Drugs: cafeïne, alcohol, chocolade, shoppen, werken, autorijden, topsport, eten, sex, roddelen, nicotine, dansen, muziek, religie,...quote:
Idd, zolang drugsbashen maar mainstream genoeg wordt gemaakt dan wordt het allemaal verboden en worden we allemaal dezelfde eenheidschapenquote:Op maandag 16 juli 2007 00:35 schreef Buddha86 het volgende:
Het lijkt inderdaad of de publieke opinie klaargestoomd wordt op een algeheel verbod op paddo's. De laatste tijd verdacht veel wazige gebeurtenissen die alleen niet-nederlanders lijken te treffen. Reguleren en mensen informeren lijkt me een stuk slimmer dan vanalles maar simpel te verbieden
Er zijn anders zat mensen verslaafd geweest aan LSD.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:22 schreef releaze het volgende:
geestelijk verslaafd raken aan paddestoelen? ik wil weleens met mensen praten die geestelijk verslaafd zijn aan paddestoelenik vraag me af waar hun geestelijke verslaving dan op gestoeld is, want vrijwillig verslaafd zijn aan zo'n enorme mindfuck kan ik me niet voorstellen.
bronquote:Geen paddo-gebruik bij slachten hond
Uitgegeven: 16 juli 2007 15:11
Laatst gewijzigd: 16 juli 2007 16:19
AMSTERDAM - De 28-jarige Fransman die vrijdagavond in Amsterdam zijn hond doodstak, was niet onder invloed van paddo's. Volgens de GG en GD had de man een psychose.
ANP
De man had zelf verklaard dat hij de geestverruimende middelen had ingenomen. Hij zei dat hij de hond met een schaar en mes had bewerkt om zijn geest vrij te maken.
Volgens een woordvoerster van de GG en GD heeft onderzoek van een psychiater aangetoond dat zijn daad niet het gevolg is geweest van paddo's.
Agenten troffen de man naakt en onder het bloed aan in zijn busje aan de Herengracht. In het voertuig lagen de geslachte hond en een bebloed mes. De binnenkant van het busje zat onder de bloedspetters.
Verbod
Naar aanleiding van het vooral drong de VVD erop aan haast te maken met een verbod op de verkoop van verse paddenstoelen. In gedroogde vorm vallen ze al onder de Opiumwet.
In Amsterdam deden in de eerste vijf maanden van dit jaar 35 mensen een beroep op medische hulp nadat zij paddo's hadden gebruikt. Volgens de zegsvrouw gaat het in 90 procent van de gevallen om toeristen. De GG en GD constateerde de afgelopen jaren al een stijging van het aantal incidenten met paddo's.
bs de kans op verslaving van lsd is echt miniemquote:Op maandag 16 juli 2007 17:20 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Er zijn anders zat mensen verslaafd geweest aan LSD.
Fok!ken is geen drug!quote:Op maandag 16 juli 2007 17:04 schreef vogeltjesdans het volgende:
Je vergeet fokken.
Dan doe je het niet genoeg.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:07 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Fok!ken is geen drug! [afbeelding] Ik ben niet verslaafd! [afbeelding]
heeft niks met LSD te makenquote:Op maandag 16 juli 2007 19:59 schreef henkway het volgende:
Lucy in the Sky with Diamonds, La lal alaa lal al
Tuurlijk niet, de Beatles waren keurige jongens, gingen ook alleen naar India voor de cultuur enzo.quote:
heb je me dat horen zeggen?quote:Op maandag 16 juli 2007 20:06 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, de Beatles waren keurige jongens, gingen ook alleen naar India voor de cultuur enzo.![]()
Klopt deels, ze zaten natuurlijk tot over hun oren in de zegeltjes, maar dit nummer ging over een tekening wat het zoontje van - ik meen - Lennon had gemaakt... Lennon zelf wist in eerste instantie niet dat de letters LSD in de naam voorkwamen. Aldus de overleveringquote:Op maandag 16 juli 2007 20:16 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Lucy in the Sky with Diamonds is een van de meest nietszeggende en kunstmatige songtitels die ik ken, je maakt mij niet wijs dat dat niet om LSD ging. Als je alleen de verhalen over de coverfoto van Sgt. Pepper hoort weet je dat ze overal (veel te diep) over nadachten.
Die reacties zijn goed.quote:Op maandag 16 juli 2007 22:42 schreef NiteSpeed het volgende:
En deze jongen werkt er ook lekker aan mee:
http://www.elsevier.nl/op(...)zoeken/ja/index.html
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |