Dat is een enigzins gesloten openbare cq bedrijfsruimte. Mag dat wel?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 15:46 schreef RobKel het volgende:
Het is ons verboden om voor het bedrijfspand te roken.
Dit ivm klanten die er aanstoot aan zouden kunnen nemen.
Nu bezetten wij de parkeergarage in de pauzes.
Je rookt zeker voor de gezelligheid?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 15:46 schreef RobKel het volgende:
Het is ons verboden om voor het bedrijfspand te roken.
Dit ivm klanten die er aanstoot aan zouden kunnen nemen.
Nu bezetten wij de parkeergarage in de pauzes.
Er word door rokers genoeg geklaagd in de niet-rokers topics.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 21:32 schreef Syd het volgende:
Niet rokers zijn saai en klagen altijd en alleen maar over rokers, ik zie alleen maar topics van Niet rokers, maar bijna geen enkele topic van rokers die klagen over niet-rokers.
Ja om een reactie te geven op de niet-rokers die dan een topic openen om te klagen over rokers, dan vind ik terecht dat rokers gaan klagen in topics van niet-rokersquote:Op vrijdag 13 juli 2007 21:50 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Er word door rokers genoeg geklaagd in de niet-rokers topics.
Hij was er gisteravond, maar hij kon de discussie niet winnen dus noemde hij me gefrustreerd en zei dat ie het allemaal erg grappig vond.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 23:22 schreef DeRCT14 het volgende:
Is maartena al gesignaleerd om in elk rooktopic de briljante woorden "rookverbod", "horeca" en "juni 2008" te posten?
Straks heb je daar helemaal geen last meer van als het verboden word hahahaha. Dan zul je zien dat iedereen opeens gezelliger is. (ik rook zelf ook)quote:Op vrijdag 13 juli 2007 23:17 schreef Syd het volgende:
[..]
Ja om een reactie te geven op de niet-rokers die dan een topic openen om te klagen over rokers, dan vind ik terecht dat rokers gaan klagen in topics van niet-rokers
Maar tuurlijk zijn niet-rokers niet saai, ken genoeg mensen die niet-roken en ook zeer gezellig kunnen zijn.
1 ding waar ik het wel mee eens ben is dat de sfeer in rokershokken algemeen leuker en gezelliger zijn dan mensen die gewoon in de kantine zittenMaarja dat zijn meningen.
Het word harstikke gezellig op straat.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 12:15 schreef Hardrebel het volgende:
[..]
Straks heb je daar helemaal geen last meer van als het verboden word hahahaha. Dan zul je zien dat iedereen opeens gezelliger is. (ik rook zelf ook)
Ophoeren rokerende MBO(quote:
Kunnen ze ook niet meer zeuren dat mensen te weinig op straat komenquote:Op zaterdag 14 juli 2007 12:52 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het word harstikke gezellig op straat.![]()
Beter MBO dan een VWO heaumeau!quote:Op zaterdag 14 juli 2007 21:22 schreef BroodjePindakaas het volgende:
[..]
Ophoeren rokerende MBO(! )er
Ja hoorquote:Op woensdag 18 juli 2007 11:05 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Beter MBO dan een VWO heaumeau! 'er
Is wel zo, merk het ook op alle werkplekken waar ik tot nu toe gewerkt heb.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 13:48 schreef outcast_within het volgende:
[..]
ja rokers zijn veel gezeligger natuurlijk
Eensch..quote:Op donderdag 19 juli 2007 02:04 schreef Edie86 het volgende:
[..]
Is wel zo, merk het ook op alle werkplekken waar ik tot nu toe gewerkt heb.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |