Als je mij toevoegt als vriendje, kun je mn kont ook nog zienquote:Op woensdag 18 juli 2007 21:28 schreef TheVulture het volgende:
kan je foto's niet bekijken Flap, alleen die van jou... je bent best een mooie jongen...
ik mag dat zeggen als hattrick-homo
Ik heb geen hyves helaasquote:Op woensdag 18 juli 2007 21:29 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Als je mij toevoegt als vriendje, kun je mn kont ook nog zien![]()
Fuck nee, bezopen.quote:Op woensdag 18 juli 2007 21:28 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Mijn god Ruudt, wat kijk je stoer op die foto's met je vriendin![]()
Ik nietquote:Op woensdag 18 juli 2007 21:19 schreef Grumpey het volgende:
[..]
het ergste is nog, ik heb er nog op gestemt ook
Goed, mijn vriendin is nu ook algemeen bekend...
Post hem anders maar even hierquote:
Heb hem net geprobeerd te scannen, maar hij past niet helemaal op de plaatquote:
quote:Op woensdag 18 juli 2007 21:43 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Heb hem net geprobeerd te scannen, maar hij past niet helemaal op de plaat![]()
Hij zag.. en het was goed...quote:Op woensdag 18 juli 2007 20:49 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ach ja. Ik weet wel beter![]()
Voor de speurneuzen onder ons (zal niet moeilijk zijn), verschijnt er zometeen eentje van haar en mij op mijn hyves
En ik ben je eerste vriendjequote:
Ik was er zelf al achterquote:Op woensdag 18 juli 2007 21:50 schreef Flappekz het volgende:
Vulture, kijk nog maar eens op mn hyves...voor als je het écht wilt weten![]()
Mooiquote:
Ik voel me vereerdquote:Op woensdag 18 juli 2007 21:53 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Mooi![]()
Kontje gezien, kastje dicht! Dit deed ik natuurlijk alleen ff speciaal voor jou, dat begrijp je wel![]()
promoot het op hyves!quote:Op woensdag 18 juli 2007 21:56 schreef MacMauser het volgende:
We gaan wel erg off-topic t laatste uur!
![]()
On topic: Egamer for BC!![]()
![]()
De Hattrick Hyves.. NATUURLIJK!quote:
Daar ben ik zojuist ook lid van gewordenquote:Op woensdag 18 juli 2007 22:00 schreef Egamer het volgende:
[..]
De Hattrick Hyves.. NATUURLIJK!Bedankt voor de tip.
Inderdaad...dit is mn laatste dag vakantie. Ff genieten nog, morgen weer lelijk aan de bakquote:Op woensdag 18 juli 2007 22:02 schreef Grumpey het volgende:
gasten, het lijkt wel of jullie vakantie hebben en niks te doen
Meteen topic aangemaakt, zijn wel weer 3000 leden.quote:Op woensdag 18 juli 2007 22:00 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Daar ben ik zojuist ook lid van geworden
hehe de eerste reactie is van mijquote:Op woensdag 18 juli 2007 22:00 schreef Egamer het volgende:
[..]
De Hattrick Hyves.. NATUURLIJK!Bedankt voor de tip.
na 5 penalties 1-2 winnen :Squote:Oh, wat een technisch vernuft van Andries Weinberg... Zijn gouden linker levert schakers een prachtige goal op. 1 - 0. Martin Salaun van SVH3 lijkt wat nerveus te zijn, hij trapt recht door het centrum. Gelukkig voor hem duikt Paolo Badaloni veel te vroeg naar rechts en ziet hij die simpele bal zo in het doel verdwijnen. 1 - 1. De keeper slaagt erin om Jerry Pauw van schakers uit zijn concentratie te brengen, waardoor de bal ver over zeilt. De score blijft 1 - 1. SVH3-speler James Klompe bezwijkt onder de druk. Hij schiet de bal ver naast de paal. Het blijft 1 - 1. Overweldigd door de druk schiet schakers-speler Ruyman Osorio de bal recht in de handen van Huang Lok Sang. 1 - 1 blijft de score. Sebastiano Butera twijfelt geen moment. Hij lost een atoomschot, maar Paolo Badaloni zet er zijn vuisten tegen, waardoor er nog steeds 1 - 1 op het scorebord staat. Geen goal voor SVH3. De keeper slaagt erin om Klaus Ziegler van schakers uit zijn concentratie te brengen, waardoor de bal ver over zeilt. De score blijft 1 - 1. Jongens, jongens, Lammert Busser heeft techniek te koop! Hij weet perfect hoe hij een bal moet raken en scoort zo voor SVH3. De stand is nu 1 - 2. schakers-speler Randolf Schmidt schiet de bal hard naar de hoek. Een prachtige redding van Huang Lok Sang verhindert echter dat de bal in doel belandt. De score blijft 1 - 2. Cornelus Brussee van SVH3 besluit dat een aanloop niet nodig is. Deze nonchalance komt hem duur te staan, want hij mist.
Meegedaan!quote:Op woensdag 18 juli 2007 22:06 schreef Yankee_One het volgende:
[..]
hehe de eerste reactie is van mij
super positief natuurlijk
Schuifpui open, biertje erbij, muziekie op de achtergrond....quote:Op woensdag 18 juli 2007 22:02 schreef Grumpey het volgende:
gasten, het lijkt wel of jullie vakantie hebben en niks te doen
quote:Op woensdag 18 juli 2007 21:50 schreef Flappekz het volgende:
[..]
En ik ben je eerste vriendje
Vulture, kijk nog maar eens op mn hyves...voor als je het écht wilt weten![]()
ik heb gewoon mijn foto's openbaar staan hoor, dus bij mij moet het geen probleem zijn.quote:Op woensdag 18 juli 2007 22:10 schreef Daemon19 het volgende:
Als je niet lid bent, kan je bij de meeste geen foto's zien.
Oftewel heb die foto nog steeds niet gezien..
Check!quote:Op woensdag 18 juli 2007 22:03 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Inderdaad...dit is mn laatste dag vakantie. Ff genieten nog, morgen weer lelijk aan de bak
Als ik die vragen zo leeft vraag ik me af waarom die gasten zelf geen bondscoach worden, ze weten het allemaal zo goed denken zequote:Op woensdag 18 juli 2007 22:22 schreef Egamer het volgende:
Ah, het is bijna half elf, dus het is thunder tijd! Ik heb hem nu wel duidelijk gemaakt dat ik hem zat ben.
Idd, heb die thunder wel even afgekraakt. Ik hou het even voor gezien vandaag, ga morgen weer verder, zodat die thunder getransformeerd is naar heldere hemel.quote:Op woensdag 18 juli 2007 22:31 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Als ik die vragen zo leeft vraag ik me af waarom die gasten zelf geen bondscoach worden, ze weten het allemaal zo goed denken ze
En wat is jouw hyves?quote:Op woensdag 18 juli 2007 22:28 schreef Grumpey het volgende:
[..]
ik heb gewoon mijn foto's openbaar staan hoor, dus bij mij moet het geen probleem zijn.
quote:Op woensdag 18 juli 2007 23:12 schreef TheVulture het volgende:
Ik zit nog eens even die topics door te spitten van die aspirant-bondscoaches... het zijn echt in elk topic dezelfde figuren die in elk topic van die hogeschool-theorieen uit de hoge hoed toveren en allerlei scenario's doornemen waarop ze een visie willen... mijn god het is een spelletje gasten, geen kernfysica
Als je aan de eisen van die gasten wil voldoen kun je gelijk door voor de nobelprijs in natuur- of scheikune
En nog winnen we er geen prijzen meequote:Op woensdag 18 juli 2007 23:12 schreef TheVulture het volgende:
Ik zit nog eens even die topics door te spitten van die aspirant-bondscoaches... het zijn echt in elk topic dezelfde figuren die in elk topic van die hogeschool-theorieen uit de hoge hoed toveren en allerlei scenario's doornemen waarop ze een visie willen... mijn god het is een spelletje gasten, geen kernfysica
Als je aan de eisen van die gasten wil voldoen kun je gelijk door voor de nobelprijs in natuur- of scheikune
Ik dacht eigenlijk ook dat je met meer als 5 verdedigers je training verneukte enzo... en je opstellingquote:Op woensdag 18 juli 2007 23:19 schreef Grumpey het volgende:
nouja, die 6 verdedigers vraag vind ik op zich wel een belangrijke. Dat wordt best vaak gespeeld in het internationale voetbal namelijk
en die zetten ze dan op vanaf centrale middenveld naar centrale verdediging, en dan met 1-2 wingers en 2-3 aanvallers heb je de perfecte counter. Wel belangrijk om te weten natuurlijk
nee daarom ook, je zo bijna het idee krijgen dat we heel Hattrick domineren als Nederlandquote:Op woensdag 18 juli 2007 23:20 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
En nog winnen we er geen prijzen mee
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |