VI en Sky Sports hebben het beide van de BBC.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:22 schreef Longmen het volgende:
[..]
Dat is gewoon de VI versie in t Engels.![]()
Jullie hebben geen Van Geel, dus droom maar lekker verderquote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:23 schreef Sloggi het volgende:
Als Pool 20 miljoen voor Babel betaalt is mag Real ook wel 12+ voor onze Drenthe betalen.
quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:25 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Jullie hebben geen Van Geel"speciale" Ajax koffie, dus droom maar lekker verder![]()
Over koffie gesproken,.................quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:30 schreef Scorpie het volgende:
Lekkere koffie, Ajax koffie!
Ajax bierquote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:36 schreef M0NTANA het volgende:
Denk overigens niet dat de Ajax Koffie ervoor gezorgd heeft dat LFC zoveel biedt voor Ryan Babel, Engelsen zijn over het algemeen thee-drinkers. Misschien ook maar de Ajax Thee lanceren?
Nee hoor, Feyenoord heeft gewoon een meerderheidsbelang in de speler en bepaalt dus wat er mee gebeurt. Het enige nadeel is dat een speler minder opbrengt. Aan de andere kant heb je toch aan een speler verdiend als 'ie flopt.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:32 schreef M0NTANA het volgende:
Nadeel van zo'n talentpool bij Feyenoord is wel dat investeerders voor een deel eigenaar zijn van de speler, mocht Feyenoord een bod van 8 miljoen euro voor Royston Drenthe niet accepteren, maar de investeerders willen wél geld zien, dan kan je een probleem krijgen.
Een talentenpool is niets anders dan alvast een geldelijk voorschot nemen van de spelers die je hebt.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:37 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Nee hoor, Feyenoord heeft gewoon een meerderheidsbelang in de speler en bepaalt dus wat er mee gebeurt. Het enige nadeel is dat een speler minder opbrengt. Aan de andere kant heb je toch aan een speler verdiend als 'ie flopt.
Als ze zo zaken gaan wil in de toekomst niemand meer geld investeren.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:37 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Nee hoor, Feyenoord heeft gewoon een meerderheidsbelang in de speler en bepaalt dus wat er mee gebeurt. Het enige nadeel is dat een speler minder opbrengt. Aan de andere kant heb je toch aan een speler verdiend als 'ie flopt.
Wtf. Jij verveelt je echt daar op je werk, he M0NTANA?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:36 schreef M0NTANA het volgende:
Denk overigens niet dat de Ajax Koffie ervoor gezorgd heeft dat LFC zoveel biedt voor Ryan Babel, Engelsen zijn over het algemeen thee-drinkers. Misschien ook maar de Ajax Thee lanceren?
"Tijdens de wedstrijden zal men pils drinken".quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:44 schreef DouweEgbert het volgende:
Wie heeft thuis Ajax koffie? Ik drink natuurlijk DE. Maar de eerstvolgende wedstrijd toch eens een pak meenemen.
Dus men denkt Mols nog te kunnen verkopen.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:40 schreef DouweEgbert het volgende:
[..]
Een talentenpool is niets anders dan alvast een geldelijk voorschot nemen van de spelers die je hebt.
Gewoon dus een noodgreep om aan geld te komen.
Ik denk het wel. De man met het geld bij Liverpool is een Amerikaan en daar drinkt men volop koffie die niet te zuipen is. Die knaap is dolbij dat hij nu eindelijk eens een fatsoenlijk bakkie kreeg.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:36 schreef M0NTANA het volgende:
Denk overigens niet dat de Ajax Koffie ervoor gezorgd heeft dat LFC zoveel biedt voor Ryan Babel, Engelsen zijn over het algemeen thee-drinkers. Misschien ook maar de Ajax Thee lanceren?
das nog veel te veel..quote:
quote:‘Liverpool verhoogt bod op Babel’
Volgens de BBC is Liverpool bereid om de vraagprijs van twintig miljoen euro voor Ryan Babel op tafel te leggen. Dit zou manager Rafael Benítez aan het betrouwbare Britse medium toe hebben gegeven.
De verliezend finalist van de Champions League zou maandagochtend een bod van veertien miljoen euro gedaan hebben, maar dit werd door technisch directeur Martin van Geel tegengesproken. ”Het enige wat ik over de hoogte van de transfersom wil zeggen, is dat het in ieder geval niet gaat om een bod van veertien miljoen euro. Dan hadden wij het bod namelijk niet serieus genomen."
Babel, die afgelopen zomer een sterk jeugd-EK in eigen land bekroond zag worden met de titel, zou vanuit zijn vakantiebestemming in Suriname al hebben laten weten dat hij open staat voor gesprekken met Liverpool. The Reds mogen echter pas de gesprekken met de 14-voudig international starten zodra er een akkoord is bereikt over de transfersom.
“We kunnen veel geld vragen voor Babel, aangezien hij tot medio 2010 onder contract ligt bij Ajax”, lichtte Van Geel toe. “Toch moeten we er serieus rekening mee houden dat Babel aankomend seizoen ergens anders speelt.” Volgens de BBC zal de overgang woensdag definitief worden beklonken.
Das idd 20 miljoen.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:03 schreef M0NTANA het volgende:
Grote onzin, dat artikel van The Independent. BBC heeft het over 13,5 miljoen Pond, dus daar ga ik ook maar gewoon van uit. De Engelse pers is overigens lyrisch over Ryan Babel, The Sun noemt hem een "wonderboy" en ook de andere tabloids denken met een nieuwe wereldster te maken te hebben.
Wordt nog leuk als Huntelaar "opeens" nog even een andere club vindt..quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:07 schreef pfaf het volgende:
Ik hoop dat ze in ieder geval een goede versterking achter de hand hebben, het wordt zo wel aardig dun gezaaid voorin...
Klopt, maar niet in zoverre dat hij onmisbaar is, ik denk zelfs dat een vervanger veel efficiënter kan zijn. Misschien dat een aanval met Kenneth Perez om KJH heen, met Welsey Sneijder daarachter, wel een succes zou kunnen zijn?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:05 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Das idd 20 miljoen.
Hoe ongelooflijk KUT ik het ook zou vinden als Babel wegging, 20 miljoen is wel een onwijs hoog bedrag.
Maar ja, vind maar iets.. Je kan zeggen wat je wil over Babel, maar hij was vaak betrokken bij goals etc.
Nu Babel verkocht wordt, durf ik wel met zekerheid te zeggen dat Huntelaar volgend seizoen nog steeds Ajacied is.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:08 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Wordt nog leuk als Huntelaar "opeens" nog even een andere club vindt..
Ik ben blij dat je dan wel geloofd wat The Sun heeft te melden.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:03 schreef M0NTANA het volgende:
Grote onzin, dat artikel van The Independent. BBC heeft het over 13,5 miljoen Pond, dus daar ga ik ook maar gewoon van uit. De Engelse pers is overigens lyrisch over Ryan Babel, The Sun noemt hem een "wonderboy" en ook de andere tabloids denken met een nieuwe wereldster te maken te hebben.
The sun heeft het niet over bedragen, dat is de BBCquote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:11 schreef DouweEgbert het volgende:
[..]
Ik ben blij dat je dan wel geloofd wat The Sun heeft te melden.![]()
Dat is nog helemaal niet zo'n gekke gedachte. Perez in de Kaka' rol... Maar nog moet er een vervanger komen, als Ajax op alle fronten mee wil strijden, moet het een bredere selectie krijgen.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:09 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Klopt, maar niet in zoverre dat hij onmisbaar is, ik denk zelfs dat een vervanger veel efficiënter kan zijn. Misschien dat een aanval met Kenneth Perez om KJH heen, met Welsey Sneijder daarachter, wel een succes zou kunnen zijn?
Weet je het verschil tussen betrokken zijn bij goals en zelf scoren?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:08 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Was Babel vaak betrokken bij goals? Hij heeft het laagste rendement van alle aanvallers
Ik kan me ook maar bar weinig assists van hem herinneren.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:17 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Weet je het verschil tussen betrokken zijn bij goals en zelf scoren?.
Aha, dus jij denkt dat Ajax Huntelaar niet verkoopt als er opeens say 25 miljoen op tafel komtquote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:09 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Nu Babel verkocht wordt, durf ik wel met zekerheid te zeggen dat Huntelaar volgend seizoen nog steeds Ajacied is.
Volgens mij kan begrijpt mn boekenkast mij nog beterquote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:18 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ik kan me ook maar bar weinig assists van hem herinneren.
Huntelaar heeft zelf al meerdere malen aangegeven sowieso nog 1 jaar in mokum te blijven.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:18 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Aha, dus jij denkt dat Ajax Huntelaar niet verkoopt als er opeens say 25 miljoen op tafel komt?
Salarissen van Sneijder en Huntelaar worden dan herzien.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:18 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Aha, dus jij denkt dat Ajax Huntelaar niet verkoopt als er opeens say 25 miljoen op tafel komt?
Zoals Ronald de Boer ooit eens mooi zei: "Het zijn altijd de mannen van de doelpunten en de assist die belangrijk worden geacht, terwijl ik vaak de man ben van de assist vóór de assist." Ryan Babel is bij zowat alle aanvallen betrokken, dat drukt zich niet uit in doelpunten of assists, maar maakt hem niet minder belangrijk.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:18 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ik kan me ook maar bar weinig assists van hem herinneren.
Babel ook.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:20 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Huntelaar heeft zelf al meerdere malen aangegeven sowieso nog 1 jaar in mokum te blijven.
Moet eerst HTC een paar goeie bakkies drinken met Perez.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:09 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Klopt, maar niet in zoverre dat hij onmisbaar is, ik denk zelfs dat een vervanger veel efficiënter kan zijn. Misschien dat een aanval met Kenneth Perez om KJH heen, met Welsey Sneijder daarachter, wel een succes zou kunnen zijn?
Ach, dan is Stekelenburg ook veel bij goals betrokken geweest, als je het zo zwart wit als jou bekijktquote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:19 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Volgens mij kan begrijpt mn boekenkast mij nog beter.
Ik denk niet dat Ajax Huntelaar deze zomer nog verkoopt inderdaad.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:18 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Aha, dus jij denkt dat Ajax Huntelaar niet verkoopt als er opeens say 25 miljoen op tafel komt?
Dat zei Babel ook.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:20 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Huntelaar heeft zelf al meerdere malen aangegeven sowieso nog 1 jaar in mokum te blijven.
Dat dus.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:20 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Zoals Ronald de Boer ooit eens mooi zei: "Het zijn altijd de mannen van de doelpunten en de assist die belangrijk worden geacht, terwijl ik vaak de man ben van de assist vóór de assist." Ryan Babel is bij zowat alle aanvallen betrokken, dat drukt zich niet uit in doelpunten of assists, maar maakt hem niet minder belangrijk.
Ajax-selectie is inderdaad te smal zo, maar misschien dat Kenneth Perez weer als een volwaardig selectie-lid kan worden gezien, nu Ryan Babel vertrekt? Verder zijn Laurent Delorge en Kennedy Bakircioglü al voor de breedte aangetrokken en verwacht ik sowieso nog wel een vervanger voor de Mul, verder nog een spits en eventueel nog meer versterking in de breedte. Zolang Wesley Sneijder en Klaas Jan Huntelaar behouden worden, zie ik komend seizoen met vertrouwen tegemoet.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:13 schreef pfaf het volgende:
[..]
Dat is nog helemaal niet zo'n gekke gedachte. Perez in de Kaka' rol... Maar nog moet er een vervanger komen, als Ajax op alle fronten mee wil strijden, moet het een bredere selectie krijgen.
Als Ajax 25 miljoen geboden krijgt, denk ik dat je de aandeelhouders op je dak krijgt als je het niet doet.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:23 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Ajax Huntelaar deze zomer nog verkoopt inderdaad.
Het was weliswaar zijn broer, maar die heeft toch een van de mooiste "assists" gegeven ooit!quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:20 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Zoals Ronald de Boer ooit eens mooi zei: "Het zijn altijd de mannen van de doelpunten en de assist die belangrijk worden geacht, terwijl ik vaak de man ben van de assist vóór de assist." Ryan Babel is bij zowat alle aanvallen betrokken, dat drukt zich niet uit in doelpunten of assists, maar maakt hem niet minder belangrijk.
Ok, en nu weer terug naar Ajaxquote:"Duwt Stam van zich af, komt de bal voor...
Oowh, Batistuta net niet, nee niks aan de hand. Frank de Boer had daar goed het oog op.
Nederland gaat in de halve finale komen, ik heb opeens zo;'n gevoel dat we in de halve finale gaan komen!
Met balbezit voor Frank de Boer, Frank de Boer, speelt de bal, Heel goed naar Dennis Bergkamp, Dennis Bergkamp, Dennis Bergkamp, neemt de bal aan, Dennis Bergkamp, Dennis Bergkamp, Dennis Bergkamp!!!
Dennis Bergkamp!!!
Dennis Bergkamp!!
Dennis Bergkamp!!!
Oooooooooh!!! Frank de Boer speelt de bal naar Dennis Bergkamp, die neemt de bal feilloos aan, en die schiet de bal erin!!!
We spelen nog officieel 20 seconde!!
Dennis Bergkamp!!! 2-1!!!!"
We hadden het over de assist voor de assist.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:29 schreef Luco het volgende:
[..]
Het was weliswaar zijn broer, maar die heeft toch een van de mooiste "assists" gegeven ooit!
[..]
Ok, en nu weer terug naar Ajax
Dus we moeten de Argentijn dankbaar zijn, die zijn voorzet naar Batistuta gafquote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:32 schreef DouweEgbert het volgende:
[..]
We hadden het over de assist voor de assist.
13,5 miljoen pond is een kleine 20 miljoen euro.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:37 schreef koningdavid het volgende:
Shit man, dus nu is het 21 miljoen?
Nu klopt mijn OP en TT niet meer.![]()
Te weinigquote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:40 schreef M0NTANA het volgende:
13,5 miljoen Pond is 19,96 miljoen euro (bron: http://www.wisselkoersen.nl/)
Nogmaals, dat zei Babel ook.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:45 schreef Aanvoerder het volgende:
Ok, ik word weer een beetje gek van al het gespeculeer. Huntelaar gaat niet weg.
Dat is het sowieso, daar van Geel al aangegeven had dat het eerste bod ver boven de 14 miljoen lag, een verhoogd bod zal dus 100% bij de 20 miljoen in de buurt moeten komen.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:46 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Ik ga er ook wel vanuit dat Babel gaat. De vraag is alleen voor hoeveel, alles boven de 15 miljoen euro lijkt mij prachtig voor Ajax.
Daar heb ik het niet over. Sowieso als Babel weggaat, dan zitten we dun in de aanval. Bovendien is Huntelaar iemand die z'n toekomst zorgvuldig plant. Babel is nog jong en gevoelig voor clubs als Arsenal en Liverpool die zich aandienen. Huntelaar moet je niet met Babel vergelijken. Appels en peren.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:46 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Nogmaals, dat zei Babel ook.
Iemands woord zegt tegenwoordig helemaal niets meer.
Laten we dan in ieder geval Perez maar houdenquote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:49 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Daar heb ik het niet over. Sowieso als Babel weggaat, dan zitten we dun in de aanval. Bovendien is Huntelaar iemand die z'n toekomst zorgvuldig plant. Babel is nog jong en gevoelig voor clubs als Arsenal en Liverpool die zich aandienen. Huntelaar moet je niet met Babel vergelijken. Appels en peren.
Ben nooit een fan van Perez geweest en ben toch bang dat 'ie weggaat, maar ik zie hem nu toch liever blijven ja.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:50 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Laten we dan in ieder geval Perez maar houden
Als Liverpool met zo'n bord voor Huntelaar kwam en Ajax is bereid hem te verkopen, zou Huntelaar ook niet nee zeggen denk ik hoor.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:49 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Daar heb ik het niet over. Sowieso als Babel weggaat, dan zitten we dun in de aanval. Bovendien is Huntelaar iemand die z'n toekomst zorgvuldig plant. Babel is nog jong en gevoelig voor clubs als Arsenal en Liverpool die zich aandienen. Huntelaar moet je niet met Babel vergelijken. Appels en peren.
Ja als als als.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:50 schreef RayMania het volgende:
Als Huntelaar ook weggaat, op de manier van Zlatan ofzo, dan zie ik het nu al somber in voor Ajax. Beetje 2004/2005-achtig.
En Luis Fabiabo wil ook komen?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:52 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ja als als als.
Als Huntelaar blijft en Ajax haalt Luis Fabiano als vervanger van Babel dan zie ik het nu al zonnig in...![]()
We moeten wel een keer de titel pakken met deze groep.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:50 schreef RayMania het volgende:
Als Huntelaar ook weggaat, op de manier van Zlatan ofzo, dan zie ik het nu al somber in voor Ajax. Beetje 2004/2005-achtig.
Ja, want die staat er meteen vanaf wedstrijd 1.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:52 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ja als als als.
Als Huntelaar blijft en Ajax haalt Luis Fabiano als vervanger van Babel dan zie ik het nu al zonnig in...![]()
Als Babel weg is kan Perez zich vol op de linksbuiten positie concenteren.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:52 schreef Dr.Daggla het volgende:
Perez is niet meer te houden, vergeet het maar.
Teveel gebeurd enzo.
No way dat je van zo'n speler nog 100% inzet kan verwachten.
Weet niet, zo makkelijk als hij ook switchte tussen PSV en de kakkerlakken....quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:52 schreef Dr.Daggla het volgende:
Perez is niet meer te houden, vergeet het maar.
Teveel gebeurd enzo.
No way dat je van zo'n speler nog 100% inzet kan verwachten.
Ok, laten we Babel EN Huntelaar maar meteen kopen voor 50 miljoen. Want met 50 miljoen wordt je kampioen.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:52 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Als Liverpool met zo'n bord voor Huntelaar kwam en Ajax is bereid hem te verkopen, zou Huntelaar ook niet nee zeggen denk ik hoor.
quote:In de krant zegt Huntelaar het volgende over zijn toekomst bij Ajax: ''Ik heb in de vakantie nagedacht en besloten dat ik wil blijven. Tenzij grote clubs als Manchester United langskomen, maar in principe blijf ik.''
Wat Daggla zegt, woorden zijn tegenwoordig niet meer serieus te nemen.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:54 schreef Roflbroek het volgende:
Klaas Jan in het Parool over het blijven bij Ajax.
[..]
Oke komt dus juist ManU langs op 30 augustus...quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:54 schreef Roflbroek het volgende:
Klaas Jan in het Parool over het blijven bij Ajax.
[..]
Dan rest de vraag, wil je zo iemand uberhaupt wel in je team nog.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:54 schreef Longmen het volgende:
[..]
Weet niet, zo makkelijk als hij ook switchte tussen PSV en de kakkerlakken....
Aan de ene kant wel. 9 miljoen voor Heitinga in de vorm waar hij toen in stak was meer dan de hoofdprijs.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:53 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja, want die staat er meteen vanaf wedstrijd 1.
Dit itt Babel die al jaren bij Ajax speelt en nog steeds groeit.
Gewoon gissen dit hoor, maar liep jij ook te bleren toen Ajax Heitinga niet verkocht toen ie in z'n dip zat?.
Ik zeg niet dat we dat moeten doen, ik wil alleen aangeven dat het niet zoveel zegt als spelers vertellen dat ze nog een jaar bij de club willen blijven. Die uitspraak geld alleen als er clubs als Villareal, Portsmouth of Celtic zich aandienen ofzo. Maar als er een club als Liverpool. Real of Chelsea komt, dan is het een ander verhaal.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:54 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Ok, laten we Babel EN Huntelaar maar meteen kopen voor 50 miljoen. Want met 50 miljoen wordt je kampioen.
Met Trabelsi ging dat anders prima. Het zijn volwassen kerels. Er bestaan geen problemen, alleen oplossingen.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:52 schreef Dr.Daggla het volgende:
Perez is niet meer te houden, vergeet het maar.
Teveel gebeurd enzo.
No way dat je van zo'n speler nog 100% inzet kan verwachten.
Er passen nog wel 10 teams in het rijtje van ManU.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:55 schreef Longmen het volgende:
[..]
Oke komt dus juist ManU langs op 30 augustus...
Hij bleef hopenquote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:56 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dan rest de vraag, wil je zo iemand uberhaupt wel in je team nog.
Perez heeft al meerdere malen te kennen gegeven niet meer voor Ajax te willen spelen (getuige zijn uitspraken over weer aanwezig zijn bij de eerste training enzo)
Dan is het behalve een naar mannetje ook nog een slechte prof.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:52 schreef Dr.Daggla het volgende:
Perez is niet meer te houden, vergeet het maar.
Teveel gebeurd enzo.
No way dat je van zo'n speler nog 100% inzet kan verwachten.
Kijk, op zich is er geen conflict-situatie. Henk ten Cate gaf aan dat hij Kenneth Perez niet ziet als eventuele opvolger van Wesley Sneijder, maar misschien wel als vervanger van Ryan Babel in een 4-1-2-1-2-systeem?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:52 schreef Dr.Daggla het volgende:
Perez is niet meer te houden, vergeet het maar.
Teveel gebeurd enzo.
No way dat je van zo'n speler nog 100% inzet kan verwachten.
Eens.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:56 schreef M0NTANA het volgende:
Onder contract staan Fernando Torres, Dirk Kuijt, Peter Crouch en Andriy Voronin al, dus begrijp sowieso al niet wat men bij LFC met Ryan Babel moet? Maar goed, 20 miljoen is érg veel geld, zoveel krijgen we echt nooit meer en daarbij is Ryan Babel niet onvervangbaar. Het behouden van Wesley Sneijder en Klaas Jan Huntalaar vind ik vele malen belangrijker, als je daarnaast die 20 miljoen euro verstandig weet te investeren, wordt je er nog beter op ook!
Juist.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:56 schreef M0NTANA het volgende:
Onder contract staan Fernando Torres, Dirk Kuijt, Peter Crouch en Andriy Voronin al, dus begrijp sowieso al niet wat men bij LFC met Ryan Babel moet? Maar goed, 20 miljoen is érg veel geld, zoveel krijgen we echt nooit meer en daarbij is Ryan Babel niet onvervangbaar. Het behouden van Wesley Sneijder en Klaas Jan Huntalaar vind ik vele malen belangrijker, als je daarnaast die 20 miljoen euro verstandig weet te investeren, wordt je er nog beter op ook!
Die Mexicaan is niet meer zeker, Deportivo zit nu ook achter hem aan.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:57 schreef Longmen het volgende:
[..]
Hij bleef hopenEn bij PSV gaat t tussen die Mexicaan en Perez geloof ik, en die Mexicaan is bijna zeker. Hij zal wel moeten, Co is er volgend jaar voor hem.
![]()
Maar wat als Sneijder gaat.. Of Huntelaar. Of beide. Of je niemand kan vinden voor die positie. Of die weer een seizoen nodig heeft om in vorm te geraken.quote:
Ik denk dat er meer confict is dan je denkt..quote:Op dinsdag 10 juli 2007 11:58 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Kijk, op zich is er geen conflict-situatie. Henk ten Cate gaf aan dat hij Kenneth Perez niet ziet als eventuele opvolger van Wesley Sneijder, maar misschien wel als vervanger van Ryan Babel in een 4-1-2-1-2-systeem?
Ik denk dat een jongen als Guardado slim genoeg is om voor de Eredivisie en voor PSV te kiezen.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 12:00 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Die Mexicaan is niet meer zeker, Deportivo zit nu ook achter hem aan.
Gokje, maar ik denk dat die iets kapitaalkrachtiger zijn dan die gemoedelijke boeren uit het zuiden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |