LINK?quote:Op zondag 15 juli 2007 16:41 schreef diego08 het volgende:
filmpje net gezien: Huub en Lieke worden gewoon gewurgd door die 2 dikzakken ! en een DUIDELIJK TRAP VAN natasia
Dat had ik ook hoor, ik ben echt helemaal van slag, stom om me dat zo aan te trekken maar het was zo'n vreselijke vertoning.quote:Op zondag 15 juli 2007 16:38 schreef noekje het volgende:
Och jezus, is het weer zover. Moet eerlijk bekennen en ik spoor niet, ik weet het maar de tranen stonden in mijn ogen toen ik de caps zag. Ga ook geen filmpje of wat dan ook kijken.
Ik word er zo verdrietig van.
Voor mij dekt verdrietig de lading wel. Ik ben niet bang. Word echt verdrietig van die onrecht, onmacht en hoe mensen met elkaar om kunnen gaan.quote:Op zondag 15 juli 2007 16:39 schreef Disana het volgende:
[..]
Is 'verdrietig' wel het goede woord? Mij maakt het steeds bang, en per heftigere actie banger.
zou toch mooi zijn als de politie ingrijpt, krijgt de politiek ook wat ze wildequote:Op zondag 15 juli 2007 16:42 schreef avonne het volgende:
[..]
Ik ben ook zeer benieuwd.
Als de Febo niks tegen geweld doet, moet de politie het maar doen.
Gaan ze Nasty arresteren???
Ik geef je helemaal gelijk.quote:Op zondag 15 juli 2007 16:42 schreef noekje het volgende:
[..]
Voor mij dekt verdrietig de lading wel. Ik ben niet bang. Word echt verdrietig van die onrecht, onmacht en hoe mensen met elkaar om kunnen gaan.
Boos ook op die vieze vuile hondenredactie daar!
Als je dit op straat zou zien dan doe je toch ook iets. Ze zitten daar in een huis vol camera's en beveiliging en ze laten het gewoon toe. Heb er geen woorden voor maar die achter de knoppen zijn de meest zieke van het hele spel.
Als Lieke verzopen wordt in de vijver de volgende keer, is het dan ook spel? Er is een dunne lijn tussen spel en realiteit. Dit werd realiteit. BANND ziet dit verschil totaal niet en jij blijkbaar ook niet.quote:Op zondag 15 juli 2007 16:35 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Beste Dark, je verward het normale leven met het DGK leven. Dat is niet slim van je, want daar ga je slecht van slapen
Laat dat nu net de bedoeling zijn. Lieke moet weg......uit het script geschrevenquote:Op zondag 15 juli 2007 16:42 schreef Rotterdammert het volgende:
Lieke zit er verschrikkelijk slecht uit. Ze kan beter naar huis, want ze trekt dit niet langer meer. Ook al zegt ze zelf stoer dat het haar allemaal niks doet.
quote:Op zondag 15 juli 2007 16:38 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Nee, ze wordt aangevallen door Huub...verzachtende omstandighedenJe weet het toch?
Ik ben niet zo'n voorstander van een "eigen rechter"-scenario maar dat gaat zo ver dat ik principes misschien wel ga bijstellen.quote:Op zondag 15 juli 2007 16:38 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Toevallig zat ik er net aan te denken om een paar "gezellige gasten" op te trommelen en
die mongolen het huis uit te timmeren..met de redactie erbij![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |