Ik kom ook tot allerlei inzichten hoorquote:Op donderdag 12 juli 2007 15:42 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Da's wel tof![]()
Vooral de mensen die er geen hol van begrepen![]()
Ja, die worden hier dus verwijderd... de nazi'squote:
nou dat is dan jammerquote:Op donderdag 12 juli 2007 16:22 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Ja, die worden hier dus verwijderd... de nazi's![]()
Ik vond die heel tof!quote:Op donderdag 12 juli 2007 15:56 schreef MissBliss het volgende:
[..]
En ik vond de hele flashforward sowieso een beetje suf
en kate die met..... is dus (waarschijnlijk sawyer) en als ik moet raden zal John in de kist liggenquote:Op donderdag 12 juli 2007 16:28 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Ik vond die heel tof!![]()
Nou ja... ik vond het concept heel tof; het feit dat ze zo'n groot stuk van het doek optillen wat betreft hoe het allemaal aflooptMaar de flashes zelf waren niet bijster interessant, afgezien van een paar hints (met name de onbekende dode in de kist).
Volgens mij verwees hij naar zijn vader in de hemel en was het meer een opmerking als: "Zelfs als je mijn vader nu uit de hemel naar beneden zou roepen, zou je hem nog dronken zien", want hij heeft het over "my father upstairs" ofzo.quote:Op donderdag 12 juli 2007 16:25 schreef Re het volgende:
[..]
nou dat is dan jammer![]()
maar wat ons dus opviel in de flashforward is dat Jack's vader dus weer leeft? (if you get my father,.. if I drank more than him you can call me drunk) ... Zijn ze terug in de tijd geworpen of iets dergelijks?
Iets deed mij denken dat Kate met Ben is. Ze deed een beetje zenuwachtig over "him".quote:Op donderdag 12 juli 2007 16:36 schreef Re het volgende:
[..]
en kate die met..... is dus (waarschijnlijk sawyer) en als ik moet raden zal John in de kist liggen
vandaar mijn theorie van terug in de tijd geplaatst worden, zodat jack wel zijn vader kan redden oidquote:Op donderdag 12 juli 2007 16:37 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Volgens mij verwees hij naar zijn vader in de hemel en was het meer een opmerking als: "Zelfs als je mijn vader nu uit de hemel naar beneden zou roepen, zou je hem nog dronken zien", want hij heeft het over "my father upstairs" ofzo.
Maar het kan natuurlijk ook echt zo zijn dat Jacks pappie nog leeft, mede gezien Jacks eerder "visioenen" van zijn vader op het eilandMaar ik denk het niet
![]()
Het kwam me ook al zo bekend voorquote:Op donderdag 12 juli 2007 15:39 schreef ook_gek het volgende:
Trouwens het stukje in het ziekenhuis is van de set van Grey's Anatomy"
en daarom moet Jack zo huilen en besluit ie zelfmoord te plegen?quote:Op donderdag 12 juli 2007 16:36 schreef Re het volgende:
[..]
en als ik moet raden zal John in de kist liggen
Kan best zijn dat het nieuws van (alwéér?) een dooie Lostie hem simpelweg doet terugdenken aan hoe mooi hun tijd op het eiland was en hoe kut het nu is. Hij zou Locke zich kunnen herinneren als een energieke, levenslustige man, die in de "echte wereld" weer helemaal is weggekwijnd. En dan realiseert hij zich dat hetzelfde met hem gebeurt. En dus wil hij van de brug afspringen.quote:Op donderdag 12 juli 2007 18:53 schreef Patch het volgende:
[..]
en daarom moet Jack zo huilen en besluit ie zelfmoord te plegen?
Dan hoop ik iig nog op een beetje meer uitleg...
Jack is gewoon z'n homie, weetjewelquote:Op donderdag 12 juli 2007 15:56 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Trouwens: Ik dacht dus dat Locke Jack niet doodschoot vanwege zn moord-angst, maar vlak daarvoor heeft hij wel die Naomi neergeschoten... Hoe zit dat?
Nee, dat artikel was gewoon een heel ander artikel. Een requisietenfout dus.quote:Op donderdag 12 juli 2007 21:25 schreef Patch het volgende:
maar d'r zijn toch screenshots van dat krantenartikel? daar stond toch geen John Locke?
Of wacht... ik ben in de war met een ander krantenartikel dat ergens werd uitvergroot geloof ik! Er stonden wel degelijk initialen volgens mij... daarvoor zou ik in oudere topics moeten terugkijken, maar daar he'k geen zin anquote:Op donderdag 12 juli 2007 21:29 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Nee, dat artikel was gewoon een heel ander artikel. Een requisietenfout dus.![]()
HEYquote:Op donderdag 12 juli 2007 15:42 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Da's wel tof![]()
Vooral de mensen die er geen hol van begrepen![]()
Er stond 'The body of John Lantham of New York'...quote:Op donderdag 12 juli 2007 21:29 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Of wacht... ik ben in de war met een ander krantenartikel dat ergens werd uitvergroot geloof ik! Er stonden wel degelijk initialen volgens mij... daarvoor zou ik in oudere topics moeten terugkijken, maar daar he'k geen zin an![]()
Het was de season finale, dan vergeet je wel eens nog wat belangrijke dingen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 02:38 schreef Merkie het volgende:
Je moet ook eerst eten. Staat ook altijd in beeld he, "feeding discretion is advised".
Ja, dat was toch ook de bedoeling. Alleen die Mikhail wist te ontsnappen met een granaat en blies die radioruimte op, met Charlie erin dus.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 14:33 schreef invine het volgende:
Ik snap niet waarom Charlie zichzelf laat verdrinken.. hij had toch gewoon duikspullen kunnen pakken samen met desmond en die shit laten vol lopen?
Nu kon hij Claire en Aaron redden, en anders zou hij de volgende dag tóch weer doodgaan... Tenminste, zo zie ik het.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 14:33 schreef invine het volgende:
Ik snap niet waarom Charlie zichzelf laat verdrinken.. hij had toch gewoon duikspullen kunnen pakken samen met desmond en die shit laten vol lopen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |