quote:
Er is dus geen clausule.quote:Op maandag 9 juli 2007 18:53 schreef Smeich het volgende:
20 miljoen voor die Babel![]()
![]()
![]()
![]()
Zijn gek, GEK geworden! Wat belachelijk zeg.. dat clausulebedrag is al teveel
Lijkt me geen goed plan. Met het geld van Babel gewoon 2 vleugelspelers halen. Een vervanger van Sneijder kopen we wel van het geld dat we voor Sneijder krijgen. Bovendien loopt in de jeugd vast wel een goede '10' rond.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:01 schreef toma het volgende:
Als Babel vertrekt moeten we Perez een basisplek geven en alvast van dat geld naar een talentvolle opvolger voor Sneijder gaan kijken.
Perez (Mitea/Leo) -------------KJH (pinchhitter) -----------Kennedy (Leo)
-------------------------------Sneijder (Perez/Kennedy)--------------------
--------------------------Davids------------Gabri------------------------------------
Emanuelson---------Vermaelen----------Stam-------------Heitinga (Ogararu)
--------------------------------------Stekelenburg---------------------------------------
Waarom zou je een speler kopen als je Perez al hebt?quote:Op maandag 9 juli 2007 19:06 schreef Fides het volgende:
[..]
Lijkt me geen goed plan. Met het geld van Babel gewoon 2 vleugelspelers halen. Een vervanger van Sneijder kopen we wel van het geld dat we voor Sneijder krijgen. Bovendien loopt in de jeugd vast wel een goede '10' rond.
2 huurlingen.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:07 schreef Madine het volgende:
Met 20 miljoen is het lekker shoppen. Even een boodschappenlijstje maken?
1 rechtsbuiten
1 linksbuiten
1 spitsje
Iemand nog iets nodig?
Niet zoveel spelers ervan kopen, ik heb liever 1 of misschien 2 echt goede spelers van dat bedrag dan 4 mindere.. Ik zou gaan voor een pinchhitter (Kanu) Die hoeft niet veel te kosten. En dan voor de rest van het bedrag een echt goede linksbuiten kopen!quote:Op maandag 9 juli 2007 19:07 schreef Madine het volgende:
Met 20 miljoen is het lekker shoppen. Even een boodschappenlijstje maken?
1 rechtsbuiten
1 linksbuiten
1 spitsje
Iemand nog iets nodig?
Op welke positie zie jij Perez excelleren? Ik vind Perez een typische 10. Geen Ajax-vleugelspits.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:09 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Waarom zou je een speler kopen als je Perez al hebt?
Een '10' is in het Ajax systeem ook veel meer een schaduwspits (=aanvaller) dan een middenvelder.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:14 schreef BB-boy het volgende:
Volgens Ten Cate is het geen middenvelder maar een aanvaller, dus dan maar als linksbuiten.
mij ook en dan alves halen plus nog een bikkel achterin en ik zie het met vertrouwen tegemoetquote:Op maandag 9 juli 2007 19:14 schreef Damzkieee het volgende:
442 lijkt me realistischer.
Sorry daar heb ik me nog niet echt in verdiept. Maar ik heb er wel vertrouwen in dat Van Geel en de scouting vast een goede linksbuiten op het oog hebben. Hij had onlangs aangegeven dat ze altijd een schaduwelftal hebben dus ik verwacht dat hij al wel namen in zijn hoofd heeft. Met 15/17 miljoen moet er toch wel een goede vervanger te koop zijn?! En zo niet dan blijft Babel nog maar gewoon een jaartje. Hij heeft een contract tot 2011 dus het is geen noodzaak om hem te verkopen, ook niet als er 15 miljoen wordt geboden.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:11 schreef Damzkieee het volgende:
En wie is een echt goede linksbuiten die haalbaar is dan tha_dark?
Met de huidige selectie wel. Persoonlijk zie ik toch veel liever een Ajax-433/343.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:14 schreef Damzkieee het volgende:
442 lijkt me realistischer.
Een eventuele vervanger moet ook wel WILLEN hè. Helaas is het nog steeds zo dat spelers liever bij een middenmoter in Engeland spelen dan bij een topclub in Nederland.quote:
Ik denk dat Van Geel daar wel rekening mee houd bij het opstellen van een schaduwelftal. Maar daarom zeg ik al, als een capabele vervanger niet haalbaar is dan Babel gewoon nog een jaar houden.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:21 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Een eventuele vervanger moet ook wel WILLEN hè. Helaas is het nog steeds zo dat spelers liever bij een middenmoter in Engeland spelen dan bij een topclub in Nederland.
je houdt bij lange na geen 20 miljoen over hè, hou daar wel ff rekening mee.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:21 schreef devv05 het volgende:
Babel voor 20 miljoen zou een mooie deal zijn. Dan kunnen we van die 25 miljoen mooi versterkingen halen.
Maargoed, wat voor '422' wil je zien. Want ik zie hier wel 442's met dan Heitinga/Maduro in de punt naar achter, Davids, Gabri en Sneijder in de punt naar voren. Dit vind ik gewoon kut. Veel te weinig dreiging naar voren.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:20 schreef Damzkieee het volgende:
Veel Ajacieden zien liever 433, maar zijn realistisch genoeg dat 442 beter is als je buitenspelers niet capabel genoeg zijn. Alleen volgens mij wordt de dienst nog steeds uitgemaakt door een man die in Spanje leeft.
Babel als linksbuiten was al niet capabel mijns inziens.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:23 schreef tha_dark het volgende:
[..]
Ik denk dat Van Geel daar wel rekening mee houd bij het opstellen van een schaduwelftal. Maar daarom zeg ik al, als een capabele vervanger niet haalbaar is dan Babel gewoon nog een jaar houden.
Zo veel weet ik niet van Ajax, maar als ik ze zie spelen dan zie ik buitenspelers die geen buitenspelers zijn.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:24 schreef Fides het volgende:
[..]
Maargoed, wat voor '422' wil je zien. Want ik zie hier wel 442's met dan Heitinga/Maduro in de punt naar achter, Davids, Gabri en Sneijder in de punt naar voren. Dit vind ik gewoon kut. Veel te weinig dreiging naar voren.
Foppe de Haan speelde bijvoorbeeld met De Ridder en Drenthe op de posities van Gabri en Davids dan...en dat is toch veel minder controlerend.
Klopt, daar lijkt Kennedy me ook een optie voor...en dan Davids/Emanuelson op links. Gabri/Maduro op de positie waar Maduro stond op het EK-21. Sneijder op de plek waar Bakkal stond op het EK-21. Dan lijkt me 442 niet eens zo erg.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:26 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Zo veel weet ik niet van Ajax, maar als ik ze zie spelen dan zie ik buitenspelers die geen buitenspelers zijn.
Zet dan 442 op papier en laat de buitenste middenvelders doorschuiven zodat ze over de flanken opties houden. Kennedy lijkt me iemand die dat op rechts kan invullen.
Van Geel is een topper. 5 miljoen voor De Mul vangen is al fantastisch en 15-20 miljoen voor Babel is een godswonder.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:23 schreef tha_dark het volgende:
[..]
Ik denk dat Van Geel daar wel rekening mee houd bij het opstellen van een schaduwelftal. Maar daarom zeg ik al, als een capabele vervanger niet haalbaar is dan Babel gewoon nog een jaar houden.
Ik heb nog nergens officieel gezien dat Ajax daadwerkelijk 5M euro voor de Mul heeft gekregen overigens. Kan me het ook echt niet voorstellen.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:34 schreef Silenus het volgende:
[..]
Van Geel is een topper. 5 miljoen voor De Mul vangen is al fantastisch
door Ajax zelf niet nee. Maar als andere clubs bedragen bekent gaan maken kun je ze moeilijk tegen houden.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:36 schreef Damzkieee het volgende:
Bedragen worden toch zelden officieel bekend gemaakt door Ajax ivm beursnotering?
Klopt, maar misschien dat Sevilla/de Mul/spelermakelaar al iets heeft gezegd.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:36 schreef Damzkieee het volgende:
Bedragen worden toch zelden officieel bekend gemaakt door Ajax ivm beursnotering?
wat?? de clauclusie ?quote:Op maandag 9 juli 2007 16:55 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
De conclusie is dus dat Babel geen clausule heeft van 9miljoen. Of alleen een die voor Arsenal geldt ofzo.
Welk 'verkooppraatje' heeft hij invredesnaam toegepast om 5 miljoen lus te peuteren bij die knieperds in Sevilla?!quote:Op maandag 9 juli 2007 19:34 schreef Silenus het volgende:
[..]
Van Geel is een topper. 5 miljoen voor De Mul vangen is al fantastisch
Hij heeft feyenoord-Ajax laten zien. Die spanjaarden denken mischien nog dat feyenoord iets voorstelt.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:49 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Welk 'verkooppraatje' heeft hij invredesnaam toegepast om 5 miljoen lus te peuteren bij die knieperds in Sevilla?!
Fucking 5 doelpunten voor Ajax.![]()
Wat wil je er mee doen dan?quote:Op maandag 9 juli 2007 16:22 schreef sjimz het volgende:
18 miljoen is echt een jackpot!
Inpakken en wegwezen!
Juist precies!quote:Op maandag 9 juli 2007 16:49 schreef Chivu het volgende:
Ach, waarom oppassen. Liverpool heeft geld, heel erg veel geld op 't moment. Dus laat ze maar lekker dokken voor het grootste talent van Ajax.
Alleen ben ik benieuwd wat er dan voor teruggehaald gaat worden, en Sneijder en in mindere mate Huntelaar zullen dan ook wel gaan jammeren en vertrekken. Het is nu lekker rustig en ik heb vertrouwen dat als er niemand vertrekt, iedereen ook blijft (duh). Maar zodra er eentje vertrekt, het wel eens over zou kunnen zijn.
Ik ga er maar gewoon van uit dat Babel blijft, en hoop het stiekem eigenlijk ook.
Zij zien het wel in hem...quote:Op maandag 9 juli 2007 19:49 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Welk 'verkooppraatje' heeft hij invredesnaam toegepast om 5 miljoen lus te peuteren bij die knieperds in Sevilla?!
Fucking 5 doelpunten voor Ajax.![]()
Er is niet zo snel een vesterking voor Ryan voorhanden. Kun je wel een zak geld hebben. Niet iedereen wil naar NL, zo is het gewoon.quote:Op maandag 9 juli 2007 20:02 schreef Silenus het volgende:
Sneijder en Huntelaar gaan helemaal niet jammeren omdat Babel weg is. Kijk naar zijn rendement, het is een wonder dat Liverpool meer betaalt voor Babel (scoorde maar liefst vijf keer deze competitie) dan voor een topscorer als Kuijt.
Babel is een groot talent, zonder meer. Hij kan ook echt een hele grote worden, maarrrrr....hij kan het ook niet worden. En ík denk, dat wij een bod van 15-20 miljoen euro voor Ryan Babel never nooit meer zullen krijgen. Ajax heeft geld nodig, eigenlijk moest het Sneijder verkopen. Nu komt er 5 (De Mul, volgens Marca) + +/- 17 bij voor twee spelers die voor vleugelspelers eigenlijk een dramatisch rendement hebben.
Van Geel doet dit heel goed, voor dat geld heeft Ajax weer wat financiele ruimte en kunnen ze versterkingen halen.
Ik snap uberhaupt niet dat Liverpool zoveel geld aan zo'n grillige speler wil besteden, maar voordat ze tot bezinning komen moeten we 'm rappa klappa verkopen!
Die opperde ik hier al weken geleden, maar dat werd weggehoondquote:Op maandag 9 juli 2007 20:11 schreef methodmich het volgende:
Ik ben benieuwd welke buitenspelers De Mul en eventueel Babel moeten vervangen. Misschien Andy van der Meyde?
Ook merchandise van Feyenoord?quote:Op maandag 9 juli 2007 20:11 schreef VoreG het volgende:
Van Geel weet wel hoe hij spelers kan verkopen.
Zet Van Geel voor de camera voor een tellsell product en ik zou het zo kopen.
quote:Op maandag 9 juli 2007 20:14 schreef koningdavid het volgende:
Ik zie Babel toch wel graag dit seizoen voor Ajax spelen in de Champions League enzo. Kunnen we niet die 20 miljoen cashen en dan stiekem Poepon richting Liverpool sturen ofzo?
En dan blijkt Poepon de sterspeler van de Premier league te worden en Ryan Babel raakt aan lager wal en kan zijn contract bij FC Omniworld niet meer verlengen!quote:Op maandag 9 juli 2007 20:14 schreef koningdavid het volgende:
Ik zie Babel toch wel graag dit seizoen voor Ajax spelen in de Champions League enzo. Kunnen we niet die 20 miljoen cashen en dan stiekem Poepon richting Liverpool sturen ofzo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |