dan zijn we nazi's he!quote:Op woensdag 4 juli 2007 12:28 schreef CodeCaster het volgende:
Wanneer gaan Nederlanders zich eens zo solidair gedragen? Wij zijn toch met veel meer, waarom staan wij er dan niet met 50 man tegenover? Hard tegen hard, het enige wat werkt tegen dat tuig.
1 op de 15 ?quote:Op woensdag 4 juli 2007 12:36 schreef iamthezenmaster het volgende:
ik voel me af en toe opgerecht gediscrimineerd...in mijn eigen land door een minderheid van 1 op 15 ongv...
Hij had het jongetje met zijn moeder het land uit moeten zetten!quote:Op woensdag 4 juli 2007 01:32 schreef Trommeldaris het volgende:
Je had dat arme jongetje niet moeten mishandelen. TraumasHij is al zo kansarm
![]()
De meeste Mocro's komen uit kleine berg inteelt gemeenschappen waar dominantie voorop staat.quote:Op woensdag 4 juli 2007 11:40 schreef Calyptus het volgende:
als iemand het in twijfel trekt, en toevallig een rode bordeaux twingo heeft, laat hem eens een nachtje in antwerpen op het sint-jansplein staan. Ik denk niet dat hij nog 2 dagen leeft.
Ik wil trouwens geen marrokanen-bashtopic, er zijn er hier al genoeg. Ik wil weten waarom die opvoeding dat toelaat en nog goedkeurt ook.
Ik woon al 35 jaar in Amsterdam West. Individuele Marokkanen, hartstikke aardig, toffe lui, hee vriend, jeweettog, en lekker eten enzo.quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:45 schreef static het volgende:
[..]
Knul, mijn thuisbasis is Amsterdam. En zullen we het hebben over Nederlanders hebben?
alle etnische minderheden bijelkaar....is maar een schatting hoorquote:Op woensdag 4 juli 2007 12:39 schreef Buschetta het volgende:
[..]
1 op de 15 ?![]()
Rekenen nadenken is niet je sterkste kant zie ik.
Mocro's hebben maar voor 1 ding ontzag: 9mm.quote:Op woensdag 4 juli 2007 12:43 schreef iamthezenmaster het volgende:
ja en met zulk soort opmerking helpen we het probleem nog een handje....
respect naar hun moet gelijks staan aan respect terug...en (sorry voor mijn taal) anders opsouten, niet vergassen
Tot hier was ik het redelijk met je eens. Ik weet niet of je dit expres chargeert om je punt te maken of dat je het echt zo bedoelt. Want ook mijn thuisbasis is Amsterdam, maar ik heb toch echt andere ervaringen.quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:27 schreef static het volgende:
[..]
Marrokanen die vrijwel allemaal vriendelijk zijn?
Omdat wilde dieren in een pact jagen ?quote:Op woensdag 4 juli 2007 12:54 schreef iamthezenmaster het volgende:
waarom zijn ze individueel dan zo tof...en ik een groep vaak ronduit gevaarlijk??
Dat heb ik al gedaan paar jaar terug. Maar hier hebben we weer last van zigeuners. Overal wel een groep randdebielen die de gewone burger terroriseren.quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:03 schreef iamthezenmaster het volgende:
haha....dus we zitten met een horde dolle hyana's opgescheept waar geen oplossing voor is??
lastig...dan ga ik wel ergens anders wonen tzt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |