Waarom mag je autochtonen en allochtonen dan wel met elkaar vergelijken?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 20:11 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Nee. Zoals uitgelegd steekt een man nogal anders in elkaar dan een vrouw. Zoals ik eerder heb uitgelegd.
Een vrouw mag je dus niet met een man vergelijken als het om agressie gaat.
Maar het verschil tussen mannen en vrouwen qua criminaliteit is natuurlijk ook voor een aanzienlijk deel aan cultuur toe te schrijven: de opvoeding is bv. heel bepalend: waarom moeten jongentjes stoer zijn en meisjes juist niet? Dus wat dat betreft is het nog steeds 1 op 1 vergelijkbaar....quote:Op vrijdag 13 juli 2007 20:21 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik heb gesteld dat het verschil in agressie terug te voeren is op verschillende factoren. Dus niet alleen maar op een gen. Andere stellen weer dat er zelfs geen aandeel in de genen zijn....De geleerden zijn het daarover kennelijk niet erg eens.....
Als je het puur op een gen kan terugvoeren, dan zou een zwaardere sanctie in mijn ogen niet terecht zijn.
Ik ga er vanuit dat het een combinatie van factoren is, dat maakt dat allochtonen vaker crimineel gedrag laten zien. Ik stel dat het deel genetisch is, andere cultuur met andere waarden en normen, ander gewetens functie etc. etc. is.
Vele die het dachten durfden daar niet vooruit te komen. Ik trok er zelf echter geen zak van aan en zie het gewoon. Er geldt immers een recht van vrije meningsuiting.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 20:35 schreef gelly het volgende:
[..]
Je suggereert het op z'n minst door te stellen dat er een politiek-correct verstikkend klimaat heerste waar de zielige rechtse medemens zijn mening niet mocht uiten.
Het waren niet alleen boze en gefrustreerde mensen. De asielproblematiek liep wel degelijk danig uit de hand.quote:Toen de lucht wat opklaarde bleek al snel wat er al die tijd "niet gezegd mocht worden". De boze en gefrustreerde kortzichtige volksfiguren gingen hun onderbuik ledigen in het openbaar.
Zo zie ik dat niet.quote:Toch jammer dat die stroom aan ongenuanceerde drab de welwillende en niet kortzichtige kritici heeft weggespoeld.
Omdat ik uitga dat een mannelijke allochtoon biologisch gezien minder afwijkt tov een mannelijke autochtoon dan vrouwen iha afwijken van mannen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 20:37 schreef Alicey het volgende:
[..]
Waarom mag je autochtonen en allochtonen dan wel met elkaar vergelijken?
Maar biologisch (en genetisch) gezien kunnen 2 autochtonen veel meer van elkaar verschillen dan een allochtoon en een autochtoon......quote:Op vrijdag 13 juli 2007 20:44 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Omdat ik uitga dat een mannelijke allochtoon biologisch gezien minder afwijkt tov een mannelijke autochtoon dan vrouwen iha afwijken van mannen.
Zoals ik heb aangeven met hormonen in relatie tot agressie.
Voor wat het deel biologische verschillen betreft in relatie tot uiting in criminaliteit zeg ik dit: hiervoor mag nooit harder voor worden gestraft. Want daar kan men immers niets aan doen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 20:39 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Maar het verschil tussen mannen en vrouwen qua criminaliteit is natuurlijk ook voor een aanzienlijk deel aan cultuur toe te schrijven: de opvoeding is bv. heel bepalend: waarom moeten jongentjes stoer zijn en meisjes juist niet? Dus wat dat betreft is het nog steeds 1 op 1 vergelijkbaar....
En wat is in godsnaam een ander gewetens functie?
Maar het normen en waardenstelsel van een persoon hangt dus enkel en alleen samen met de afkomst? Dus je wil allochtonen met een (in jouw ogen) juist normen en waardensysteem dus gaan benadelen omdat een gedeelte dat niet heeft?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 20:48 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Voor wat het deel biologische verschillen betreft in relatie tot uiting in criminaliteit zeg ik dit: hiervoor mag nooit harder voor worden gestraft. Want daar kan men immers niets aan doen.
Voor wat betreft cultuur, opvoeding etc. zeg ik dit: ze horen zich aan te passen aan gebruiken normen waarden en de heersende opvattingen van dit land. Daarin hebben ze wel degelijk een keuze mogelijkheid. Dit in tegenstelling tot de biologische/genetische factoren. worden de goede keuzes niet gemaakt en vervalt men in criminaliteit dan dient imo overeenkomstig zwaarder te worden gestraft. Als correctie mechanisme.
en één van die lessen kan zijn een op maat gesneden strafrecht voor de verschillende culturen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 19:28 schreef maartena het volgende:
....... leren samenleven met die andere culturen .....
Ja, want culturen staan erom bekend eenduidig te zijn ?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 21:29 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
en één van die lessen kan zijn een op maat gesneden strafrecht voor de verschillende culturen.
Je gaat wel van meer dingen uit, maar heb je hier ook onderzoek naar verricht en/of gezocht naar onderzoek hier naar?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 20:44 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Omdat ik uitga dat een mannelijke allochtoon biologisch gezien minder afwijkt tov een mannelijke autochtoon dan vrouwen iha afwijken van mannen.
Zoals ik heb aangeven met hormonen in relatie tot agressie.
Maar hier start je vanuit het vooroordeel dat criminele daden van iemand direct het gevolg zijn heersende normen in zijn culturele groep...quote:Op vrijdag 13 juli 2007 20:48 schreef EchtGaaf het volgende:
Voor wat betreft cultuur, opvoeding etc. zeg ik dit: ze horen zich aan te passen aan gebruiken normen waarden en de heersende opvattingen van dit land. Daarin hebben ze wel degelijk een keuze mogelijkheid.
Je beoogd met een straf vier doelen:quote:Op vrijdag 13 juli 2007 20:54 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Maar het normen en waardenstelsel van een persoon hangt dus enkel en alleen samen met de afkomst? Dus je wil allochtonen met een (in jouw ogen) juist normen en waardensysteem dus gaan benadelen omdat een gedeelte dat niet heeft?
Waarom zou een allochtoon dan gemotiveerd zijn om wel een correct normen en waardstelsel aan te nemen? Hij wordt alsnog benadeelt.
Omdat het beide mannen of vrouwen zijn die je onderling vergelijkt. Biologisch steken ze vrijwel identiek in elkaar. Mannen zijn niet met vrouwen te vergelijken . Het zijn totaal andere wezens.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 20:37 schreef Alicey het volgende:
[..]
Waarom mag je autochtonen en allochtonen dan wel met elkaar vergelijken?
Prima dus het is onzin nog zwaarder te straffen..zo kun je het ook stellen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 23:25 schreef EchtGaaf het volgende:
.
Dus is het toch niet raar dat ik vind dat repressie onder groepen allochtonen niet voldoende werkt, of althans niet dezelfde gewenste uitwerking heeft.
Geef eens wat voorbeelden van soorten misdrijven in Nederland die vermindert zijn dankzij het ophogen van de strafmaat alsjeblieft.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 23:25 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je beoogd met een straf vier doelen:
1 Vergelding naar maatschappij en naar het slachtoffer in het bijzonder
2 Boetedoening van de delinquent
3 Resocialisatie van de delinquent teneinde terugkeer naar de maatschappij mogelijk te maken.
4 afschrikwekkend effect naar potentiële delinquenten.
Met repressie beoog je het aantal misdaden terug te dringen. Nu stelde ik vast dat allochtonen vier a vijf keer vaker de fout ingaan.
Dus is het toch niet raar dat ik vind dat repressie onder groepen allochtonen niet voldoende werkt, of althans niet dezelfde gewenste uitwerking heeft.
Zwaarder straffen is dan toch geen rare gedachte om het aantal misdaden in die groepen te doen verminderen?
Het zal niet meevallen om het idee te implementeren. Het is ook niet meer recht te breien. Het is gewoon te ver gekomen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 21:03 schreef maartena het volgende:
Echtgaaf, ik denk dat je het wel met me eens gaat zijn dat jouw plannen geen doorgang kunnen hebben in een democratische staat met een grondwet waarin gelijkheid voor iedereen in het vaandel staat (zoals eigenlijk in alle democratische landen dat geval is.) Tel hierbij bovenop dat de twee meest criminele groeperingen (Surinamers en Antillianen) voor 99% Nederlander zijn, en de twee daaropvolgende groeperingen (Marokkanen en Turken) voor ongeveer 75% Nederlander zijn (en de overige 25% nog met een verblijfsvergunning).
Inderdaad, dergelijk wetgeving kan slechts mogelijk worden gemaakt als de grondwet daarop wordt aangepast. In ethisch opzicht heb ik daar best problemen mee. Ik hoop dat iemand mijn idee compleet aan flarden schiet met een ultiem alternatief. Helaas heb ik die tot nu toe nog niet gezien. Waarom nemen die groepen niet zelf hun verantwoordelijkheid? Die zou ik graag willen afdwingen door te "dreigen"met invoering van dergelijke wetgeving in de hoop dat ze zelf met alternatieve plannen op de proppen komen. Zodat die verregaande plannen volstrekt overbodig worden.quote:Wat jij wil, kan eigenlijk alleen in een staatsvorm waarin rassenwetten mogelijk zijn en waar de gelijkheid van een ander ras/afkomst met het autotone ras niet langer gegarandeerd wordt in de grondwet.
Klopt. De prijs is hoog, te hoog wellicht. Dus dat wordt bidden voor een alternatief. Een vredelievende oplossing. Maar welke? Of toch maar doormodderen?quote:Technisch gesproken kan dit in een beperkte democratie, zoals bijvoorbeeld Zuid Afrika waarbij het Apartheid systeem alleen rechten en gelijkheid garandeerde voor het blanke ras. Maar daarvoor moest wel een keiharde prijs betaald worden: Een economische boycot van de meeste andere westerse landen zoals de VS en de EU. Voor lange tijd kon men in Zuid Afrika alleen maar genieten van Amerikaanse producten als ze naar binnen gesmokkeld werden.
Nee, die prijs zou ik thans te hoog vinden. Het is helaas, als zo vaak het kiezen tussen 2 slechtenquote:Echtgaaf, als jij zou kunnen kiezen voor de democratie zoals deze nu is, en een beperkte democratie zoals die in Zuid Afrika (alleen stemrecht voor blanke Nederlanders, zwaarder strafrecht voor niet-blanke Nederlanders), wat vrijwel zeker tot gevolg heeft dat wij uit de EU worden gegooid, een economische boycot krijgen van de EU, VS en Canada, en dat de Nederlandse economie waarschijnlijk tot een zeer laag niveau zou kelderen, en de Rotterdamse haven waarschijnlijk meer dan de helft aan business verliest. Ook verliezen we waarschijnlijk een hele hoop multi-nationals zoals Cisco, Nike, en andere enorme bedrijven die voor Nederland kozen, en zullen bedrijven als Shell, Heineken, Philips wereldwijs geboycot worden.
Soms zijn helaas wel ferme maatregelen nodig....Maar niet tegen iedere prijs.quote:Waar zou jij voor kiezen? Of zou je kiezen voor nog een stap verder, een fascistische dictatuur, zodat we alle Turken en Marokkanen het Nederlanderschap kunnen afpakken en zonder enig probleem bij Arnhem en Roosendaal over de grens kunnen duwen en onze buurlanden het maar laten oplossen?
Daar zit het probleem. Sociologisch is een goed functionerende multiculturele samenlevingen niet mogelijk. Het stel te hoge eisen aan de mensheid. Verschillen zijn domweg te groot,en vallen daardoor buiten het adaptieve vanggebied van de gemiddelde individu. Zowel voor allochtonen als voor autochtonen.quote:Ik denk zelf dat we zullen MOETEN leren leven met de multicultuur, omdat de alternatieven een hele hoop vervelende gevolgen zullen hebben......
quote:En Echtgaaf, zou jij emigratie overwegen als de Democratie EN het gelijkheidsbeginsel gehandhaafd blijven in Nederland? En waar zou je dan heen gaan?
Elke samenleving op deze planeet is een multiculturele samenleving. Op wat geisoleerde eilandjes en rimboevolkjes na misschien. Dus blijkbaar is een goed functionerende samenleving uberhaupt niet mogelijk.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 23:50 schreef EchtGaaf het volgende:
Daar zit het probleem. Sociologisch is een goed functionerende multiculturele samenlevingen niet mogelijk. Het stel te hoge eisen aan de mensheid. Verschillen zijn domweg te groot,en vallen daardoor buiten het adaptieve vanggebied van de gemiddelde individu. Zowel voor allochtonen als voor autochtonen.
Geen enkele samenleving functioneert "goed" . Het is maar net wat je onder "goed" verstaat.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 23:50 schreef EchtGaaf het volgende:
Daar zit het probleem. Sociologisch is een goed functionerende multiculturele samenlevingen niet mogelijk. Het stel te hoge eisen aan de mensheid. Verschillen zijn domweg te groot,en vallen daardoor buiten het adaptieve vanggebied van de gemiddelde individu. Zowel voor allochtonen als voor autochtonen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |