Ach, als ze maar betalen.quote:
Bedankt fiets, net nu ik al die fipo-posters te pakken hadquote:
stille hintsquote:Op zaterdag 7 juli 2007 16:11 schreef Elixabete het volgende:
Waar ga je heen?
En blijf je voor altijd weg?
Ik had zelf alvast een fipo, sepo en tripo gemaakt, en in de OP stond een hele waslijst aan inkoppertjesquote:
Waar ga je heen?quote:Op zaterdag 7 juli 2007 16:35 schreef destrovel het volgende:
[..]
Ik had zelf alvast een fipo, sepo en tripo gemaakt, en in de OP stond een hele waslijst aan inkoppertjes
Vergeet het bier en dikke lelijke Duitse wijven niet die je neuken kan omdat je toch al een kratje bier in je mik hebt zitten.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 16:47 schreef RB.Dean het volgende:
Vliegtuig, geen ouders, geen gezeik. Heerlijk.
hahaaha die zijn ook allemaal wegquote:Op zaterdag 7 juli 2007 16:35 schreef destrovel het volgende:
[..]
Ik had zelf alvast een fipo, sepo en tripo gemaakt, en in de OP stond een hele waslijst aan inkoppertjes
Dat is om de leden van het dievengilde op een dwaalspoor te zetten!quote:Op zaterdag 7 juli 2007 15:15 schreef destrovel het volgende:
Ouders die vinden dat het gras nog even gemaaid moet worden. Vraag me niet waarom, want als we terugkomen is het toch weer lang.![]()
En vervolgens je eerste 2 dagen van de vakantie op het vliegveld in de rij voor de douane doorbrengen. Ja bedanktquote:Op zaterdag 7 juli 2007 16:47 schreef RB.Dean het volgende:
Vliegtuig, geen ouders, geen gezeik. Heerlijk.
Lelijke Duitse wijvenquote:Op zaterdag 7 juli 2007 16:54 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Vergeet het bier en dikke lelijke Duitse wijven niet die je neuken kan omdat je toch al een kratje bier in je mik hebt zitten.
Ik heb hier nog 2 leuke Duitse tienermeisjes, ivm vakantie zal ik ze 2 weken niet gebruikenquote:Op zaterdag 7 juli 2007 18:28 schreef Ice_Tea het volgende:
ik heb zin om te neuken
GEK dan kies je ervoor om je rijbewijs te halen en dan thuis blijven. Nodig al je vrienden uit en geef een groot feest!!quote:Op zaterdag 7 juli 2007 15:21 schreef destrovel het volgende:
[..]
Ach, als ze maar betalen.
Ik ben al zelf op vakantie naar Spanje geweest, en ja; zelf betaald met keiharde arbeid. Dus niet klagen.
Gelukkig heb ik hele lieve ouders die het mij gunnen 2x op vakantie te gaan![]()
Al staat daar tegenover dat ik zelf mn rijbewijs moet betalen![]()
![]()
![]()
quote:Op zaterdag 7 juli 2007 18:24 schreef Mrs.Solis het volgende:
Verkapte: Ik-ga-op-vakantie
Ik-zit-op-de-uni
ik-heb-een-tuin
ik-heb-een-auto
Mijn-broertjezusje-heeft-een-gameboy-met-een-pokemon-van-tig-duizend-levens.
Dat eerste zit er dus niet in. Dat willen ze gewoon nietquote:Op zaterdag 7 juli 2007 21:24 schreef Ici-Paris het volgende:
[..]
GEK dan kies je ervoor om je rijbewijs te halen en dan thuis blijven. Nodig al je vrienden uit en geef een groot feest!!
En je kunt ook nog doen wat je wilt zonder toezicht voor je ouders.
Ik ga studeren, en ja, als mn ouders betalen ga ik idd vrolijk mee.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 23:31 schreef B_TRAVEN het volgende:
je studeert en je gaat nog met je ouders op vakantie?
quote:Op zondag 8 juli 2007 00:33 schreef destrovel het volgende:
[..]
Ik ga studeren, en ja, als mn ouders betalen ga ik idd vrolijk mee.
Zon, zee, strand en veel bier
Zoals ik al in de OP zei, ik ben zelf al op vakantie geweest.
Ik ga naar zuid frankrijk, aan de middellandse zee![]()
ik ruik een terechte huilsmiliequote:
Wees blij?quote:Op zaterdag 7 juli 2007 15:16 schreef jovink het volgende:
fipo (proper fucked)
hahah lueke quotes.
verder wat zeik je in godsnaam wees blij dat je op vakantie kunt en dat je naar de uni kunt!
denk daar maar isd over na vuillack!
2 dagen rijdenquote:Op zondag 8 juli 2007 03:21 schreef Sjibble het volgende:
[..]
Wees blij?
Zo'n slimme gozer, zit opgescheept met 2 kutkoters die niet eens 10 sec te verdragen zijn... 2 dagen lang in de auto..
Plz. rot op ofzo
Nu je het zegt...quote:Op zondag 8 juli 2007 03:25 schreef Elixabete het volgende:
[..]
2 dagen rijden
Damn rijden jullie 60KM/h ofzo, Als ik naar me homebase rij (spanje) dat is 1547KM doe ik een dagje over.
En ik overnacht nergens, alleen tanken en rijden, en de koelbox staat naast me op de stoel met eten en drinken.
ja waar die koters inzitten met hun gayboyquote:Op zondag 8 juli 2007 04:00 schreef Sjibble het volgende:
[..]
Nu je het zegt...
Die hebben zeker zo'n sleephut mee?
Loop dan ook niet zo te zeiken man.quote:Op zondag 8 juli 2007 00:33 schreef destrovel het volgende:
als mn ouders betalen ga ik idd vrolijk mee.
Ik zou eind deze maand op fietsvakantie gaan van Den haag naar Groningen en aangezien Groningen mij niet echt ligt blijf ik ook lekker thuis de hele vakantie.quote:Op zondag 8 juli 2007 05:04 schreef masterblackmesa het volgende:
Hahaha geniaal !!... (Elixabete) btw je bent een pittige tante
Ik blijf deze zomer lekker thuis doe mij de wintersport maar.
Helemaal mee eens, mits het gaat om mensen die naar een typisch zuid-europees land gaan alleen omdat ze daar willen bakken in de zon op het strand. Pauper toeristen zijn dat.quote:
In Noord Spanje, Baskenland bijvoorbeeld ken je mooi door de bergen en er zijn amper toeristen.quote:Op zondag 8 juli 2007 12:09 schreef thedude0 het volgende:
[..]
Helemaal mee eens, mits het gaat om mensen die naar een typisch zuid-europees land gaan alleen omdat ze daar willen bakken in de zon op het strand. Pauper toeristen zijn dat.
Tja precies de meeste mensen zoeken alleen die standaard euro landen uit zoals Turkije, Frankrijk , Spanje etc.quote:Op zondag 8 juli 2007 12:16 schreef Elixabete het volgende:
[..]
In Noord Spanje, Baskenland bijvoorbeeld ken je mooi door de bergen en er zijn amper toeristen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |