Geen enkel woord over de kids. Alleen dat Tasia kwaad was dat Wilgo had toegestaan dat Jairo op z'n verjaardag naar z'n vader was geweest. (Wilgo was daar niet bij betrokken, hij werkte en Joan bleek het afgesproken te hebben)quote:Op maandag 9 juli 2007 19:24 schreef Gert het volgende:
[..]
Zijn de kinderen überhaupt ter sprake gekomen of lult Natasia uit d'r nek?
Dan heb jij het telefoongesprek met haar zus Joan dus gemist. Joan klaagde over het feit dat er geen geld meer was om kleding voor Natasja te kopen. Natasja was heel erg verbaasd.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:28 schreef uniekhoorn het volgende:
Day! Bedankt, dat lost de vraagstukje over vanmiddag, dat ze naar achter moest voor iets financieels, ook op
Jaquote:Op maandag 9 juli 2007 19:30 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dan heb jij het telefoongesprek met haar zus Joan dus gemist. Joan klaagde over het feit dat er geen geld meer was om kleding voor Natasja te kopen. Natasja was heel erg verbaasd.
LP, circuleert er al nieuws over het eventuele vertrek van Palma?quote:Op maandag 9 juli 2007 19:31 schreef LoveProfusion het volgende:
Hoe Jaap die soep eet...
Grote kul!quote:Op maandag 9 juli 2007 19:33 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Waarom heeft Natasia ooit gezegd dat degene diei pindasoep maakt ook degene is die moet opscheppen omdat ie anders gaat bederven?
Vind het een apart verhaal...
Had een gesprek net van Nettie met Brianaal toch echt wel leuker gevondenquote:Op maandag 9 juli 2007 19:32 schreef mootie het volgende:
Maar goed, voor dit soort kulgesprekjes wordt de algemene CP-pot leeggetrokken?![]()
Dat maakt Natasia toch niets uit. De algemen pot is gewoon een soort 'sociale dienst' voor haar, zorgen dat je zelf blut bent en dan aankloppen .......quote:Op maandag 9 juli 2007 19:32 schreef mootie het volgende:
Maar goed, voor dit soort kulgesprekjes wordt de algemene CP-pot leeggetrokken?![]()
Zal wel iets te maken hebben met die Winti shit....quote:Op maandag 9 juli 2007 19:33 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Waarom heeft Natasia ooit gezegd dat degene diei pindasoep maakt ook degene is die moet opscheppen omdat ie anders gaat bederven?
Vind het een apart verhaal...
Day noemt het grote kul en zij kan het weten.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:36 schreef akveor het volgende:
[..]
Zal wel iets te maken hebben met die Winti shit....
jij hebt het toch ook nooit voor waarheid aangenomen neem ik aan?quote:Op maandag 9 juli 2007 19:37 schreef beequeen het volgende:
[..]
Day noemt het grote kul en zij kan het weten.
ik herinner me dat gesprek nog wel; was toen Jairo jarig was.Na een paar minuten met dat ventje te hebben gepraat vroeg ze snel naar tante Joan.Tas vroeg aan Joan of ze voor haar ballerina's en zomerjurkjes wilde kopen. Joan zei toen dat er niks meer op de rekening stond. Natas leek erg verbaasd. Ze hadden het later in hetzelfde gesprek nog even over die ballerina's, het moesten niet die ballerina's met noppen stippen worden, want die had iedereenquote:Op maandag 9 juli 2007 19:32 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
JaThanks... Jeetje lees ik altijd alle Cossen en dan dit niet meekrijgen.... stom!!
Couldn't care less... oprotten met nixquote:Op maandag 9 juli 2007 19:34 schreef beequeen het volgende:
Huub loopt het kantoor in en ziet alle post liggen van Nada en nix. Hij werpt er een korte blik op en zegt: Waarom is iedereen zo stom om zijn post te laten liggen?
Ik zou wel eens willen weten wat nix had gedaan, in dit geval.
Het is geen Winti shit, het gaat er meer om dat het waarschijnlijk om een soort bijgeloof gaat. Zo is er bij een groep Surinamers het geloof dat vrouwen die ongesteld is, niet mogen koken of aan het eten mogen komen, omdat het bederft.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:37 schreef beequeen het volgende:
[..]
Day noemt het grote kul en zij kan het weten.
Dat vind ik nou lief, dat je het nog even allemaal uitschrijft. Ik had het wel gehoord, maar was het meeste vergeten.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:38 schreef De_Moester het volgende:
[..]
ik herinner me dat gesprek nog wel; was toen Jairo jarig was.Na een paar minuten met dat ventje te hebben gepraat vroeg ze snel naar tante Joan.Tas vroeg aan Joan of ze voor haar ballerina's en zomerjurkjes wilde kopen. Joan zei toen dat er niks meer op de rekening stond. Natas leek erg verbaasd. Ze hadden het later in hetzelfde gesprek nog even over die ballerina's, het moesten niet die ballerina's met noppen worden, want die had iedereen![]()
Ze heeft de soep betovert..iedereen vind haar straks aardig..quote:Op maandag 9 juli 2007 19:36 schreef akveor het volgende:
[..]
Zal wel iets te maken hebben met die Winti shit....
Bij die groep hoort Natasia dus blijkbaar ook...quote:Op maandag 9 juli 2007 19:39 schreef Day het volgende:
[..]
Het is geen Winti shit, het gaat er meer om dat het waarschijnlijk om een soort bijgeloof gaat. Zo is er bij een groep Surinamers het geloof dat vrouwen die ongesteld is, niet mag koken of aan het eten mogen komen, omdat het bederft.
Tuurlijk niet, maar het zou een bepaalde gewoonte kunnen zijn. Ze zegt het nu weer.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:38 schreef 2live het volgende:
[..]
jij hebt het toch ook nooit voor waarheid aangenomen neem ik aan?
Ooooh, dat is lief!! Thanks Moesterquote:Op maandag 9 juli 2007 19:38 schreef De_Moester het volgende:
[..]
ik herinner me dat gesprek nog wel; was toen Jairo jarig was.Na een paar minuten met dat ventje te hebben gepraat vroeg ze snel naar tante Joan.Tas vroeg aan Joan of ze voor haar ballerina's en zomerjurkjes wilde kopen. Joan zei toen dat er niks meer op de rekening stond. Natas leek erg verbaasd. Ze hadden het later in hetzelfde gesprek nog even over die ballerina's, het moesten niet die ballerina's met noppen stippen worden, want die had iedereen![]()
quote:Op maandag 9 juli 2007 19:41 schreef beequeen het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, maar het zou een bepaalde gewoonte kunnen zijn. Ze zegt het nu weer.
Als je ongesteld bent schijnt dat ook te gebeuren. Ik weet dat wel bij b.v. roastbeef, dat wordt ook zuur als je het aanraakt als je ongesteld bent.
Dat laatste heb ik ook wel eens gehoord, maar kwam niet van Surinamers af.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:39 schreef Day het volgende:
[..]
Het is geen Winti shit, het gaat er meer om dat het waarschijnlijk om een soort bijgeloof gaat. Zo is er bij een groep Surinamers het geloof dat vrouwen die ongesteld is, niet mogen koken of aan het eten mogen komen, omdat het bederft.
Z'n lange brief naar Cora is belangrijker .....quote:Op maandag 9 juli 2007 19:43 schreef akveor het volgende:
Krijg het idee dat Jaap de groep ontloopt...
[afbeelding]
Wat wel een gewoonte is dat 1 persoon voor iedereen opschept, ja.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:41 schreef beequeen het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, maar het zou een bepaalde gewoonte kunnen zijn. Ze zegt het nu weer.
Als je ongesteld bent schijnt dat ook te gebeuren. Ik weet dat wel bij b.v. roastbeef, dat wordt ook zuur als je het aanraakt als je ongesteld bent.
Varkens worden nu als onrein gezien omdat ze niet geschikt waren voor de trek.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:44 schreef Day het volgende:
[..]
Wat wel een gewoonte is dat 1 persoon voor iedereen opschept, ja.
Waar zij het over heeft is pure bijgeloof. Weet ook niet waar dat ontstaan is, ooit gehoord dat het bij orthodoxe Joden ook gebeurd.
Nada is een hele gevaarlijke dame ,ze speelt constant dubbelspel. Ik zei het al eerder: Een wolf in schaapskleren.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:43 schreef Clank het volgende:
Toen Brian net in de gang voor zich uit stond te staren kwam Nadia hem even een troostend kusje geven. Op zich een lief gebaar.. maar een beetje dubbel als je weet dat Amanda haar alle strubbelingen verteld en Nadia daarin volledig met haar meegaat.
Owww ik dacht dat Winti ook bijgeloof was.... met goede en kwade geesten enzo...quote:Op maandag 9 juli 2007 19:39 schreef Day het volgende:
[..]
Het is geen Winti shit, het gaat er meer om dat het waarschijnlijk om een soort bijgeloof gaat. Zo is er bij een groep Surinamers het geloof dat vrouwen die ongesteld is, niet mogen koken of aan het eten mogen komen, omdat het bederft.
Dan heeft Brian zeker ook een klap van de Winti-wiek gehad .....quote:Op maandag 9 juli 2007 19:45 schreef akveor het volgende:
[..]
Owww ik dacht dat Winti ook bijgeloof was.... met goede en kwade geesten enzo...
Het is wel opvallend dat ze op de site van Tien geen HH meer zoeken, dus er is hoop.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:45 schreef LoveProfusion het volgende:
Palma komt dus niet meer terug volgens Huub..hiep hiep hoera! (Bron: huub)
Reza weet waarschijnlijk meer maar ja, die verteld ook niksquote:Op maandag 9 juli 2007 19:48 schreef beequeen het volgende:
[..]
Het is wel opvallend dat ze op de site van Tien geen HH meer zoeken, dus er is hoop.
En geldt dat opscheppen door 1 persoon alleen voor de pindasoep of gewoon voor alles?quote:Op maandag 9 juli 2007 19:44 schreef Day het volgende:
[..]
Wat wel een gewoonte is dat 1 persoon voor iedereen opschept, ja.
Waar zij het over heeft is pure bijgeloof. Weet ook niet waar dat ontstaan is, ooit gehoord dat het bij orthodoxe Joden ook gebeurd.
En gelijk heeft ze, het moet wel spannend blijven.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:49 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Reza weet waarschijnlijk meer maar ja, die verteld ook niks
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |