Hoe doen ze dat dan? Lijkt me sterk dat er 8 commentator-koppels zijn? Buitenlands commentaar of gewoon geen commentaar?quote:Op vrijdag 6 juli 2007 23:31 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Nee, een abonnement op Sport1. Ik raad niet zo snel zoiets aan maar dat wel. Er waren de afgelopen week 8 verschillende partijen te zien (op Sport 1.1 t/m Sport 1.8). Echt geweldig is. Morgen ook de twee halve finales ongetwijfeld te zien. Echt jammer dat de halve finales op hetzelfde tijdstip zijn. Ik hoopte op drie partijen op het Centre Court. Maar hopelijk is Djoko-Nadal nog volop bezig als Federer-Gasquet afgelopen is (of andersom).![]()
Mary Pierce?quote:Op vrijdag 6 juli 2007 22:50 schreef LoveProfusion het volgende:
Bartoli was fantastisch. Ze speelde vanaf dat ze Pierce zag gewoon haar spel, liet Henin lopen, zocht de hoeken op en veegde haar van de vloer. Henin kan dan wel zeggen dat ze Bartoli alle credits geeft toch vind ik het dan jammer dat ze iets zegt in de trant van "Ik was moe van het toernooi hiervoor en de wedstrijd tegen Williams". Alsof Bartoli niet moe is..die ligt nu vast aan de beademing. Tuurlijk het is een biggetje, maar wel een biggetje dat kan tennissen. Ik neem echt al mijn woorden terug over Bartoli wat een geweldige wedstrijd heeft ze gespeeld. Geen zenuwen en er vol voor gaan.
Williams zal wel van haar winnen. Williams zag er flets uit in haar gezicht en komt altijd zo dom over..ik vind het een kutwijf 1e klas, maar ze speelt echt fantastisch dit toernooi.
Roddick..tja zie hem net als Hewitt geen GS meer winnen. Zijn service zorgt dat hij ver komt, verder is zijn arsenaal gemiddeld en heeft hij niet echt spelinzicht.
Pierce Brosnan (007quote:
Laat maarquote:Op vrijdag 6 juli 2007 23:43 schreef Emmety het volgende:
[..]
Mary Pierce?Heb Bartoli-Henin niet gezien
![]()
Tja ik ben Nederlander en te cheap voor betaalzendersquote:Op vrijdag 6 juli 2007 23:31 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Nee, een abonnement op Sport1. Ik raad niet zo snel zoiets aan maar dat wel. Er waren de afgelopen week 8 verschillende partijen te zien (op Sport 1.1 t/m Sport 1.8). Echt geweldig is. Morgen ook de twee halve finales ongetwijfeld te zien. Echt jammer dat de halve finales op hetzelfde tijdstip zijn. Ik hoopte op drie partijen op het Centre Court. Maar hopelijk is Djoko-Nadal nog volop bezig als Federer-Gasquet afgelopen is (of andersom).![]()
Ik ookquote:Op vrijdag 6 juli 2007 23:50 schreef MissX het volgende:
Tja ik ben Nederlander en te cheap voor betaalzenders
Nee die 2e partij is een schattingquote:Op vrijdag 6 juli 2007 23:53 schreef Emmety het volgende:
Ik zit 't schedule of play te bekijken: om 12.00 begint Federer - Gasquet en om 14.00 Miss Bartoli. De halve finale wordt toch niet even onderbroken als die om 14.00 niet klaar is?
Eigenlijk moet je als je nog geen digitale tv hebt, die snel even aanschaffen voor wimbledon begint.. maand was 't geloof ik gratis al die zenders en 2 weken is al genoegquote:Op vrijdag 6 juli 2007 23:53 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ik ook
En 13 euro p maand is best veel voor alleen die extra sport (vind ik dan he).
Ja weet ik, nl/en tijd, maar hield 't even zo voor de duidelijkheid. Maar schatting dus//quote:Op vrijdag 6 juli 2007 23:54 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Nee die 2e partij is een schatting. Het is trouwens engelse tijd he, dus 13:00 NLtijd
.
CC en court 1 Nederlands commentaar. Dan nog 2 banen engels commentaar en de overige 4 banen commentaarloos.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 23:41 schreef Chivu het volgende:
[..]
Hoe doen ze dat dan? Lijkt me sterk dat er 8 commentator-koppels zijn? Buitenlands commentaar of gewoon geen commentaar?
Dat.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 00:51 schreef Norrage het volgende:
Gasquet en Bartoli!!!French powa!!!
Gasquet het eind nog van gezien...Maar toen ik las dat Bartoli had gewonnen brak mijn klomp...ONGELOOFLIJK....
Ik denk dat Nadal eerder klaar is (en wint) dan Federer. Gisteren zag Djokovic er vrij moe uit na 2 lange partijen achter elkaar. Gasquet zag er tenminste in de 5e set nog best fit uit. Maar ja, hopelijk worden het 2 mooie partijen. Maakt mij niet echt uit wie er winnen.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 09:01 schreef Mirri het volgende:
En net wat Mindlight zegt; de TT slaat nergens op. Het is juist helemaal niet zeker of Nadal wel in de finale staat, ik denk dat Djokovic meer kans maakt zelfs.
quote:Op zaterdag 7 juli 2007 09:49 schreef Ice_Tea het volgende:
Roddick kan eigenlijk voor geen meter tennissen.
Nee hoor, normaal (afgelopen jaren) begonnen ze nog later, maar toen regende het niet zoveelquote:Op zaterdag 7 juli 2007 10:13 schreef morgane het volgende:
normaal beginnen de wedstrijden op centre court en court 1 om 11 uur, dus vandaar
Zo is het mede Williams-fanquote:Op zaterdag 7 juli 2007 11:22 schreef BVO het volgende:
Ik ben ook voor Venus. Niet vanwege Bartoli, maar Venus is tof.
De tactiek van Bartoli was heel simpel. Iedere bal die ze kreeg zo hard mogelijk naar de open hoek heen meppen, en dat lukte vrijwel altijd. Doordat ze dat zo goed deed, kon Henin ook nauwelijks hoeken maken, zodat Bartoli maar enkele keren echt de baan werd uitgespeeld. Zeer knap gedaan.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 11:18 schreef Burghardt het volgende:
Ik snap ook niet zo goed wat Bartoli nou zo goed maakt, ze stond wel telkens op de goede plaats waar de bal terecht kwam. En ze mepte de bal telkens in een opening, maar verder zag ik de tactiek niet zo. Misschien houdt ze het wel heel simpel.
quote:Op zaterdag 7 juli 2007 11:25 schreef BVO het volgende:
Goddess on the mountain top
Burning like a silver flame
The summit of beauty and love
And Venus was her name
She's got it
Yeah, baby, she's got it
I'm your Venus, I'm your fire
At your desire
Well, I'm your Venus, I'm your fire
At your desire
Her weapons were her crystal eyes
Making every man a man
Black as the dark night she was
Got what no-one else had
Wa!
She's got it
Yeah, baby, she's got it
I'm your Venus, I'm your fire
At your desire
Well, I'm your Venus, I'm your fire
At your desire
Goddess on the mountain top
Burning like a silver flame
The summit of beauty and love
And Venus was her name
She's got it
Yeah, baby, she's got it
I'm your Venus, I'm your fire
At your desire
Well, I'm your Venus, I'm your fire
At your desire
[afbeelding].
gokje, 11 jaar oud?quote:
Je kan het natuurlijk op een andere manier zeggen.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 11:31 schreef Buakaw het volgende:
[..]
Omdat ik niet dezelfde mening heb als jij?![]()
Omdat het gewoon een sneue reactie is, doe normaal zegquote:Op zaterdag 7 juli 2007 11:31 schreef Buakaw het volgende:
[..]
Omdat ik niet dezelfde mening heb als jij?![]()
Alles Venus niet wint kunnen we gewoon concluderen dat er geen enkele vrouw is die op gras uit de voeten kan.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 11:34 schreef erkel het volgende:
Ik ga er niet naar kijken, maar ik hoop voor het vrouwentennis dat Venus wint.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |