Bij een dubbele fout van de tegenstander? Hij was er maar wat blij mee....quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:19 schreef BVO het volgende:
[..]
Rafa veronderschuldigt zich altijd bij zo'n punt.
Bij een netbal he. DF is z'n eigen dmme schuld, mag je best blij mee zijn.quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:20 schreef Mindlight het volgende:
[..]
Bij een dubbele fout van de tegenstander? Hij was er maar wat blij mee....
Haha, echt niet.quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:19 schreef BVO het volgende:
[..]
Rafa veronderschuldigt zich altijd bij zo'n punt.
Vertel jij me maar eens wanneer hij bij een netbal niet even zijn hand opstak. Nooit dusquote:
Ik heb het niet over een netbal. Ik heb het erover dat Rafa ging juichen toen Soderling een dubbele fout sloeg.quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:21 schreef BVO het volgende:
[..]
Vertel jij me maar eens wanneer hij bij een netbal niet even zijn hand opstak. Nooit dus.
Als reactie op die netbal. Mijns inziens is een netbal (geluk) heel iets anders dan een DF (fout tegestander). Bij de 1e is een verontschuldiging wel zo normaal, bij het 2e zie ik geen reden om niet blij te mogen zijn (zeker op zo een cruciaal moment).quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:22 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Ik heb het niet over een netbal. Ik heb het erover dat Rafa ging juichen toen Soderling een dubbele fout sloeg.
True, maar niet zo mooi als 22-22.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |