggen. De pitch omhoog en de bass omhoog en zowaar was er een "nieuwe" sound. Dit is opgepikt door Q-Dance die er de noemer hard"style" aangegeven heeft.
Als iemand zijn niveau verlaagt, laat je je dan kennen of negeer je dat gewoon?quote:Op donderdag 19 juli 2007 22:57 schreef hardstyle_babbels het volgende:
[..]
Ik word eerst op kinderachtige manier aangesproken... Niet de boel gaan omdraaien...
Muziektechnisch zeg ik dus net... Minder BPM en alle hardstyle kent goede melodielijnen... Zoals je zelf al zegt er is ook hardcore die dat kent... Is ook, niet alle hardcore dus...
Ik ken genoeg hardcore om daar wat over te zeggen... Neem de orginele cd's van grote events of livesets van bijvoorbeeld vince... Je hoort hierbij niet veel melodische stukjes... in een hardstyle cd word je ermee dood gegooit!
en je spreekt mij nu elke keer aan over het het bewijzen dat hardstyle populairder word... maar zelf kom je ook niet verder dan het tegen argument van sensation black...want je praatjes m.b.t. tot qlimax inqontrol en dergelijke gaan gewoon simpelweg niet op... Of de hardstyle neemt er toe of blijft gelijk... het neemt iig totaal niet af...! Internationaal gezien neemt hardstyle sowieso toe aangezien het in de landen waar het bekend is populair blijft en er nieuwe landen bijkomen... Magoed we vallen in herhaling... en ben bang dat we het niet eens gaan worden...
Dat hardstyle vernieuwend is staat ook sowieso buiten keif, maar dan moet je je wel in de hardstyle van nu kunnen verdiepen... (Al hoor je standaard neem ik aan wel het basis verschil tussen hardstyle door de jaren heen... Je zegt immers zelf dat het meer richting hardcore gaat) Iets wat jij waarschijnlijk vooral met de hardcore doet en ik met de hardstyle... Als ik naar een hardcore plaat luister kan ik er wel van genieten, maar dat ik nu vernieuwing hoor... Neehh (en jah die zal er dus ongetwijfeld zijn).
Dat van pavo en darkraver ben ik dan wel weer met je eens... maar je laat ook overkomen alsof dana de enige is die een sprong in het diepe heeft gewaagt... en dat is dus niet zo... een van de redenen dat je een prophet of zany niet commercieel kunt noemen... Toen zei de stap naar hardstyle maakten was dat nieuw... (lees: een risico). Hardcore was dan wel inkakkende (toen die tijd), maar voor ahrdstyle was het in de echte beginfase sowieso maar afwachten... Iets wat niet alleen voor dana geld!
Endymionquote:
Klopt inderdaad, alleen 1 maar. hardstyle is niet alleen hardhouse met een hogere pitch en een zwaardere bass. Dana heeft het verder verfijnd.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 08:10 schreef Intermec het volgende:
De artiesten draaien gewoon waar ze voor betaald worden. Betaald de organisatie de artiest X voor setje oldschool dan draait deze oldschool, betalen ze artiest X voor een setje hardcore dan draait deze hardcore.
Vind het overigens mooi dat iedereen Dana aanhaalt als "ontdekker" van hardstyle want die "trend" is meer voortgekomen uit Impulz (Lees: Yoji Biomehanika, Scot Project) die de grenzen van het "hardhouse" wat zijn verleggen. De pitch omhoog en de bass omhoog en zowaar was er een "nieuwe" sound. Dit is opgepikt door Q-Dance die er de noemer hard"style" aangegeven heeft.
Dana heeft het geintroduceert... Figuren als zany, prophet, beholder (en nu showtek, noisecontrollers, D-Block & S-Te-Fan)hebben hardstyle gemaakt tot wat het vandaag de dag is...quote:Op vrijdag 20 juli 2007 09:39 schreef Nawien het volgende:
[..]
Klopt inderdaad, alleen 1 maar. hardstyle is niet alleen hardhouse met een hogere pitch en een zwaardere bass. Dana heeft het verder verfijnd.
Klopt deels, is ook 1 van de redenen waarom de hardstyle nu zo anders is. Al deze dj's op S-Te-Fan na, hebben hardcore gedraaid. dat zie je ook weer terug in de hardstyle die er nu is (harder).quote:Op vrijdag 20 juli 2007 09:44 schreef hardstyle_babbels het volgende:
[..]
Dana heeft het geintroduceert... Figuren als zany, prophet, beholder (en nu showtek, noisecontrollers, D-Block & S-Te-Fan)hebben hardstyle gemaakt tot wat het vandaag de dag is...
Op je verder bovenstaande post reageer ik vanmiddag nog wel!![]()
Dat van de jump ben ik met je eens...zie dat zelf ook als een "verkrachting" van het genre...quote:Op vrijdag 20 juli 2007 09:50 schreef Nawien het volgende:
[..]
Klopt deels, is ook 1 van de redenen waarom de hardstyle nu zo anders is. Al deze dj's op S-Te-Fan na, hebben hardcore gedraaid. dat zie je ook weer terug in de hardstyle die er nu is (harder).
Helaas heeft de medaille ook een keerzijde.
Dat is namelijk dat de invloeden zoals jump ook tegenwoordig voorkomen in hardstyle. Ik vind dit persoonlijk echt een verkrachting, maar dat is mijn mening. Kan best dat anderen het helemaal geweldig vinden.
Omg kom opquote:Op vrijdag 20 juli 2007 09:52 schreef hardstyle_babbels het volgende:
[..]
Dat van de jump ben ik met je eens...zie dat zelf ook als een "verkrachting" van het genre...
www.q-dance.nl
13 oktober 2007: de aller, allerlaatste Qlubtempo ooit...
Jullie zullen wel denken: tuurlijk, weer de laatste. En terecht, want Q-dance heeft meerdere keren aangegeven de laaste Qlubtempo te gaan organiseren. En steeds kwam er toch weer nog een. Kennelijk kan de organisatie moeilijk afscheid nemen van hun kindje. Dat is op zich natuurlijk niet zo gek, want voor Q-dance betekende Qlubtempo in 2001 het begin van een mooi en succesvol tijdperk, maar ook werd daarmee de inmiddels door zo velen geliefde muziekstijl Hardstyle gelanceerd.
Het verhaal over de nieuwe harde stijl na hardcore van de jaren negentig is bij eerdere berichten over Qlubtempo al verteld. Dat hardstyle inmiddels de wereld aan het veroveren is en dat onze DJ’s meer vlieguren dan draaiuren maken is ook geen nieuws meer. Waar gaat dit bericht dan wel over?
Zag het toevallig net op q-dance staan...
Ik denk dat wij dan op dit moment uitgepraat zijn...quote:Op vrijdag 20 juli 2007 09:54 schreef Nawien het volgende:
[..]
Omg kom op![]()
neem je zoiets serieus? Kijk eens naar die link die ik gaf. Dit is echt gewoon weer zo een typisch glad praatje.
jaa tuurlijk sluit je ogen maar weer voor de argumenten waar je geen weerwoord op hebt.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 09:57 schreef hardstyle_babbels het volgende:
[..]
Ik denk dat wij dan op dit moment uitgepraat zijn...
Als je niet gewoon inziet dat het waar is... De dj's draaien echt in steeds meer verschillende landen... en het word echt groter... Daar had ik die woorden van q niet eens voor nodig... maar je wou zo graag een bron...
Alsjeblieft hou je mond en probeer niet leuk te doenquote:Op vrijdag 20 juli 2007 09:57 schreef hardstyle_babbels het volgende:
Qlubtempo zijn idd de goede feestjes... zal maar niet zeggen dat dit de laatste editie is want dan ga je me vast vertellen dat dit ook weer met het kleiner worden te maken heeft!![]()
Klopt, maar heb je gezien dat het dance charts zijn. dance is een zeer breed begrip, zo komt er in die chart ook club/progressive voor.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 10:41 schreef MrDice het volgende:
Ehm ik zal me verder hier buiten houden.. maar Nawien, op de site van Mid-Town, wat zou ik daar dan moeten zien om de argumenten te ondersteunen? Ik zie charts.. waarbij de dance charts een top 25 is met erg veel grote hardstyle titels bovenin. en een top 15 hardcore lijst waar ik niet zoveel over kan zeggen. Wat is hier dan zo overduidelijk aan dat hardcore zo enorm groot is en hardstyle minder populair?
Anyways ik zit niet in de hardcore scene, dus ik heb geen idee hoe groot dat op het moment is in verhouding met hardstyle. Kan me verder ook niet zoveel boeien eerlijk gezegd. Volgende week Dominator en over een aantal weken Decibel. Op beide feesten ga ik me prima vermaken.
Ja ben ik het wel mee eens. Overigens gaat het mij ook meer om het feit of de muziek goed is dan wat er groter is, maarja, je weet hoe discussies kunnen lopen hequote:Op vrijdag 20 juli 2007 11:11 schreef MrDice het volgende:
Ach ik hoef hier niet zonodig over te discussieren. Zolang de hardstyle mij kan bekoren en het aanbod in feesten is groot genoeg, dan ben ik dik tevreden. of hardstyle of hardcore nou groter is is voor mij niet zo relevant. Hardcore is altijd wat meer underground geweest en onder de echte fans is dit toch eigenlijk wel een vereiste. Zodra iets ruikt naar commercieel dan wordt er al snel negatief over gesproken. Kijk alleen maar naar (Sensation) Black. Denk dat veel mensen daarom toch vrij negatief doen over Hardstyle. Ik verwacht dat een groot deel Showtek ook zal uitkotsen, alleen maar omdat ze de boel erg commercieel aan lijken te pakken.
Zoals je ook verteld was Dana een van de pioniers van de Hardstyle en het heeft gevormd tot wat het is. En haar eerste hardstyle cd prijkt dan ook nog altijd vol glans in mijn cd kast. Vervolgens heeft ze de laatste jaren erg veel shit over haar heen gekregen en laten we eerlijk zijn, ze heeft ook vaak best kut staan draaien. Defqon scheen ook niet al te best te zijn? Vorige week vond ik haar dan wel weer top. Maar als ik zie naar de bekendere Hardstylers op dit moment, waar een groot deel van toch op Decibel staat, dan maak ik me niet echt zorgen over de toekomst.
En ik zie luitjes als Showtek, Donkey Rollers en Headhunterz niet echt overstappen naar de Hardcore. Maar je weet maar nooit.
Nederland is een enorm vooruitstrevend land wat betreft de gehele dance scene. En gezien de stormachtige ontwikkeling van vele stromingen de laatste 10 jaar denk ik dat er voor de meesten voorlopig wel bestaansrecht zal zijn. Wellicht met ups en downs zoals de hardcore, maar het zal niet zomaar verdwijnen. Ja Jump misschien, maar daar zullen niet veel mensen rouwig om zijn.
Tja als je vrienden zo kortzichtig zijn om te zeggen dat al het andere kut is... dat is niet ons probleem. Ik luister ook erg veel naar pop, rock, heb laatst een oude cd van Spineshank onder het stof vandaan gehaald en de Cranberries en K's Choice collectie staan steevast op mijn mp3 speler.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 11:48 schreef paradoXical het volgende:
In mijn optiek staat hardstyle/hardcore synoniem aan slechte smaak. Jullie weten gewoon niet dat er nog meer te koop is. Vrienden van mij zijn ook helemaal into hardtyle, en al het andere is "kut". Altijd overal die tyfusherrie op...
Verschrikkelijk.
Ja..quote:Op vrijdag 20 juli 2007 09:09 schreef Intermec het volgende:
Wiki?
quote:Zolang de hardstyle mij kan bekoren en het aanbod in feesten is groot genoeg, dan ben ik dik tevreden.
Nog een keerquote:Tja als je vrienden zo kortzichtig zijn om te zeggen dat al het andere kut is... dat is niet ons probleem. Ik luister ook erg veel naar pop, rock, heb laatst een oude cd van Spineshank onder het stof vandaan gehaald en de Cranberries en K's Choice collectie staan steevast op mijn mp3 speler.
Maar het gevoel om met zo'n enorme meute zoals bij Black los te gaan op de muziek. De verbroedering, sensatie en prikkels zijn onovertroffen. Dat ik dan liever los ga op Hardstyle dan Hardcore is mijn keuze. Maar mensen die hardstyle liefhebbers zo afbranden verdienen van mij geen respect. De meesten weten niet eens waar ze het over hebben.
Ach ieder zijn ding. Ik vind de sfeer op dat soort evenementen altijd erg gespannen en zeker niet relaxed. Ligt misschien ook wel aan de drugs die er daar doorheen gaan tegenwoordig.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 12:11 schreef MrDice het volgende:
[..]
Tja als je vrienden zo kortzichtig zijn om te zeggen dat al het andere kut is... dat is niet ons probleem. Ik luister ook erg veel naar pop, rock, heb laatst een oude cd van Spineshank onder het stof vandaan gehaald en de Cranberries en K's Choice collectie staan steevast op mijn mp3 speler.
Maar het gevoel om met zo'n enorme meute zoals bij Black los te gaan op de muziek. De verbroedering, sensatie en prikkels zijn onovertroffen. Dat ik dan liever los ga op Hardstyle dan Hardcore is mijn keuze. Maar mensen die hardstyle liefhebbers zo afbranden verdienen van mij geen respect. De meesten weten niet eens waar ze het over hebben.
Gespannen? Weet niet waar jij dan heen ging... Overal waar ik kom is iedereen altijd zwaar relaxed tegenover elkaar. Dat moet ook wel want je betaald je vaak scheel aan een kaartje en weet ik wat. Dus ruzie zoeken doe je de week later wel in de lokale boerendiscotheek. En tja je ziet genoeg mensen met drugs op, maar problemen zie je eigenlijk nergens. Bier omstoten en elleboogjes links of rechts, een blik, een verontschuldiging en samen verder stampen.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 13:24 schreef paradoXical het volgende:
Ach ieder zijn ding. Ik vind de sfeer op dat soort evenementen altijd erg gespannen en zeker niet relaxed. Ligt misschien ook wel aan de drugs die er daar doorheen gaan tegenwoordig.
Ik ging vroeger vaak naar feesten, maar ben er gewoon achter gekomen dat het niet mijn ding is
quote:Op vrijdag 20 juli 2007 13:35 schreef Kijkeensaan het volgende:
Ik heb echt een grafhekel aan deze muziek. Stelletje mongolen.![]()
Gelukkig heb ik nu een vriend die altijd naar dit soort feesten gaat en nike air max draagt.![]()
Hou het even serieus...quote:Hardstyle was achteraf eigelijk enkelt en alleen een middel om een grotere doelgroep aan te spreken en ze klaar te stomen voor een genre wat "dood" aan het gaan was: Hardcore.
Je nickname zegt genoegquote:Op woensdag 18 juli 2007 20:42 schreef dreugkleut het volgende:
negers weten. hoofden omhoog!quote:Op vrijdag 20 juli 2007 18:49 schreef sombogywogy het volgende:
De TS is cker zo'n 'hater' die wel op partyflock surft naar de mensen die hij zo 'zielig' vind maar eigelijk is hij een mietje en wil hij ook feesten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |