TVP's. Of wel. Of niet. Voor iedereen. Ik persoonlijk vind ze strontirritant. Het is nietszeggend, niemand heeft er wat aan en het roept alleen maar meer reacties erop af.
quote:
Dus de eerste 10 mogen wel een tvp en daarna niet meer? Of de eerste 20? Of alleen de eerste? Of alleen 'bekenden'? Consequentheid en duidelijkheid zal het beter maken. Kies je voor geen tvp's, dan moet je in topics van clubs, spelers, competities - toto's en livescores is misschien een ander verhaal - maar dat soort topics een maand lang consequent modden en dan ben je er volgens mij direct van af.
De livescores gaan volgens mij nu wel wat beter, al weet ik dat niet echt meer, omdat ik er amper meer kom. Ik zou dat de eerste 3 speelrondes nog proberen om het op het forum te houden. Gaat het weer redelijk mis of is het lastig bij te houden. Gooi het dan echt gewoon naar IRC. Het is makkelijkere om sneller op elkaar te reageren, overzichtelijkere voor users en voor mod's. Je kan automatisch mensen bannen bij overdadig gescheld, geflood, valse tussenstanden. Misschien wat toegankelijker omdat je wat meer kan slowchatten.
Kijk dat - mocht het weer fout gaan - eens een maand aan zonder het bij voorbaat al gelijk af te schieten of niet te willen. De vergelijking met .netwerk.to is al snel gemaakt; ook daar gooien ze het naar een irc server. Scheelt echt een hoop gezeik.
Dan het Ajax topic - het meest problematische van de drie 'grote'. Al is het Feyenoord topic sinds twee weken met al die nieuwe aankopen ook vrij hopeloos. Het Ajax topic is echt een teringbende. Waar je in de PSV, Groningen, Utrecht, Heerenveen topics de discussies hebt met hier en daar een off-topic post of een paar posts SC, is het bij Ajax een hele reeks off-topic, SC, weekendbesprekingen, vakanties, etc. en dan op z'n tijd nog eens een nuttige post. Een keer iets off topic of een keer iets wat grappig is, prima. Maar echt hele topics verneuken en posten om het posten en het als een SC topic gebruiken is natuurlijk, in mijn ogen, vrij debiel.
Als je er iets aan wil veranderen - want er wordt al 4 maanden gezegd, de users moeten het zelf willen en proberen te veranderen als ze het minder willen hebben. Ja, dat is makkelijk gezegd, maar ondertussen is 90% die vorig seizoen er nog postten wel weg uit die reeks. Dan moet er of een SC topic komen voor Ajax supporters, maar daarvoor kunnen ze ook naar Hools in mijn ogen of naar een ander forum (410, AN, AT, etc). Of je moet een tijd lang (echt drie maanden ofzo) alles rigoureus weg halen, deleten, waarschuwingen geven en dan SC mondjesmaat weer toelaten. En als je er echt helemaal niets aan wil doen en aan de users overlaten moet je er ook echt compleet niet meer modden en gewoon alles z'n gang laten gaan. En niet af en toe wel en af en toe niet. Dat schiet ook compleet niet op.
En als laatste zou er wat mij betreft wel wat meer 'aanwijzingen' naar users mogen gaan die werkelijk alleen one-liners posten, totaal niets toevoegen en echt posten om het posten. Maar dat is wellicht meer persoonlijk
![]()
.
Verder is het wel prima, laatste paar maanden is het in ieder geval wel verbeterd.