Hoe weet je dat? Ken je Sneijder?quote:Op zaterdag 14 juli 2007 13:28 schreef FootballPlayer het volgende:
Snijdert kon zichzelf wel opvreten toen hij zag dat Babel wegging en hij achterbleef. Hij zal nu wel voor de eerste de beste club die komt willen spelen.
			
			
			
			
			
			
			
			Ach dat kon iedereen met een beetje mensenkennis zien in dat interview bij die winkel die babel opende. De wanhoop en frustratie straalde van hem af. Van Snijdert.quote:
			
			
			
			Kenner. Sneijder wilt niet weg heeft hij meerdere malen aangegeven, maar als de juiste club komt die het juiste bedrag wilt betalen dan wil hij wel gaan ja. Maar dat hij gefrustreerd is over het feit dat Babel weg is, daar kun je onmogelijk over oordelen.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 13:35 schreef FootballPlayer het volgende:
[..]
Ach dat kon iedereen met een beetje mensenkennis zien in dat interview bij die winkel die babel opende. De wanhoop en frustratie straalde van hem af. Van Snijdert.
			
			
			
			
			
			
			
			Volgens mij heeft Sneijder wel aangegeven weg te willen hoor.....quote:Op zaterdag 14 juli 2007 13:40 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Kenner. Sneijder wilt niet weg heeft hij meerdere malen aangegeven, maar als de juiste club komt die het juiste bedrag wilt betalen dan wil hij wel gaan ja. Maar dat hij gefrustreerd is over het feit dat Babel weg is, daar kun je onmogelijk over oordelen.
			
			
			
			Sneijder heeft ook eens aangegeven dat hij Ajax pas verlaat als hij er een keer kampioen mee is geworden. Dus....quote:Op zaterdag 14 juli 2007 13:56 schreef PyTh het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Sneijder wel aangegeven weg te willen hoor.....
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=34150quote:Sneijder wil bij Ajax hoe dan ook afscheid nemen met een kampioenschap. "Als dat dit seizoen niet lukt, kan dat een goede reden zijn om nog niet weg te gaan. Als ik zonder titel vertrek, heb ik toch het gevoel dat er iets ontbreekt," sluit de geboren Utrechter af.
			
			
			
			Als er maar met een zak geld gezwaaid wordt, is hij die uitspraak snel vergeten.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 13:59 schreef Doezelhaar het volgende:
[..]
Sneijder heeft ook eens aangegeven dat hij Ajax pas verlaat als hij er een keer kampioen mee is geworden. Dus....
			
			
			
			
			
			
			
			Na die datum word hij ook al gelijk weer een stuk minder aantrekkelijk voor de Europese top en subtop. Dus ik denk wel dat ie blijft na die voorronde wedstrijd.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 14:01 schreef BB-boy het volgende:
Als hij zich maar aan de belofte houdt dat hij niet meer na de voorronde CL weggaat vind ik het est.
			
			
			
			Het kan een goede reden zijn.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 13:59 schreef Doezelhaar het volgende:
[..]
Sneijder heeft ook eens aangegeven dat hij Ajax pas verlaat als hij er een keer kampioen mee is geworden. Dus....
Om het even te onderbouwen
[..]
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=34150
			
			
			
			Niets is zeker in 't leven zegt me ouwe altijd, dus ook de mening van Sneijder niet.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 14:03 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Het kan een goede reden zijn.
Dat jij er meteen een definitieve commitment aan hangt is jouw zaak.
			
			
			
			Suarez had ook aangegeven nog een jaar bij Groningen te willen blijven, evenals Babel, Henry enz... Zegt geen fuk helaas..quote:Op zaterdag 14 juli 2007 13:59 schreef Doezelhaar het volgende:
[..]
Sneijder heeft ook eens aangegeven dat hij Ajax pas verlaat als hij er een keer kampioen mee is geworden. Dus....
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Tja, Ajax spant die zaak niet aan. Dat doet Suarez zelf. Ajax staat daar verder buiten.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 14:17 schreef Urquhart het volgende:
Beetje overdreven gedoe allemaal rond die Suarez. Het is een leuke speler, maar een arbitragezaak niet waard. Krijg je alleen maar ellende van.
			
			
			
			
			
			
			
			Maar ajax haalt z'n hoofd wel op hol door hem (waarschijnlijk) een aanbieding te doen en in ieder geval contact met hem te zoeken ondanks dat Groningen aangeeft hem niet te willen verkopen.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 14:21 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
Tja, Ajax spant die zaak niet aan. Dat doet Suarez zelf. Ajax staat daar verder buiten.
			
			
			
			Wat een onzin altijd, "het hoofd op hol"... tis toch een volwassen kerel ffs.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 14:26 schreef PyTh het volgende:
[..]
Maar ajax haalt z'n hoofd wel op hol door hem (waarschijnlijk) een aanbieding te doen en in ieder geval contact met hem te zoeken ondanks dat Groningen aangeeft hem niet te willen verkopen.
			
			
			
			Dus je mag nooit meer een aanbieding doen op een speler als je niet zeker weet dat je hem daarmee losweekt?quote:Op zaterdag 14 juli 2007 14:26 schreef PyTh het volgende:
[..]
Maar ajax haalt z'n hoofd wel op hol door hem (waarschijnlijk) een aanbieding te doen en in ieder geval contact met hem te zoeken ondanks dat Groningen aangeeft hem niet te willen verkopen.
			
			
			
			Feit is gewoon dat ajax helemaal geen contact met Suarez mag zoeken zonder dat Groningen daar mee instemt.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 14:28 schreef Mr.Mills het volgende:
[..]
Wat een onzin altijd, "het hoofd op hol"... tis toch een volwassen kerel ffs.
			
			
			
			Na drie keer officieel contact opnemen met de club blijkbaar wel. Dus, niet boehoe'en.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 14:31 schreef PyTh het volgende:
[..]
Feit is gewoon dat ajax helemaal geen contact met Suarez mag zoeken zonder dat Groningen daar mee instemt.
quote:Ajax technisch directeur Martin van Geel bevestigt op de site van de Telegraaf de lezing van FC Groningen dat Ajax interesse heeft voor Suárez en dat FC Groningen weigert mee te werken (zie eerder bericht). „FC Groningen wil niet meewerken. We hebben tot drie keer toe met de club contact gezocht. We mogen volgens de reglementen daarna wel degelijk met de zaakwaarnemer van Suarez praten. We hebben dat ook gedaan. We hoorden namelijk dat Suarez wel interesse in een overgang had. En na een gesprek met het management van Suarez weten we zeker dat hij graag naar Ajax verhuist. We willen hem daarom nog steeds graag overnemen.”
Bron: Ajax Netwerk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |