zet Tutjehola er ook maar bij(sorry, ik weet niet hoe ik mijn naam anders toe kan voegen,quote:Op maandag 16 juli 2007 21:41 schreef Jo_Jo het volgende:
1. Ashrak
2. Yollie
3. Ericahysterica
4. drsH
5. kissa
6. casper4ever
7. Brici
8. markisboer
9. Droopie
10. absolution
11. jobiscky
12. Macker
13. thijnred
14. linkeloutje
15. Strychnine
16. Joce
17. Misss_tique
18.cindy10
19. sveto
20. Happyme28
21. tientien
22. Yabadab
23. BuffyJan
24. Crush65
25 Katewalker
26. RicofromRio
27. Pizzakoppo
28. Petraa
29. demins
30. blomst
31.kybe
32. burtbeej
33. MisSomebody
34. NS
35. BarraCupraCuda
36. Shieltje72
37. RSie
38. PietjePuk63
39. AnthonyR
40. ilona-scuderia
41. FokingHell
42. the_judge
43. harie1
44. Mikaro
45. dgk_fan
46. SiRojK
47. Dark
48. Mootie
49. Jo_Jo
quote:Op maandag 16 juli 2007 19:21
Brief:
Geachte Redactie,
De sancties voor de 6 bewoners die gisteren de beschamende actie hebben uitgevoerd jegens Lieke en Huub zijn volkomen terecht, maar ik mis een kleine toevoeging en dat is de exit van Natasia.
In de brief na het trapincident (Jaap) stond:
Natasia, vanwege uw actie wordt er als eerste 1.000,- euro van uw borg ingehouden en 100.000,- op uw eventuele jackpot. Daarnaast krijgt u een officiële waarschuwing. Mocht uw tijdens uw verdere verblijf in De Gouden Kooi nogmaals dit soort heftige acties uitvoeren dan wordt u per direct verwijderd uit de villa. De officiële waarschuwing blijft geldig tot uw vertrek.
De acties van Natasia zijn volkomen buitenproportioneel en dienen derhalve, zoals in de brief vermeld van hedenmiddag, zo bestraft te worden. In de brief wordt gesproken over een misselijkmakende actie die alle grenzen (ook van fysiek geweld) te buiten ging.
Natasia is zelfs een van de hoofddaders van deze actie en heeft meerdere overtredingen begaan.
De actie van gisteren hield, wat betreft Natasia, het volgende in:
- beraming actie met overige bewoners
- Lieke in wurggreep nemen
- Lieke half wurgen Je kunt iemand niet half wurgen
- aanwijzingen geven aan anderen over ontkleding Lieke
- trappen Huub
De acties liegen er niet om en zouden volgens de brief dan ook gelijk moeten leiden tot het vertrek van Natasia en dit is tot op heden niet gebeurd. Onbegrijpelijk, want de brief en de acties liegen er gewoon niet om. Jullie kunnen nu , afgelopen vrijdag na het bloempotincident ook al niet, gewoon niet meer onder het vertrek van Natasia uit en toch verblijft ze nog in de villa. Waar en hoe moet het eindigen?
Het kan niet zo zijn dat bewoners ongelijk worden behandeld en in dit geval worden beschermd.
Wij als streamers eisen, op grond van de DGK-regels en de eerder genoemde brief, het vertrek van Natasia.
Met vriendelijke groet,
Ashrak
Wat zou je graag uitgelokt zien?quote:Op maandag 16 juli 2007 22:51 schreef APK het volgende:
Wat gaan jullie eigenlijk doen als jullie eis niet ingewilligd wordt?
whahaha die usersnamen.quote:Op maandag 16 juli 2007 22:43 schreef LoveProfusion het volgende:
Ga je die met onze namen versturen of is het de bedoeling dat ze plus 70 brieven krijgen?
quote:Op maandag 16 juli 2007 22:56 schreef itsme het volgende:
[..]
whahaha die usersnamen.
![]()
![]()
Wat een goede indruk zullen we maken.![]()
tutjehola, ericahysterica, linkeloutje![]()
![]()
http://www.vol.nl/viewtopic.php?t=8213quote:Op maandag 16 juli 2007 22:52 schreef SmeerCaas het volgende:
Worden er nog andere fora bij betrokken? Om een beetje indruk te maken zal er toch iets meer gedaan moeten worden....
Sorryquote:Op maandag 16 juli 2007 23:31 schreef Peter6000 het volgende:
Ik ben het inhoudelijk volledig met de brief eens, maar ik wil gewoon liever niet meedoen met blinde Huub en Lieke vereerders.
Ik krijg er gewoon een vies gevoel van, om bij deze users horen.
Vandaar dat ik niet meedoe.
Dit gaat niet om Lieke en Huub, dit gaat om wat er is gebeurd, zou dit met Amanda of wie dan ook zijn gebeurd, zou iedereen net zo reageren.quote:Op maandag 16 juli 2007 23:31 schreef Peter6000 het volgende:
Ik ben het inhoudelijk volledig met de brief eens, maar ik wil gewoon liever niet meedoen met blinde Huub en Lieke vereerders.
Ik krijg er gewoon een vies gevoel van, om bij deze users horen.
Vandaar dat ik niet meedoe.
Ja dat is dan jammer Peter6000, als je je daar niet overheen kunt zetten moet je het niet doen. Het is bovendien wel erg zwart wit wat je zegt, maar goed daar ga ik maar verder niet op in.quote:Op maandag 16 juli 2007 23:31 schreef Peter6000 het volgende:
Ik ben het inhoudelijk volledig met de brief eens, maar ik wil gewoon liever niet meedoen met blinde Huub en Lieke vereerders.
Ik krijg er gewoon een vies gevoel van, om bij deze users horen.
Vandaar dat ik niet meedoe.
Dank je voor je introductie bij mij, het zegt overigens meer over jou dan over mij.quote:Op maandag 16 juli 2007 23:31 schreef JohnDope het volgende:
Yollie: je kan wel mooie lijstjes maken, maar daar luistert Talpa echt niet naar, die kijken maar naar 1 ding en dat zijn de kijkcijfers en dat bereiken ze niet met een real life show over een ultra conservatieve breiclubje, zoals al die mensen in dat lijstje de GK graag zouden willen zien.
Om aan te geven dat ik er een vies gevoel van krijg.quote:Op maandag 16 juli 2007 23:44 schreef petraa het volgende:
[..]
Dit gaat niet om Lieke en Huub, dit gaat om wat er is gebeurd, zou dit met Amanda of wie dan ook zijn gebeurd, zou iedereen net zo reageren.
En als je een vies gevoel krijgt van deze users, waarom post je dan ?![]()
Wat een onzin! En als je het horen wil ik vind Huub een arrogant, irritant ventje etc., maar nog altijd de enige persoon die zelfreflectie heeft.quote:Op maandag 16 juli 2007 23:47 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Om aan te geven dat ik er een vies gevoel van krijg.:r
Bàh, wat vies.
Het stinkt hier naar eenheidsworst.
En als het met Amanda zou zijn gebeurd, zou het niemand ook maar iets kunnen schelen, hooguit zou het worden aangegrepen om Brian te bashen.
Heb je niet gezien hoe verontwaardigd iedereen reageerde toen vorige week Nadia van haar slip werd ontdaan door Huub ???quote:Op maandag 16 juli 2007 23:47 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Om aan te geven dat ik er een vies gevoel van krijg.
Bàh, wat vies.
Het stinkt hier naar eenheidsworst.
En als het met Amanda zou zijn gebeurd, zou het niemand ook maar iets kunnen schelen, hooguit zou het worden aangegrepen om Brian te bashen.
Gaat goedquote:Op maandag 16 juli 2007 23:48 schreef petraa het volgende:
Tussenstand
Op maandag 16 juli 2007 @ 23:46 schreef Kaat het volgende:
vol: 129
nowlive: 217
fok: 80
quote:Op maandag 16 juli 2007 23:51 schreef sweetgirly het volgende:
Ben ik nou weer de enige die Natasia (opzich) wel mag![]()
Ik ga een briefje sturen met 'Natasia MOET blijven'.
Als zij eruit gaat, weet ik zeker dat ik er al geen zak meer aan ga vinden nl.
Go Natasia, your black mother!![]()
![]()
Geef ze een poepie van eigen deeg, en je schopt als een vent, dus ook een![]()
Jij vindt het wel goed dat ze een vrouw aanrand met meerdere personen, jij vindt het wel goed dat ze een vent in zijn ballen trapt, jij vindt het wel goed dat ze een vent bijt, jij vindt het wel goed, dat ze een vent een ijzeren bloempot naar zijn kop gooit, jij vindt het wel goed dat ze nogmaals een vent een doodstrap geeft ??? Zegt veel over jou.quote:Op maandag 16 juli 2007 23:51 schreef sweetgirly het volgende:
Ben ik nou weer de enige die Natasia (opzich) wel mag![]()
Ik ga een briefje sturen met 'Natasia MOET blijven'.
Als zij eruit gaat, weet ik zeker dat ik er al geen zak meer aan ga vinden nl.
Go Natasia, your black mother!![]()
![]()
Geef ze een poepie van eigen deeg, en je schopt als een vent, dus ook een![]()
Het zegt niks over mij, ik vond die actie bij Lieke echt super ver gaan (terwijl ik het niet zo op huub en lieke heb).quote:Op maandag 16 juli 2007 23:46 schreef Yollie het volgende:
[..]
Dank je voor je introductie bij mij, het zegt overigens meer over jou dan over mij.
Natasia moet blijven, anders is er geen zak meer aan!quote:Op maandag 16 juli 2007 23:51 schreef sweetgirly het volgende:
Ben ik nou weer de enige die Natasia (opzich) wel mag![]()
Ik ga een briefje sturen met 'Natasia MOET blijven'.
Als zij eruit gaat, weet ik zeker dat ik er al geen zak meer aan ga vinden nl.
Go Natasia, your black mother!![]()
![]()
Geef ze een poepie van eigen deeg, en je schopt als een vent, dus ook een![]()
Je hebt gelijk Petraa, ik ben het volledig met je eens.quote:Op maandag 16 juli 2007 23:49 schreef petraa het volgende:
[..]
Heb je niet gezien hoe verontwaardigd iedereen reageerde toen vorige week Nadia van haar slip werd ontdaan door Huub ???
Daar waren ook de zgn Huubgroupies bij.
Als ik jou aktie ondersteun, ondersteun jij dan mijn aktie.quote:Op maandag 16 juli 2007 23:56 schreef APK het volgende:
[..]
Natasia moet blijven, anders is er geen zak meer aan!
1. sweetgirly
2. APK
Zet je naam ook op deze lijst als je het er mee eens bent.![]()
De meeste mensen op dit forum zijn het er al over eens dat het beter is als het programma stopt. Want de laatste weken gaat het veel en veels te ver.quote:Op maandag 16 juli 2007 23:54 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Het zegt niks over mij, ik vond die actie bij lieke super ver gaan. (terwijl ik niet zo op huub en lieke heb).
Maargoed als huub dan straks bij iemand (die hem toen had genaaid) een mes in de rug zet, zal je mij daar ook geen slecht woord over horen zeggen.
Maar aan de andere kant is Huub overigens ook heel erg hard geweest, wat terroriseren betreft.
Ze moeten het gewoon allemaal lekker uit zoeken, ze zijn zelf die kooi in gegaan omdat ze camerageil zijn en wisten ook precies wat ze te wachten stonden.
Maar objectief gezien is het niet verstandig om Natasia te verwijderen, want dan durft de rest van die GK-bewoners ook geen geintjes meer uit te halen en dan wordt het een heel suf zooitje en dan verliezen ze kijkers en wordt het programma van de buis gehaald, en dat willen we allemaal niet in dit forum neem ik aan.
Done!quote:Op maandag 16 juli 2007 23:56 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Als ik jou aktie ondersteun, ondersteun jij dan mijn aktie.![]()
![]()
![]()
Kom op zeg, als een slechterik in bijvoorbeeld Goeden Tijden, slechte dingen doet, dan zit je jezelf ook helemaal op te vreten, maar dan ga je toch ook niet roepen dat het circus van de buis moetquote:Op maandag 16 juli 2007 23:56 schreef petraa het volgende:
[..]
De meeste mensen op dit forum zijn het er al over eens dat het beter is als het programma stopt. Want de laatste weken gaat het veel en veels te ver.
quote:Op maandag 16 juli 2007 23:41 schreef Yollie het volgende:
1. Ashrak
2. Yollie
3. Ericahysterica
4. drsH
5. kissa
6. casper4ever
7. Brici
8. markisboer
9. Droopie
10. absolution
11. jobiscky
12. Macker
13. thijnred
14. linkeloutje
15. Strychnine
16. Joce
17. Misss_tique
18.cindy10
19. sveto
20. Happyme28
21. tientien
22. Yabadab
23. BuffyJan
24. Crush65
25 Katewalker
26. RicofromRio
27. Pizzakoppo
28. Petraa
29. demins
30. blomst
31.kybe
32. burtbeej
33. MisSomebody
34. NS
35. BarraCupraCuda
36. Shieltje72
37. RSie
38. PietjePuk63
39. AnthonyR
40. ilona-scuderia
41. FokingHell
42. the_judge
43. harie1
44. Mikaro
45. dgk_fan
46. SiRojK
47. Dark
48. Mootie
49. Jo_Jo
50. Latz
51. beequeen
52. tutjehola
53. mrln
54. Brechtje
55. Marky
56. DvanderW
57. Gino de Pino
58. Marietje
59. Xstatic1975
60. Donnie29
61. Anno-i-mus
62. LoveProfusion
63.fredfik
64. itsme
65. KoenDD
66. shagster19
67. Shelbourne
68. xbloemx
69. TLK
70. Lieve
71. Manu82
72. Desii
73. clrscrn
74. Nicoss
75 Smeercaas
76. mrSPLIFFY
77. Flounder
78. TheSwooshdockSaint...
79. crazybitch26
80. dylow
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |