Brian: dan maak je het toch uit als je problemen met mij hebt. Grote bek heb je maar het waarmaken, ho maar!quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:13 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik leun op jullie qua verslagen, dus kom maar op!
Lees elke ruzie terug die ze gehad hebben, en dit is hetzelfde, geloof me!quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:13 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik leun op jullie qua verslagen, dus kom maar op!
nu een filmpje van de pc hooftquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:17 schreef Copycat het volgende:
De clash tussen Amanda en Brian is alweer voorbij?
Op zich niet hoor. Amanda had best gelijk over Brian en zijn Tamara. Maar ik heb nou eenmaal zo enorm de pest aan Amanda....quote:
quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:15 schreef akveor het volgende:
Voor de liefhebbers en fans van nix ....
[afbeelding]
Waarom roepen ze Huub, Lieke en Jaap niet?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:18 schreef Johnny_Berra het volgende:
ze bekeijken het uithje in de PC
Zij kijken in de woonkamerquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:19 schreef beequeen het volgende:
[..]
Waarom roepen ze Huub, Lieke en Jaap niet?![]()
Retorisch?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:19 schreef beequeen het volgende:
Waarom roepen ze Huub, Lieke en Jaap niet?![]()
Toch duurt deze al wat langer. Maar ja, Amanda gooit haar [censuur] wel weer in de strijd om Brian weer voor zich te winnen, want een vriend in haar leven is voor haar net zo belangrijk als zuurstof.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:17 schreef 2live het volgende:
[..]
Lees elke ruzie terug die ze gehad hebben, en dit is hetzelfde, geloof me!![]()
Zoals je ziet kijken ze ook maar dan in de woonkamerquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:19 schreef beequeen het volgende:
[..]
Waarom roepen ze Huub, Lieke en Jaap niet?![]()
dat heb ik dus ook, meer aan Amanda als aan Brianquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:18 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Op zich niet hoor. Amanda had best gelijk over Brian en zijn Tamara. Maar ik heb nou eenmaal zo enorm de pest aan Amanda....
Het filmpje was bijna afgelopen. Ze mogen nu nog een keer kijken.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:20 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Zoals je ziet kijken ze ook maar dan in de woonkamer![]()
Klinkt het logisch dat ik dat ook heb?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:20 schreef 2live het volgende:
[..]
dat heb ik dus ook, meer aan Amanda als aan Brian![]()
Een vriend en sex.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:20 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Toch duurt deze al wat langer. Maar ja, Amanda gooit haar [censuur] wel weer in de strijd om Brian weer voor zich te winnen, want een vriend in haar leven is voor haar net zo belangrijk als zuurstof.
Doet me denken aan Jaap's 2e avond toen hij zich zo walgelijk misdroeg tegen de dames.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:15 schreef akveor het volgende:
Voor de liefhebbers en fans van nix ....
[afbeelding]
Jaap kan niet kiezen. Hij heeft een probleem met Lieke. En ook Nadia kan ie niet tegen. Amanda vind hij helemaal niks.
Jaap heeft weinig met vrouwen omdat ze stelletjes vormen en dan niet met hem.
Dat vermoeden heerst ook onder de Fokkers.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:21 schreef Marrije het volgende:
Tijdens het filmpje kregen Brian en Dennis het geld in hun handen gedrukt. . .Nadia knipperde even met haar ogen, iets in mij zegt dat zij vaker met grote sommen geld te maken heeft.
En Nadia komt al aardig in de buurt van Amanda.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:20 schreef 2live het volgende:
[..]
dat heb ik dus ook, meer aan Amanda als aan Brian![]()
Ik vind ze allebei even disgusting...quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:21 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Klinkt het logisch dat ik dat ook heb?![]()
Moesten ze met cash op de PC Hooft gaan shoppen??quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:21 schreef Marrije het volgende:
Tijdens het filmpje kregen Brian en Dennis het geld in hun handen gedrukt. . .Nadia knipperde even met haar ogen, iets in mij zegt dat zij vaker met grote sommen geld te maken heeft.
ik wil er niet aan wennen, ik wil dat hij snel weer gaat.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:23 schreef Mokum020 het volgende:
[afbeelding]
Die smoel van Dennis...ik kan er niet aan wennen....
Briefjes van 50quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:24 schreef Leandra het volgende:
[..]
Moesten ze met cash op de PC Hooft gaan shoppen??
Hoe triest... een CC met een maximum van het bedrag had er een stuk beter uitgezien...
Nadia stelt goede vragen, is me al eerder opgevallenquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:25 schreef Marrije het volgende:
Dat snorretje van Huub![]()
OMG Nadia: Brian mag ik wat vragen zonder dat je boos wordt? Hou je nog van Tamara?
Zag er inderdaad beetje cheap uit.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:24 schreef Leandra het volgende:
[..]
Moesten ze met cash op de PC Hooft gaan shoppen??
Hoe triest... een CC met een maximum van het bedrag had er een stuk beter uitgezien...
Hoe doorzichtigquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:25 schreef Marrije het volgende:
Dat snorretje van Huub![]()
OMG Nadia: Brian mag ik wat vragen zonder dat je boos wordt? Hou je nog van Tamara?
Ik mute haar zoveel mogelijk.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:23 schreef scanman01 het volgende:
[..]
En Nadia komt al aardig in de buurt van Amanda.
quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:24 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik vind dat bij Amanda er een knoopje moet in haar eileiders. De wereld is beter af zonder haar nageslacht. Als ze een kind krijgt dan wordt het een baby met een string aan en op 4-jarige leeftijd al andere jongens half aanrandend op het strand.
quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:25 schreef 2live het volgende:
[..]
ik wil er niet aan wennen, ik wil dat hij snel weer gaat.
Het antwoord zal je verbazen, het was JA. Ok, wel met de toevoeging als vriendenquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
Hoe doorzichtig.
Daar gaat Brian dus never en nooit niet eerlijk antwoord op geven. Denk ik.
En daar geloof ik dus helemaal niets van. Van die toevoeging, dus. Ik weet niet, maar ik geef mijn platonische vrienden geen kettinkjes met twee hartjes erop. Maar, aan de andere kant, werken mijn hersenen niet zoals die van Brian. Thank God!quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:28 schreef Marrije het volgende:
Het antwoord zal je verbazen, het was JA. Ok, wel met de toevoeging als vrienden![]()
Liefquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:29 schreef beequeen het volgende:
[..]
Het antwoord van Brian: Heb je nog meer vragen skattie?![]()
Hij wil zelf waarschijnlijk dat ie snel eens komt..dat gaat hem ook niet lukkenquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:25 schreef 2live het volgende:
[..]
ik wil er niet aan wennen, ik wil dat hij snel weer gaat.
Het waren wel gebroken hartjes hequote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:30 schreef Copycat het volgende:
[..]
En daar geloof ik dus helemaal niets van. Van die toevoeging, dus. Ik weet niet, maar ik geef mijn platonische vrienden geen kettinkjes met twee hartjes erop. Maar, aan de andere kant, werken mijn hersenen niet zoals die van Brian. Thank God!
Neenee, twee hartjes die uit elkaar warenquote:
Kllopt, maar zowel Huub als Japio hebben dat al vanaf de eerste dag dat ze binnen is consequent fout.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:29 schreef scanman01 het volgende:
Huub denkt dat Nadia nog 10 weken niet weggestemd kan worden. Dat heeft Huub verkeerd. Nadia kwam er vlak ná een stemming in en had maar 1 keer immuniteit.
wacht maar eens totdat er een lekkere vent in komt.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:30 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Hij wil zelf waarschijnlijk dat ie snel eens komt..dat gaat hem ook niet lukken![]()
Heeft Nada wel immuniteit?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:32 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Kllopt, maar zowel Huub als Japio hebben dat al vanaf de eerste dag dat ze binnen is consequent fout.
'Het is net een klein kindje, joh. Zal wel aan mij liggen...', waarop Huub geen antwoord geeft.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:34 schreef riri het volgende:
Lieke heeft zo gelijk in haar beschrijving van Nadia
Ja, 1 keer. De komende ontslagronde dus. Daarna niet meer. Dennis ook nog 1 keer.quote:
Ik dus ook niet, hij waait echt met alle winden mee en heeft tegen iedereen dezelfde tekst.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:34 schreef Copycat het volgende:
Bij alles wat ik van Jaap zie (of eerder lees) heb ik mijn twijfels. Ik geloof helemaal niets meer van die gast.
Dan komt hij maar in opstand als hij begrijpt dat deze zet hem minder populair heeft gemaaktquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:35 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik kan niet wachten om het zure gezicht van Jaap te zien bij de uitslag van de popi poll..het moment waarop hij realiseert "Was ik maar bij Huub gebleven". Al heb ik uit zijn eerdere woorden begrepen dat hij van achter een beetje moest bonden met Dennis.
Ok, ty.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:34 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ja, 1 keer. De komende ontslagronde dus. Daarna niet meer. Dennis ook nog 1 keer.
Ja, voor de juli stemming. Dennix kwam net voor de juni stemming binnen en kreeg 2 keer immuniteit. Beiden kunnen dus eind augustus weggestemd worden.quote:
Nee, dat kan niet. Niet alletwee tegelijkquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:37 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ja, voor de juli stemming. Dennix kwam net voor de juni stemming binnen en kreeg 2 keer immuniteit. Beiden kunnen dus eind augustus weggestemd worden.
Als Dennis eruit wordt gestemd, komt er natuurlijk geen nieuwe. Maar het verhaal gaat wel dat Natasia nog weg gaat voor 23 september.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:38 schreef LoveProfusion het volgende:
Dat de redactie nog bezig is met screenings geeft me hoop dat Dennis er voor september nog uitvliegt..die zullen ze dan nog willen vervangen met een verse miljonair..iemand die wel leven in de brouwerij brengt en die niet dingen roept en dan snel wegrent.
quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:38 schreef Lobasca het volgende:
Amanda jankt!!!
Ik bedoel dat beiden voor een exit-stemming op de stoel kunnen worden gezet, maar niet tegelijk.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:38 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Nee, dat kan niet. Niet alletwee tegelijk
Weet niet in welk verband, maar klinkt als een smerige opmerking.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:40 schreef Lobasca het volgende:
Brian zei een paar minuten geleden wel tegen d'r 'Public Property'.
Nee schakenquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:38 schreef SiRojK het volgende:
Wat is dit, terror?
Volgens mij huilt ze wel echt hoor. Wat betekent dat Brian heeft gewonnen.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:41 schreef Marrije het volgende:
Zoals ze voor de spiegel haar tranen droogt, wannabe princess
Werkt boos worden niet, werkt communiceren (...) niet, dan zijn er altijd nog waterlanders om in de strijd te gooien.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:41 schreef burtbeej het volgende:
Wats dit nou weer voorn neppe bui van amoebe
terecht lijkt mijquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Weet niet in welk verband, maar klinkt als een smerige opmerking.
Was niet in een bepaald verband, hij liep er te jennen, hij zei er ook achteraan, "leuk grapje he?".quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Weet niet in welk verband, maar klinkt als een smerige opmerking.
Let op en verbaas je niet.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:42 schreef Copycat het volgende:
[..]
Werkt boos worden niet, werkt communiceren (...) niet, dan zijn er altijd nog waterlanders om in de strijd te gooien.
en dat stond van tevoren al vast.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:42 schreef Disana het volgende:
[..]
Volgens mij huilt ze wel echt hoor. Wat betekent dat Brian heeft gewonnen.
Ja, hij heeft gewonnen. Het was te voorspellen.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:41 schreef scanman01 het volgende:
En ja hoor. Brian heeft Amanda al aardig onderdanig gemaakt. Ze kruipt huilerig tegen zijn brede schouder aan, als een klein meisje.
Dat begreep ik, vandaar ook de knipoogquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:41 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ik bedoel dat beiden voor een exit-stemming op de stoel kunnen worden gezet, maar niet tegelijk.
Gewonnen? Heeft die Tamara uitgenodigt?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:43 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, hij heeft gewonnen. Het was te voorspellen.
hehehe, bij jou ook alquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:45 schreef scanman01 het volgende:
Wat is het toch heerlijk dat alles gewoon op MUTE kan.
Nee, dat was hij al van plan dus dat komt toch wel. Ik bedoel gewonnen in de zin van wie er het eerst breekt. Hij kan nu alle schuld in haar schoenen schuiven en de sterke redelijke man spelen.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:45 schreef mazaru het volgende:
[..]
Gewonnen? Heeft die Tamara uitgenodigt?
Ik offer mij wel op...al is het een herhaling van een herhaling van een herhaling..quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:45 schreef scanman01 het volgende:
Wat is het toch heerlijk dat alles gewoon op MUTE kan.
Klopt, ik heb me opgegeven in de tijd dat Jaap net was begonnen, nu wil ik niet eens geasociceerd worden met dit programma (toen twijfelde ik daar nog over)... Vandaag zijn weer screenings, maar ben niet gegaan.. Volgens mij heeft het 0,0 positieve toevoeging aan je levenquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:38 schreef LoveProfusion het volgende:
Dat de redactie nog bezig is met screenings geeft me hoop dat Dennis er voor september nog uitvliegt..die zullen ze dan nog willen vervangen met een verse miljonair..iemand die wel leven in de brouwerij brengt en die niet dingen roept en dan snel wegrent.
Ik luister nog welquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:46 schreef 2live het volgende:
Ik weiger om nog naar die ruzie te luisteren.![]()
Nou, nog niet hoor, ze begint weer op zo'n opgewonden manier te praten.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:46 schreef Copycat het volgende:
Amanda neemt nu alle schuld op haar schouders en erkent Brian als haar heer en meester wiens wil wet is?
Held!quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:46 schreef 2live het volgende:
Ik weiger om nog naar die ruzie te luisteren.![]()
quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:48 schreef beequeen het volgende:
Nou, nog niet hoor, ze begint weer op zo'n opgewonden manier te praten.
Ik weet niet welke streams jullui zitten te kijken. Maar ik zie een ontzettend manipulatieve lellebel, die alle wapens in de strijd gooit om haar zin te krijgen.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:46 schreef Copycat het volgende:
Amanda neemt nu alle schuld op haar schouders en erkent Brian als haar heer en meester wiens wil wet is?
zo leuk uit de mond van een tienerquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:48 schreef beequeen het volgende:
Amanda: Als je mij zou begrijpen als vrouwzijnde.........![]()
Ik kijk geen streamsquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:48 schreef mazaru het volgende:
Ik weet niet welke streams jullui zitten te kijken.
Ze begint weer omdat Brian i.p.v. wat toe te geven en haar te troosten meteen begint met verwijten maken.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:48 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik weet niet welke streams jullui zitten te kijken. Maar ik zie een ontzettend manipulatieve lellebel, die alle wapens in de strijd gooit om haar zin te krijgen.
Mokken, schreeuwen, neuken, zuchten en janken, en voorlopig heeft ze het voor elkaar dat hij een vriendin die die al zes jaar heeft, afbelt omdat lellie het niet wilt hebben.
OP mute???? Ik vind het keer op keer prachtig en het stopt nooitquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:45 schreef scanman01 het volgende:
Wat is het toch heerlijk dat alles gewoon op MUTE kan.
Dat denk ik ook. Zodat hij zelf geen stelling hoeft te nemen. Want als er iets is wat Brian niet kan, is het stellingnemen. Okay, en dichten, en zingen, en neuken, en rappen, en deejayen, en zelfreflecteren en en en en.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:49 schreef SiRojK het volgende:
Brian wil dat zij het uitmaakt..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |