Alleen het feit dat er mensen zijn die 'fan' zijn van iemand in DGK vind ik al een zeer merkwaardig verschijnsel. Ik heb uiteraard ook mijn voorkeur(en) maar ik ga niet zo ver dat ik mezelf fan ga noemen van wie dan ook in die hut.quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:42 schreef Dennisfan het volgende:
Ik was het alleen maar eens met iemand die zei dat er nog geen drank in Huub zat, voor de rest begon wolfert mij aan te vallen geloof ik, dat ik normaal moest reageren!!! dus ik snap het nog steeds niet zo erg maar goed!!! Ik sta dus samen met 3 Dennisfans aan eenzame hoogte, nou des te minder concurentie zulle we maar zeggen he
Ik wil wel Jaap sms-en naar 1010 als ik daarmee een eind aan zijn lijden kan bewerkstelligen.quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:45 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Japio heeft pijn aan zijn voet. We moeten het ook duidelijk van hem horen : "Kutzooi, ik ga dood. SMS JAAP naar 1010. Ik ga dood"
[afbeelding]
het is een waar fenomeen, daar moeten wij hier op fok zuinig en met eerbied mee omspringenquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:49 schreef blomst het volgende:
dennixfans moeten we opsluiten, die zijn zeldzaam, en het zou zonde zijn dat ze uit zouden sterven
goed dat je het zegtquote:
Dan ook niet gaan zeuren als je in 2008 NIET uitgenodigd wordt op Dennis' housewarmingpartyquote:
quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:48 schreef Elounda het volgende:
[..]
Ik moet zó om je lachen Bee![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kun jij geen eigen RLS krijgen???
On topic: Misschien al gevraagd, maar hoelaat komt Jiske?
Moet nog strijken...
Hou je dat vol ?quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:45 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik heb juist besloten vanavond totaal geen streams te gaan kijken.
Ja , het is een 'test' volgens dennis :Squote:Op donderdag 12 juli 2007 19:49 schreef beequeen het volgende:
[..]
Serieus? Nog een grotere engerd dan ik al dacht.
geen idee...wil het ook graag weten ..WIE?quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:48 schreef Elounda het volgende:
[..]
Ik moet zó om je lachen Bee![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kun jij geen eigen RLS krijgen???
On topic: Misschien al gevraagd, maar hoelaat komt Jiske?
Moet nog strijken...
Prachtige relativerende opmerking.quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:50 schreef Borga het volgende:
[..]
Alleen het feit dat er mensen zijn die 'fan' zijn van iemand in DGK vind ik al een zeer merkwaardig verschijnsel. Ik heb uiteraard ook mijn voorkeur(en) maar ik ga niet zo ver dat ik mezelf fan ga noemen van wie dan ook in die hut.![]()
Tuurlijkquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:50 schreef avonne het volgende:
[..]
goed dat je het zegt
Heeft iedereen al gestemd?
Poll: Wie is je favoriete bewoner ? ( 9-15 juli )
omdat hij alleen maar voor dat miljoen gaatquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:53 schreef CoT het volgende:
Denniks kan echt geen normaal gesprek voeren met iemand
bloemen plat trappen doet mij mietsquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:55 schreef Dennisfan het volgende:
Ik heb ook meelijden met bloemen als ik er met me platvoeten weer eens bovenopsta maar thats life zullen we maar zeggen
ik kwam tot 145, maar toen werd ik het zat en ben konijntjes gaan meppen:)quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:47 schreef petraa het volgende:
Ik heb dennix 79x geslagen.
Ja die staat er ook.quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:56 schreef huubfeedsyourhead het volgende:
[..]
Nee, want de highscore staat in beeld
Komt er dan ook een speciaal bewaarquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:52 schreef Dennisfan het volgende:
inderdaad, een beetje aardig zijn voor dennisfans, wellicht worden we nog wat waard
Ben ik het mee eens, dat breekt Huub dus nu ook op. Hoogmoed komt voor de val.quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:55 schreef riri het volgende:
[..]
omdat hij alleen maar voor dat miljoen gaat
die komt zichzelf nog eens heel hard tegen in dat huis....nooit jezelf laten zien kan niet
Liegebelquote:
Peter6000quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:57 schreef Dennisfan het volgende:
wies peterzoveel cot ? geloof het niet, ben net pas op deze site aangemeld, heb het wel tijdens bb6 op deze site gevolgd, maar nooit aangemeld geweest en Noucky, ik ben het helemaal met je eens!!! Ik vond dat Dennis daarom wel een fan kon gebruiken
No way, Peter6000 heeft namelijk wel iets te melden al ben ik geen fan van hem en hij niet van mij.quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:54 schreef CoT het volgende:
Dennisfan is denk ik een kloon van Peter6000 zoveel
Hebben we het over Jaap en Amanda?quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:42 schreef heracles het volgende:
Amanda sloeg em bij jensen nog met een fles. Wat is er gebeurd
Wat denk jezelf ??/quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:58 schreef blomst het volgende:
Waarom mocht de slagroom op Dennis niet en de ketchup op Lieke wel, slagroom is nog lekkerder ook.
Mooi tochquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:58 schreef noekje het volgende:
en grote glazen oorbellen, 2 staartjes en een wit haarbandje..
Ah neeeee...mensen!
Amanda heeft smaak.quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:58 schreef noekje het volgende:
en grote glazen oorbellen, 2 staartjes en een wit haarbandje..
Ah neeeee...mensen!
We wachten af.quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:58 schreef blomst het volgende:
Waarom mocht de slagroom op Dennis niet en de ketchup op Lieke wel, slagroom is nog lekkerder ook.
hij lijkt Brian wel met zijn "doe dit, doe dat"quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:59 schreef ericahysterica het volgende:
nix adviseert dellie de ketchupfles al vast op zijn kop te zetten (in verband met de meesterlijke kleutergrap)
quote:
Konijntjes?quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:57 schreef dieenebart het volgende:
[..]
ik kwam tot 145, maar toen werd ik het zat en ben konijntjes gaan meppen:)
Jij vat de hele avond prima samenquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:45 schreef heracles het volgende:
Jaap heeft geschuerde enkelbandjes en Nadia is een soa-hoer.
Omdat Huub niets meer mag doen, alleen nog maar mag ondergaan.quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:58 schreef blomst het volgende:
Waarom mocht de slagroom op Dennis niet en de ketchup op Lieke wel, slagroom is nog lekkerder ook.
Het is hooghoudt bij Huubquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:58 schreef noucky het volgende:
[..]
Ben ik het mee eens, dat breekt Huub dus nu ook op. Hoogmoed komt voor de val.
Lafaardquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:57 schreef dieenebart het volgende:
[..]
ik kwam tot 145, maar toen werd ik het zat en ben konijntjes gaan meppen:)
Eerlijk gezegd bufferden de streams en bleef haar bekkie in een buffer steken...dus geen photoshop toegepast.....ze is gewoon echt een heks..quote:
http://www.radio.nl/degoudenkooi/quote:Op donderdag 12 juli 2007 20:01 schreef Zora01 het volgende:
pfff streams gaan nu opeens bufferen
Geld niet voor de kindjes van God, en het zijn gevoelsmensen he.quote:Op donderdag 12 juli 2007 20:03 schreef farceman het volgende:
Echt heel kinderachtig als je het bezoek van iemand gaat storen.
Dat dat stilzwijgende herenovereenkomst was?
Als ik Lieke was had ik er wel een OW voor over, en knipte ik in 1 keer die staart af.quote:Op donderdag 12 juli 2007 20:03 schreef HenrySpencer het volgende:
Kleuters.
tnx stuk beterquote:Op donderdag 12 juli 2007 20:03 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
http://www.radio.nl/degoudenkooi/
probeer deze
Nog mooier dusquote:Op donderdag 12 juli 2007 20:03 schreef MissSomebody het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd bufferden de streams en bleef haar bekkie in een buffer steken...dus geen photoshop toegepast.....ze is gewoon echt een heks..![]()
Inderdaad slaat nergens op alle plannen van Huub worden mogen niet ,quote:Op donderdag 12 juli 2007 20:02 schreef petraa het volgende:
Als dit mag slaat het echt nergens op.
Die heeft grote brommert lesquote:Op donderdag 12 juli 2007 20:04 schreef CoT het volgende:
Waar is huub?
Yep of gewoon een corrigerende tikquote:Op donderdag 12 juli 2007 20:04 schreef 2live het volgende:
[..]
Als ik Lieke was had ik er wel een OW voor over, en knipte ik in 1 keer die staart af.![]()
![]()
Komt omdat ze het vermengd hebben met zoutzuur, zo wist de rest dat ze die niet moesten etenquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:58 schreef heracles het volgende:
Er zit een zwarte stip op de HEINZ ketchup
quote:Op donderdag 12 juli 2007 20:04 schreef 2live het volgende:
[..]
Als ik Lieke was had ik er wel een OW voor over, en knipte ik in 1 keer die staart af.![]()
![]()
De schaar erin, is nog goed ook voor haar.quote:Op donderdag 12 juli 2007 20:05 schreef CoT het volgende:
Amanda moet het vooral doen
Kijken hoe ze reageert als er iets met haar haar gebeurd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |