point takenquote:Op maandag 16 juli 2007 15:10 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Als je een vrouw was zei ik:, maar nu moet ik toch even duidelijk maken dat er door mannen niet met mij gesleept gaat worden.
![]()
Ik niet. Ik ga niet naar Schiphol om een milkhake en een vliegtuig. Als ik vanavond sta te lossen en te laden in Amsterdam-Westpoort kijk ik wel een keer mhoog als er een vliegtuig langskomt.quote:Op maandag 16 juli 2007 15:19 schreef 0ttie het volgende:
Ik ga ff milkshake halen en vliegtuigjes kijken, nee ik heb geen leven of iets beters te doen.
wie doet mee??!!!
Vliegtuigen kijken is best ok, mits bananen milkshake, maar ik moet leren,quote:Op maandag 16 juli 2007 15:19 schreef 0ttie het volgende:
Ik ga ff milkshake halen en vliegtuigjes kijken, nee ik heb geen leven of iets beters te doen.
wie doet mee??!!!
op CS meer dan 30, ruimte zatquote:Op maandag 16 juli 2007 15:32 schreef RealZeus het volgende:
[..]
gelukkig hebben we in Groningen een heleboel bushokjes.![]()
Op het Zuiderdiep staan er ook nog wel een paar.quote:Op maandag 16 juli 2007 15:35 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
[..]
op CS meer dan 30, ruimte zat![]()
iig zat om een flink aantal kutnewbies erdoorheen te tiefenquote:Op maandag 16 juli 2007 15:38 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Op het Zuiderdiep staan er ook nog wel een paar.
Uhm..neequote:Op maandag 16 juli 2007 11:08 schreef Drummer-Itchy het volgende:
owja...Tom zullen wij ook met de auto gaan ?![]()
![]()
het is 25 euro om met de trein te gaanquote:
het is duurder met de auto.quote:Op maandag 16 juli 2007 17:26 schreef Drummer-Itchy het volgende:
[..]
het is 25 euro om met de trein te gaan
en dan nog 13 euro jongerenhotel...
Dan regel jij je rijbewijs + een auto en ga je lekker zelf rijdenquote:Op maandag 16 juli 2007 17:26 schreef Drummer-Itchy het volgende:
[..]
het is 25 euro om met de trein te gaan
en dan nog 13 euro jongerenhotel...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |