Ja, die wil ikquote:Op dinsdag 10 juli 2007 15:19 schreef motorbloempje het volgende:
of deze:
http://www.youtube.com/watch?v=BPKFoLzUdhk![]()
wat vervelend nouquote:Op dinsdag 10 juli 2007 15:25 schreef Ikiskoel het volgende:
Hè, jammer dat ik op mn werk geen toegang heb tot YouTube...![]()
heb wel toegang tot youtube op mn werk, maar geen geluidquote:Op dinsdag 10 juli 2007 15:25 schreef Ikiskoel het volgende:
Hè, jammer dat ik op mn werk geen toegang heb tot YouTube...![]()
Je kwam toch in Arnhem te wonen of heb ik dat verkeerd gelezen?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 15:48 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
heb wel toegang tot youtube op mn werk, maar geen geluid![]()
dus heb er niet veel aan
maar ben nu lekker thuis.. spulletjes uitzoeken voor de verhuizing![]()
heb toch niets te doen en is beter dan stilzittenquote:Op dinsdag 10 juli 2007 15:55 schreef teigan het volgende:
Je begint er iig heel op tijd mee motorbloempje
Ik word altijd zó moe van jou....quote:Op dinsdag 10 juli 2007 15:41 schreef Miss_S het volgende:
[..]
wat vervelend nou
wat voor werk doen jullie omdat jullie gerust de hele dag hier kunnen posten
is toch geen rare vraagquote:
yup! Arnhemquote:Op dinsdag 10 juli 2007 15:56 schreef ymme het volgende:
[..]
Je kwam toch in Arnhem te wonen of heb ik dat verkeerd gelezen?
Rewimo woont ookal dicht in de buurd van hier (naja dichtbij..) en jij ook al straks. Misschien dat ik dan snel eens mee kom meeten, hoef ik niet alleen
Nah een geluk dat ik altijd op elk project alle rechten nodig heb om te zorgen dat ik altijd wel toegang tot Fok! heb...quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:04 schreef Miss_S het volgende:
[..]
is toch geen rare vraag
bij de meeste banen lijkt me niet dat je zo maar de hele dag toegang tot internet hebt en al helemaal niet voor prive gebruik
maar wat voor werk doe je dan?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:06 schreef locutus51 het volgende:
[..]
Nah een geluk dat ik altijd op elk project alle rechten nodig heb om te zorgen dat ik altijd wel toegang tot Fok! heb...![]()
![]()
ach ja.. dat vragen de meesten hier zich ook af...quote:
ja, wat doe je eigenlijkquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:08 schreef locutus51 het volgende:
[..]
ach ja.. dat vragen de meesten hier zich ook af...
Maar hoofdzakelijk ben ik IT Infrastructuur Architect...
Grapjas!quote:
Wij hebben uiteindelijk gekozen voor "I don't feel like dancing" en na een pas of 10 ben ik er dan ook mee opgehouden nadat er al vier poten op mijn poezelige voetjes beland waren van de bruidegomquote:Op dinsdag 10 juli 2007 15:05 schreef locutus51 het volgende:
Ach.. we verschillen nogal qua smaak, dus hebben we een gezamelijke genre gevonden welke we beide leuk vinden: disco (60s en 70s)..
Als het aan mij lag: Rammstein, Metallica, Prodigy etc etc.
Als het aan haar lag: Celine Dion, Roxette, etc etc..
Maar we komen er wel uit, duurt nog ff... eerst nog wat afvallen voordat we alles gaan passen.. (zo weer terug ontopic)
uh huhquote:
En een paar dansen later ging er zelfs 1 van de gasten op je jurk staan.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:18 schreef Troel het volgende:
[..]
Wij hebben uiteindelijk gekozen voor "I don't feel like dancing" en na een pas of 10 ben ik er dan ook mee opgehouden nadat er al vier poten op mijn poezelige voetjes beland waren van de bruidegom![]()
Mijn schoonvader deed dat overdag al hoor, dus je hoeft je niet schuldig te voelenquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:33 schreef YPPY het volgende:
[..]
En een paar dansen later ging er zelfs 1 van de gasten op je jurk staan.
Wandelen is echt wel goed ymme, gewoon lekker doorgaan. Goede motivatie meteen, je honden, dan moet je natuurlijk wel naar buiten.
Ik heb Balou gestuurd.
Schuifelen op de Tango, moet te doen zijnquote:Op dinsdag 10 juli 2007 17:38 schreef freecell het volgende:
Openingsdans?
Bij ons zou het een soft nummer zijn waar we op konden schuifelen, maar één of andere idioot die mijn broer achter de aparatuur had weggeduwd, zette een tango op
Dat ging dus goed de mist in
Nee hoor, ik sta aan jouw kantquote:Op dinsdag 10 juli 2007 14:54 schreef locutus51 het volgende:
[..]
pff, ik ben hier ookal in de minderheid en steun kan ik dus wel weer vergeten.. pfff lekker hoor...-O-![]()
We hebben het geprobeerd, tweeschuifels en toen hebben we het opgegeven en heel verwijtend richting geluid gekeken.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 17:39 schreef ymme het volgende:
[..]
Schuifelen op de Tango, moet te doen zijn![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |