nee die noobs zeiden tegen mij : je hebt nu een regular alf dry aan... dus ik kopen twee week later keek ik toevallig in de binnenkant van de broek was het een slim jim dry japenquote:Op zondag 22 juli 2007 15:52 schreef Vale17 het volgende:
M@W snapt er helemaal niks van! Ze wisten niet eens dat ze een dry japan hadden.. Ik had vroeg even of ze de juiste maat voor de dry japan wilde pakken.. Dry Japan?!Ik die broek erbij pakken.. Hij zo: 'Nee dat is een dry'.. Ik hem het kaartje binnen in laten zien..
![]()
quote:Op maandag 16 juli 2007 20:16 schreef revolutionx het volgende:
[..]
jep idd jammer, wel mooi om te zien hoe snel mensen afhaken als ze het labeltje lezen dat je em 6 maanden niet mag wassen
Gedaanquote:Op maandag 23 juli 2007 12:16 schreef kookie_monster het volgende:
neem even een kijkje naar de OP...
mwoah valt mee hoorquote:Op maandag 23 juli 2007 12:20 schreef kookie_monster het volgende:
en ja, het is best smerig:p
gewoon bepaalde pre wash modellen waaronder de selvage. Een normale dry Nudie is 100e en de pre washes beginnen vanaf 120quote:Op maandag 23 juli 2007 18:28 schreef wikwakka2 het volgende:
Oh welke zijn dan 180? 100 euries is nog wel te doen en op de lead site staat dat ze t/m 50 procent korting hebben. Dus ben benieuwd!
Hmm, ik was niet in Nederland het afgelopen jaar. Thanks anyway!quote:Op maandag 23 juli 2007 09:44 schreef Stansfield het volgende:
Die lag bij de meeste nudiedealers wel. Maar is nu van het afgelopen seizoen dus je zult geluk moeten hebben in de sale denk ik.
Haha, ja klopt, op vakantie geweest he.quote:
Pure porno op straatquote:
(tuurlijk bedoel ik dat, gaan we nog foto's zien?)quote:Op vrijdag 27 juli 2007 22:35 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Pure porno op straat![]()
Of bedoelde je dat niet
Even een vraag:
Weet iemand waar ik het volgende vest kan krijgen:
[afbeelding]
ik heb jou ook weleens in het snyggast topic gezienquote:Op vrijdag 27 juli 2007 22:57 schreef don-diablo het volgende:
[..]
(tuurlijk bedoel ik dat, gaan we nog foto's zien?)
Maar ik heb dat vest nog niet eerder gezieniemand anders misschien?
Mijn ES is ook 2x helemaal natgeregend en ik heb em nog steeds niet gewassen. Maar het is te zien dat ie gewoon door het dragen wel valer is geworden. Regen heeft geen groot effect en hoort er gewoon bij. Je broek wordt pas echt vaal na wassen (vanaf 30graden) met wasmiddel. Ik ga mn ES op 60 graden om zo veel mogelijk efect te krijgen. Ik zit nu op 4,5 maand niet wassenquote:Op zondag 29 juli 2007 15:53 schreef Huppelei het volgende:
Me broek heeft de hele nacht in de regen gelegen.
Beetje heel erg dom van mezelf.. Wat zijn hier de gevolgen van? Heeft het nu nog wel zin om verder te gaan met niet wassen?
stomen maakt niks uit voor de kleurquote:Op maandag 30 juli 2007 18:08 schreef Thracier het volgende:
Drie weekjes terug m'n eerste dry (RR) gekocht. Net een plaat karton als je 'm aantrekt, maar wát zit ie nu lekker na een dag of zes dragen!! Nu heb ik een hele hoop berichten in vorige topics en dit topic gelezen, maar het is me nog steeds niet duidelijk wat de invloed is van stomen door de stomerij op de kleur en op het uiteindelijke effect na het wassen over een halfjaar ofzo. Ik wil hem wel tussendoor een paar keer schoon krijgen, anders vind ik het goor. En de kleur vind ik ook wel prima nu.
Waar heb je die zien liggen?quote:Op vrijdag 27 juli 2007 20:28 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Zo, nieuw Nudie dry jack gekocht. Portemonnee ook zien liggen, maar wat een onding is dat voor die prijs. Foto's volgen nog wel.
Jill & Joy, Esbjerg, Denemarken. Geen concurrentie dusquote:
haha dat maakt niet uit hoor. Ik vroeg me gewoon af of ze al in nederland uitgeleverd werden aan winkels.quote:Op maandag 30 juli 2007 19:36 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Jill & Joy, Esbjerg, Denemarken. Geen concurrentie dus, voor 500 kroon, dat is zo'n 65 euro.
De uitverkoop is zo langzamerhand afgelopen. Alle nieuwe collecties komen nu binnen vandaar.quote:Op maandag 30 juli 2007 19:42 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Vandaag trouwens in Den Bosch geweest. Rode Winkel had helemaal geen Nudie aanbiedingen en M@W alleen bagger. Wel leuke Nudie shirts trouwens bij de Rode Winkel momenteel.
Ja, maar wat er nog was wel mooi 70% kortingquote:Op maandag 30 juli 2007 19:50 schreef Stansfield het volgende:
[..]
De uitverkoop is zo langzamerhand afgelopen. Alle nieuwe collecties komen nu binnen vandaar.
Laatste restjes zomercollectie.quote:Op maandag 30 juli 2007 20:00 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Ja, maar wat er nog was wel mooi 70% korting![]()
helaas alleen voor vrouwen, nou en dan worden ze gek hoor, wat een kippenhok was dat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |