Had Jamie geen contract met Tefal voor het ontwerpen van pannenquote:Op woensdag 18 juli 2007 10:32 schreef malt-bavaria het volgende:
het is wel een pannenset die ontworpen is door jamie
wat moet je dan met een tweede pannenset?quote:Op woensdag 18 juli 2007 10:53 schreef malt-bavaria het volgende:
twee jaar geleden ben ik naar engeland geweest
omdat jamie daar zijn eerste pannenset veilde(de allereerste pannenset waar jamie mee heeft gekookt) de pannenset die jamie heeft gebruikt op het Westminister Catering College werd geveilt
en natuurlijk moest ik mee doen ik heb de pannenset weten de bematigen maar wel voor een bedrag waar me moeder niet goed van werd en waar heel wat leningen voor nodig waren( ik ben tot me dood die pannen aan het afbetalen)
maar goed zoals je hier boven kan lezen ben ik een beetje ontspoort en weet ik niet meer zo goed of dat nu duur of goedkoop is
een halve tonquote:Op woensdag 18 juli 2007 10:57 schreef Biancavia het volgende:
Wat een heerlijk verhaal!
Hoeveel heb je voor die exclusieve tweedehands Jamie pannen betaald?
je denk toch niet dat ik die pannen ga gebruikenquote:Op woensdag 18 juli 2007 10:59 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
wat moet je dan met een tweede pannenset?
quote:Op woensdag 18 juli 2007 11:14 schreef malt-bavaria het volgende:
[..]
een halve ton
het liep steeds verder op richting de 21 duizend en toen begon een groote duitse fan van jamie mee te beiden en dat heeft de prijs zover opgedreven die wou kosten wat het kost die pannen hebben
Oh gelukkig,quote:Op woensdag 18 juli 2007 11:21 schreef malt-bavaria het volgende:
echt niet de pannen staan hier in de kast ik maak straks een foto
het geld was wel bestemt voor een goed doel dat is weer de postieve kant van het verhaal
Is ze dood dan?quote:
Kom op met die foto!quote:Op woensdag 18 juli 2007 11:21 schreef malt-bavaria het volgende:
echt niet de pannen staan hier in de kast ik maak straks een foto
het geld was wel bestemt voor een goed doel dat is weer de postieve kant van het verhaal
fack dat was de quote knopquote:Op woensdag 18 juli 2007 12:46 schreef Lothario het volgende:
goede zaak zulke pannen, wil je ze verkopen? voor een honderduizend MILJOEN!!!
Het loon, limbabwe, lijkt mij Heerlenquote:Op woensdag 18 juli 2007 12:45 schreef malt-bavaria het volgende:
[..]
???? waarom zou ik in heerlen wonen???
dat zeg ik ik wil ze kopen... voor een miljoen!quote:Op woensdag 18 juli 2007 13:10 schreef Bravebart het volgende:
50K, ach, die raak je zo weer kwijt toch
Ik bied 1,1 miljoen!quote:Op woensdag 18 juli 2007 13:16 schreef Lothario het volgende:
[..]
dat zeg ik ik wil ze kopen... voor een miljoen!
Ok, jij mag ze hebbenquote:Op woensdag 18 juli 2007 13:21 schreef Lothario het volgende:
dan bied ik 2 miljoen!
Dat is gaaf om te horen ik ben benieuwd wat de TT zegt, en weetje nog een goed plan jij krijg de helft al je mij die 5 ton geeft, dan is dat oke.quote:
2 miljoen kiezelsteentjes?quote:Op woensdag 18 juli 2007 13:21 schreef Lothario het volgende:
dan bied ik 2 miljoen!
jonge nu verklap je het .. ik was eigenlijk van plan de TT 2 miljoen klappen te verkopen, maar dat gaat dus nu niet meer omdat ik het heb verklapt... kiezelsteentjes zijn ook gaaf..quote:
oh, het spijt mequote:Op woensdag 18 juli 2007 13:31 schreef Lothario het volgende:
[..]
jonge nu verklap je het .. ik was eigenlijk van plan de TT 2 miljoen klappen te verkopen, maar dat gaat dus nu niet meer omdat ik het heb verklapt... kiezelsteentjes zijn ook gaaf..
ja dat zei ik dus ook alquote:Op woensdag 18 juli 2007 13:24 schreef Tyler..Durden het volgende:
Die Jamie praat trouwens altijd zo dat het net lijkt alsof hij op het punt staat klaar te komen op zijn vers gekookte pasta. "Aaaah, yes. Beautiful"
quote:Op woensdag 18 juli 2007 10:22 schreef Superprutser het volgende:
Een goede 5 Delige BK set koop je online voor ¤280 tel daar nog een goede Koekepan, Wokpan en Hapjes pan bij op (3x ¤50 ) en je bent voor iets minder klaar en hebt een pan meer. Als het nou een super merk is van super kwaliteit dan zou ik zeggen ala. Als je gewoon goede pannen wilt hebben zonder poespas dan is BK een goede keuze, wil je minder geld kwijt zijn kijk dan eens bij IKEA naar de Favorit Serie.
quote:Op woensdag 18 juli 2007 12:10 schreef PeZu het volgende:
volgens mij heeft TS helemaal geen malt-bavaria gedronken![]()
delerium tremens eerder
triplequote:Op woensdag 18 juli 2007 12:12 schreef PeZu het volgende:
i-spy?
ik kook vrijwel nooit, toch moest en zou ik 1 mes halen van ruim 200 euroquote:Op woensdag 18 juli 2007 14:12 schreef Sylvana het volgende:
Ik vind het wel erg veel geld voor een pannenset. Ik heb zelf gewoon pannen van 'le coq" en ie zijn ook prima en kosten een stuk minder. Maarja, ligt er ook aan hoe erg je van koken enzo houdt, ik hoef ook geen messenset van honderden euro's.
vertel je amazing verhaal isquote:Op woensdag 18 juli 2007 14:14 schreef PeZu het volgende:
[..]
ik kook vrijwel nooit, toch moest en zou ik 1 mes halen van ruim 200 euro_!
appeltjappiequote:
quote:
diequote:Op woensdag 18 juli 2007 14:25 schreef appelsjap het volgende:
[..]
![]()
ik vraag je gewoon je verhaal te vertellen, waarom je per se een mes moest halen van ruim 200 euro, is dat nou zo moeilijk te begrijpen?![]()
ja weet ik, maar jou antwoord was ook niet echtquote:Op woensdag 18 juli 2007 14:27 schreef PeZu het volgende:
[..]
dieachter de vraag deed anders vermoeden
6 delige BK pan bij de Makro, nu voor 216 euro ofzoquote:Op woensdag 18 juli 2007 10:22 schreef Superprutser het volgende:
Een goede 5 Delige BK set koop je online voor ¤280 tel daar nog een goede Koekepan, Wokpan en Hapjes pan bij op (3x ¤50 ) en je bent voor iets minder klaar en hebt een pan meer. Als het nou een super merk is van super kwaliteit dan zou ik zeggen ala. Als je gewoon goede pannen wilt hebben zonder poespas dan is BK een goede keuze, wil je minder geld kwijt zijn kijk dan eens bij IKEA naar de Favorit Serie.
quote:Op woensdag 18 juli 2007 14:14 schreef PeZu het volgende:
[..]
ik kook vrijwel nooit, toch moest en zou ik 1 mes halen van ruim 200 euro_!
quote:Op woensdag 18 juli 2007 14:45 schreef Lothario het volgende:
WTF is dit voor een topic ik wil gewoon pannen kopen gaan mensen over messen begin, Focking niet normaal is gewoon Focking niet normaal gewoon,....Vind jij dat normaal? Ik vind het gewoon niet normaal!
en bevalt hetquote:Op woensdag 18 juli 2007 18:54 schreef Afwazig het volgende:
Dit is de 1e keer dat in in CUL post, ik denk ik zeg het even. Ik dit subforum toch even verblijden met deze kwaliteitspost:![]()
![]()
keukenprinses tezzquote:Op woensdag 18 juli 2007 20:02 schreef Tezz het volgende:
Pannen, ach ja........ik heb een set van AMC en die kostte 1500 euro. Maar wel superpannen! Een beetje te vergelijken (qua 'degelijkheid' en uitstraling) met Demeijere. Ik heb een grote wok, een kleine wok waar een snelkookdeksel op past (en dat is echt super, binnen een half uur echt zo superlekker rundvlees!), een koekepan, twee kookpannetjes en een sauspannetje.
Maar: deze pannen gaan levenslang mee en ik hoeft geen vet te gebruiken. Ook geen water trouwens, de groentes worden dus echt vele malen lekkerder!!
Maar mijn eerste pannenset was er eentje van de V&D, kostte toen 100 gulden en daar heb ik 10 jaar mee gedaan. Was op zich ook niets mis mee, hoewel het eten nu wel lekkerder smaakt!!!!!!!
En de debiel die een halve ton voor Jamie-pannen betaald heeft spoort dus ech nie.....![]()
Geen water? Dat snap ik niet.quote:Op woensdag 18 juli 2007 20:02 schreef Tezz het volgende:
Maar: deze pannen gaan levenslang mee en ik hoeft geen vet te gebruiken. Ook geen water trouwens, de groentes worden dus echt vele malen lekkerder!!
dat er geen water in hoeft, simpel toch, het staat er zelfsquote:
Je maakt je groentes schoon (of aardappels) en mikt deze met aanhangend water van het wassen in de pan. Dan, deksel er op, op temperatuur brengen en het hele zwikkie wordt gaar 'gestoomd' in het eigen vocht. De smaakstoffen (en vitamines!) blijven dus behouden!quote:
Wanneer je echt dagelijks kookt, op je gezondheid wilt letten, levenslang er mee wilt doen, kwaliteit kunt zien en waarderen, geld te besteden hebt en het ook aan kookgerei uit wilt geven: dan is 1500 euro niet te veel.quote:Op woensdag 18 juli 2007 20:10 schreef Lothario het volgende:
Maar wat is nou het beste pannensetje qua prijs kwaliteit verhouding... ik moet morgen op kamers dus dan moet ik ze kopen ja.
Ja! Ik minimaal vier dagen in de week erg uitgebreid. Dan sta ik echt wel 1,5 tot 2 uur in de keuken voor het avondeten! De drie resterende dagen kookt mijn man of maak ik iets makkelijks. Soms zijn er ook weken bij dat ik echt nog meer uitgebreid kook (als ik vrienden te eten krijg bijvoorbeeld).quote:Op donderdag 19 juli 2007 10:32 schreef TheThirdMark het volgende:
Idd. 200 tot 400 zijn mooie bedragen.
1500 is ronduit belachelijk voor iemand die zo nu en dan eens uitgebreid gaat koken.
Is koken je hobby? Dan is die 1500 wel weer gerechtvaardigd.
Tuurlijk kun je pannen bij de blokker kopenquote:Op donderdag 19 juli 2007 20:19 schreef Lothario het volgende:
Ja maar hallo ik ben wel student
dus dan doe ik wel die 200-400 want ik wil elke dag gezond eten, en nu zit ik op kamers en ik heb geen pannen, ik wil eten wat moet ik nou doen... kan je het bij de blokker kopen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |