Zo ergelijkquote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:47 schreef Leandra het volgende:
Laat ze gvd eens ff opschieten met die mededeling op de bank (of zeggen dat het niet doorgaat), ik zou nog terug naar de kroeg
OMGquote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:41 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Jammer dat je dat nu niet aanvaard als onderbouwing voor mijn stelling dat sommigen zich wezenloos sms-en voor Huub. Ik las gisteren iemand die er 25 euro aan ging besteden voor Huub. Dat zie ik "normale" mensen niet snel doen, jij wel?
Zal wel een stemming zijn, en die zullen nu ze morgen of zo wel doen.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:47 schreef Leandra het volgende:
Laat ze gvd eens ff opschieten met die mededeling op de bank (of zeggen dat het niet doorgaat), ik zou nog terug naar de kroeg
Wie kan hier met droge ogen naar luisteren?quote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:47 schreef Marrije het volgende:
Natas staat nog steeds in de herhaalmodes
Ja verdorie daar zakt je de broek toch van af.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:29 schreef 2live het volgende:
Natas heeft dus niks gehoord van haar acties van gisteravond, verrassend.![]()
Oke dat heeft 10 minuten geduurd, ik hoor dat die 3 hoeren Lieke proberen te taggen.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:38 schreef wolferl het volgende:
Ik ga nu voor het eerst sinds gistermorgen proberen om de streams aan te zetten.
quote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:48 schreef BONG4002 het volgende:
Ik denk dat die hele "bank" niet komt vanavond, ws. zijn ze achter druk bezig welke beslissingen ze moeten maken omtrent alle gebeurtenissen dus dat wordt sowieso niet meer vanavond
Ja hoor Tamara 150 cpquote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:43 schreef schatje het volgende:
Brian's cp's uitgaven
Cora 150 cp
Kenneth 150 cp
Collectcall moeder 50 cp
Aanvullingen???
Hij noemt zich zelf NEEMMIJNIETSERIEUS. Hoe duidelijk moet iemand zijn???quote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:48 schreef scanman01 het volgende:
[..]
OMGJe doet dit met opzet ofzo. Dan moet haast wel.
![]()
Huub staat volgens jou alleen op 1 omdat Huub fans zich wezenloos smssen? . Maar hier staat hij ook dik op 1 terwijl je toch maar 1 keer pp kunt stemmen. Okee, het is goed. Je hebt gelijk![]()
ws Flens die komt hier van klaar.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:48 schreef tipsch het volgende:
mpff, de shit gaat gewoon door. wie was toch 'polo' (achter) ook al weer?
Marco "Polo", vervanger van Frans geloof ik.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:48 schreef tipsch het volgende:
mpff, de shit gaat gewoon door. wie was toch 'polo' (achter) ook al weer?
Triailer trash pissedquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |