Ik naai je graagquote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:45 schreef Soury het volgende:
[..]
Hallo niet roddelen als ik nog aanwezig ben![]()
OMG ....quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:50 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ik naai je graag(een oor aan)
[afbeelding]
Ik niet, tenminste dat beweren ze. Het zou ook kunnen zijn dat ze me al jaren voor de gek houden natuurlijkquote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:48 schreef Ian_Nick het volgende:
Wtf, ik slaap altijd gewoon als ik slaap...![]()
Nee ik bedoelde die gemene nazi die door Ralph Fiennes werd gespeeld..die dat werkstertje wilde verkrachten en die die gevange doodschoot toen hij naar het hek liep.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:50 schreef TherAngelina het volgende:
[..]
Man man man ik droomde dat dus na het zien van Shindlers List. Daardoor kwam het dus
. In combinatie met een tekening
.
Die andere gemene man? Je bedoelt toch niet die gemene dikke man die op het laatst opgehangen wordt?!![]()
Kom maar op met die verhalen hoor! Ik vertel ook alles. Alleen de echt beschamende dingen maar niet denk ik
.
![]()
Hoevaak neuk je nou?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:52 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
Nee ik bedoelde die gemene nazi die door Ralph Fiennes werd gespeeld..die dat werkstertje wilde verkrachten en die die gevange doodschoot toen hij naar het hek liep.
Ik heb gedroomd van sex met Fedde Le Grand..die vind ik echt zooo leuk. Is ook heel aardig in het echt, maar ook heel hetero. Hij draaide tot een half jaar geleden heel vaak in een tent waar ik altijd uitging..stond ik te zwijmelen.
Yup, hoezo?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:55 schreef Veulen het volgende:
Ian heb jij wel eens zelf plaatjes gemaakt om een logo heen?
Ik denk dat het best een trucje van mijn moeder geweest kan zijn... maar die beweerd dus dat ik eerlijke antwoorden geef in mijn slaapquote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:47 schreef Veulen het volgende:
[..]
Ach dat is dan nog betrekkelijk vredelievend.
Ik schop, bijt, gil en huil in me slaap op me slechte dagen.
Op rare dagen eindig ik soms achterste voren of overdwars (met me hoofd naast me bed).
En op me goeie dagen zing en lach en praat ik in me slaap.
Ook heb ik de verschrikkelijk storende neiging om te hoesten in me slaap.
Maar alles is te verhelpen door de radio aan te laten 's nachts (hoewel me moeder beweerde dat ze me laatst hoorde neuriën 's nachts, maar misschien was ik toen nog wakker)
Ik neem je het liefst wel nauwquote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:52 schreef Soury het volgende:
[..]
OMG ....![]()
Nou ja ik neem het niet zo nauw
Wie gaat er dan vragen stellen?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:56 schreef TherAngelina het volgende:
[..]
Ik denk dat het best een trucje van mijn moeder geweest kan zijn... maar die beweerd dus dat ik eerlijke antwoorden geef in mijn slaap. Daar kunnen mensen dus goed misbruik van maken
. Ik zal mezelf eens opnemen als ik slaap
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |