Wat is er?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:30 schreef Ian_Nick het volgende:
WTF!11!?!!?!?!!?
quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:31 schreef Leandra het volgende:
Whahahahahaha je bent wel heel goed vanavond Schnitzel![]()
![]()
Ik ben zeg maar in touch met mijn vrouwelijke te laatkomingenquote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:26 schreef Veulen het volgende:
[..]
Zo en dan zeggen ze dat vrouwen altijd te laat zijn![]()
WTF, ik zie het, ehm, vaag...quote:
Waarom ben je niet online?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:33 schreef TherAngelina het volgende:
[..]
WTF, ik zie het, ehm, vaag...
En dit keer speelde ik het niet eens mee.
Je bent gewoon een wijfquote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:32 schreef PC eend het volgende:
Ik ben zeg maar in touch met mijn vrouwelijke te laatkomingen![]()
Ik geloof d'r niks van.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:32 schreef Ian_Nick het volgende:
MAGICKSKILLZ!!!!!
Echtniet!quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:34 schreef Veulen het volgende:
[..]
Ik geloof d'r niks van.
Je had eend fout![]()
Das waar... Eend reageert altijd een half uur later, dus 20 minuten was eigenlijk nog supersnelquote:
Wel een raar oorquote:
Maandenlang was ik hier niet weg te slaan, mag ik ook ff tot rust komenquote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Das waar... Eend reageert altijd een half uur later, dus 20 minuten was eigenlijk nog supersnel
Draadloosquote:
Is dat een eendenlokroep magic skillquote:
Sorryquote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:39 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik ben ook een keer wakker geworden en ik riep "snel we moeten de koffers inpakken de Duitsers komen"
Sound of Music, anybody?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:39 schreef LoveProfusion het volgende:
Vroeger droomde ik altijd dat ik Adolf Hitler had doodgeschoten en met mijn psychiater, ik had immers WEL iemand vermoord, via de bergen het land uitvluchtte waar we erg gelukkig werden.
Ik droomde zo dat iemand mij doodschoot want dat was een naziquote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:39 schreef LoveProfusion het volgende:
Het meest foute wat ik ooit heb gezegd was het volgende:
Ik was uitgegaan met een goede virend van mij Robin en ik was echt ladderzat..ik ging in bed liggen en mijn vriend was uit. Ik was in slaap gedonderd en erm..nou eh..ik werd gezogen. Ik zei "Robin? Wat doe je nu?"...waarop mijn vriend zei "eh ik ben Robin niet"
Ik heb ook een keer gedroomd dat ik ruzie had met iemand in de disco. Ik veerde recht op uit mijn bed en spuugde mijn verbouwereerde vriend recht in zijn gezicht.
Ik ben ook een keer wakker geworden en ik riep "snel we moeten de koffers inpakken de Duitsers komen"
En toen mijn vriend een keer aan de deken trok zei ik "Vies vuil #$$#$ #$@$# blijf met je poten van mijn paard af"
Ik heb echt hele spannende dromen altijd en praat en schreeuw er vrolijk op los..soms heb ik zo'n grappige droom dat ik lachend wakker word en soms als een droom me niet bevalt ga ik even terug in het verhaal en zorg dat er een mooi einde aankomt.
Vroeger droomde ik altijd dat ik Adolf Hitler had doodgeschoten en met mijn psychiater, ik had immers WEL iemand vermoord, via de bergen het land uitvluchtte waar we erg gelukkig werden.
Die film komt me vandaag iets te vaak voorbijquote:
Ik heb het over die geile muis die eronder ligtquote:
Waar!?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:42 schreef Veulen het volgende:
[..]
Die film komt me vandaag iets te vaak voorbij![]()
Precies...quote:
Robinquote:
Hallo niet roddelen als ik nog aanwezig benquote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:43 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ik heb het over die geile muis die eronder ligt![]()
Je hebt liever dat we dat achter je rug om doen?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:45 schreef Soury het volgende:
[..]
Hallo niet roddelen als ik nog aanwezig ben![]()
LOL maar hij had dus sex met je en daarna schoot hij je dood? Ik heb ook weleens over een duitser gedroomd waar ik sex mee had. Ik zat altijd met een harde naar Schindlers List te kijken. Ik vond Schindler heel lekker en die andere gemene gast ook.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:42 schreef TherAngelina het volgende:
[..]
Ik droomde zo dat iemand mij doodschoot want dat was een nazi. Het was nadat ik me moest uitkleden en we sex hadden gehad en hij wilde het niet maar hij deed het wel voor zijn land; mij doodschieten dan.
Ach dat is dan nog betrekkelijk vredelievend.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:42 schreef TherAngelina het volgende:
Ik mompel ook in mijn dromen... namen en zo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |