Zal ik zeker doenquote:Op donderdag 12 juli 2007 18:44 schreef HuHu het volgende:
Denk je er trouwens wel aan om foto's te maken en die hier te posten. Dat verdienen zowel zij als wij wel, na al deze tips.
Acht weken voorbereiding, dat moet slagen.quote:Op donderdag 12 juli 2007 18:50 schreef sweetMisery het volgende:
[..]
Zal ik zeker doenmaarja, minimaal 8 weken wachten tot we de plannetjes uit kunnen voeren; vakantie
![]()
quote:Op donderdag 12 juli 2007 18:49 schreef papernote het volgende:
[..]
Mijn God, dat klinkt...
Tussen de regels door; hoe weet je dit eigenlijk allemaal? Je hebt d'r naakt gezien en geconstateerd dat ze niet onbedeeld behaard is en toen even twee vingers naar binnen gestoken om te voelen of er enige vaginale vochten vrij kwamen?
Goeie !quote:Op donderdag 12 juli 2007 18:49 schreef papernote het volgende:
[..]
Mijn God, dat klinkt...
Tussen de regels door; hoe weet je dit eigenlijk allemaal? Je hebt d'r naakt gezien en geconstateerd dat ze niet onbedeeld behaard is en toen even twee vingers naar binnen gestoken om te voelen of er enige vaginale vochten vrij kwamen?
quote:Op donderdag 12 juli 2007 18:50 schreef HuHu het volgende:
[..]
Acht weken voorbereiding, dat moet slagen.
It's a girl!quote:Op donderdag 12 juli 2007 18:52 schreef fiat126 het volgende:
Zeggen dat zijn vriendin (nog) niet ongesteld is geworden
Dus dát is die zogenaamde 'vrouwenpraat'. Jullie (vrouwen) houden ook niets voor jezelf hè.quote:Op donderdag 12 juli 2007 18:51 schreef sweetMisery het volgende:
[..]
![]()
![]()
dat van de sahara was een gokje, dat van die beharing; ze loopt zelf tegen mensen te vertellen dat ze zich van onder niet scheert en gelukkig zie je ook niks ofzo met de gym
Uhhh.. vriendin vind ik geen goede benaming voor het ondingquote:Op donderdag 12 juli 2007 18:52 schreef fiat126 het volgende:
Zeggen dat zijn vriendin (nog) niet ongesteld is geworden
Het gaat dus om een vriendin.
Maarre... een samenvatting van de oorzaak, kan die er nog even vanaf? Dat is wel leuk. Voor de volledigheid zegmaar.quote:
Nouja; slimme vrouwen houden zulke dingen voor zichzelf of scheren hun kut welquote:Op donderdag 12 juli 2007 18:56 schreef papernote het volgende:
[..]
Dus dát is die zogenaamde 'vrouwenpraat'. Jullie (vrouwen) houden ook niets voor jezelf hè.
Slimme vrouwen, bestaan die?quote:Op donderdag 12 juli 2007 18:57 schreef sweetMisery het volgende:
[..]
Nouja; slimme vrouwen houden zulke dingen voor zichzelf of scheren hun kut wel![]()
Eenschquote:Op donderdag 12 juli 2007 18:57 schreef HuHu het volgende:
[..]
Maarre... een samenvatting van de oorzaak, kan die er nog even vanaf? Dat is wel leuk. Voor de volledigheid zegmaar.
En wij willen ook wat te lachen hebben.
Bitchfight!quote:Op donderdag 12 juli 2007 18:56 schreef sweetMisery het volgende:
[..]
Uhhh.. vriendin vind ik geen goede benaming voor het onding![]()
Behaarde kutten komen terug in de mode hoorquote:Op donderdag 12 juli 2007 18:57 schreef sweetMisery het volgende:
[..]
Nouja; slimme vrouwen houden zulke dingen voor zichzelf of scheren hun kut wel![]()
Nou dan blijf ik wel achterlopenquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:02 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Behaarde kutten komen terug in de mode hoor
Goedzoquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:03 schreef sweetMisery het volgende:
[..]
Nou dan blijf ik wel achterlopeniel
Oh mijn God... en ik had het niet eens door. Ben ik wel enorm dom zeg,quote:
Tja, zo word je geboren! Je hebt het of niet hequote:Op donderdag 12 juli 2007 19:05 schreef papernote het volgende:
[..]
Oh mijn God... en ik had het niet eens door. Ben ik wel enorm dom zeg,.
Maarre... waarom ben jij zo slim dan?
Je wordt ook met schaamhaar geborenquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:08 schreef sweetMisery het volgende:
[..]
Tja, zo word je geboren! Je hebt het of niet he![]()
idd, het is een gave...is niet voor iedereen weggelegdquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:08 schreef sweetMisery het volgende:
[..]
Tja, zo word je geboren! Je hebt het of niet he![]()
Ik weet niet hoe jij je mama's doos uitwandeldequote:Op donderdag 12 juli 2007 19:09 schreef papernote het volgende:
[..]
Je wordt ook met schaamhaar geboren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |