Dat geloof je toch zelf niet. Die brengt ooit nog eens een boek uit met als titel "Ich habe das nicht gewusst!" en gaat voor de rest rentenieren in Zuid-Afrika ofzo ...quote:Op donderdag 12 juli 2007 14:58 schreef flyck het volgende:
zou jannetje nog een boekje opendoen over tmobile 2000->2005 ?
quote:Ullrich: "Ik zal binnenkort praten"
wo 11/07/07 - Jan Ullrich heeft laten weten dat hij binnenkort zijn verhaal zal doen over "de gebeurtenissen van de laatste maanden". Dat schrijft de Duitse ex-wielrenner van T-Mobile op zijn website.
"Ik zal in details treden over de evenementen van de laatste jaren, maar ik zal dat pas doen op het juiste moment."
(Belga)
Ik zoek nog naar het juiste medium dat mijn woorden niet zal verdraaien."
"Maar ik wil eerst genieten van de rust in de Tour. Ik krijg wel het gevoel dat meer en meer fans mij begrijpen", zegt de winnaar van de Tour van 1997, die dopinggebruik altijd ontkend heeft.
Ullrich kwam in opspraak in de affaire-Fuentes. Hij werd daarop door T-Mobile uit de Tour de France van 2006 geweerd en even later zelfs ontslagen. Begin dit jaar kondigde de Duitse wielervedette vervolgens zijn afscheid aan.
Meerdere van zijn ex-ploegmaats bij Telekom, onder wie de Deen Bjarne Riis en de Duitser Erik Zabel, gaven in mei toe dat ze in de jaren '90 epo hebben gebruikt.
Laat mij raden, dat zal toevallig overeenstemmen met het medium dat zijn bankrekening het beste zal spijzen ?quote:Ik zoek nog naar het juiste medium dat mijn woorden niet zal verdraaien."
Het zal wel niet z'n eigen en toegankelijke blog zijn nee.quote:Op donderdag 12 juli 2007 15:09 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Laat mij raden, dat zal toevallig overeenstemmen met het medium dat zijn bankrekening het beste zal spijzen ?
quote:De Italiaan Danilo Di Luca moet zich uiteindelijk dan toch niet verantwoorden voor zijn mogelijke aandeel in de dopingzaak 'Oil for Drugs'. Dat deelde zijn ploeg mee in een communiqué. De rechter van Pescara achtte het niet nodig dat de winnaar van de Giro 2007 voor de rechtbank verschijnt.
Liquigas beklaagt zich verder over de negatieve aandacht die de pers aan de hele zaak heeft gegeven, zonder de nodige tegenargumenten te belichten.
Dat is Italië. Blijkbaar heeft Di Luca connecties die Basso niet heeft ...quote:Op donderdag 12 juli 2007 15:39 schreef -skippybal- het volgende:
Toch vreemd hoor, eerst zeggen dat je zelfs videobeelden hebt en dan ineens tot de conclusie komen dat er niks aan de hand is...
Bron: www.sportone.nlquote:WK wielrennen Stuttgart in gevaar
Het doorgaan van het WK wielrennen, dat in september in het Duitse Stuttgart moet plaatsvinden, staat op de tocht. De organisatie heeft onder druk van de Duitse politiek het besluit genomen om geen wielrenners te laten deelnemen die ooit op het gebruik van doping zijn betrapt. Volgens de regels van de UCI is het echter zo dat betrapte renners die hun straf hebben uitgezeten gewoon mogen deelnemen aan het WK. De kans is nu groot dat de wielerbond zal besluiten om het WK in Stuttgart niet te laten doorgaan.
In een eerder stadium had de Duitse minister van Binnenlandse Zaken, Wolfgang Schäuble, al aangegeven dat de nog steeds voortdurende reeks onthullingen over dopinggebruik, waarbij ook Duitse renners en artsen zijn betrokken, mogelijk tot een afgelasting van het WK zouden kunnen leiden. Ook het niet rondkrijgen van de begroting zou uiteindelijk kunnen leiden tot het niet doorgaan van het WK. De organisatie van het evenement is er tot op heden namelijk nog niet in geslaagd om voldoende sponsoren te vinden.
volgens de UCI is een overname niet meer mogelijk.quote:Op donderdag 12 juli 2007 21:19 schreef Leatherface het volgende:
Welke plaatsen zijn er eigenlijk kandidaat om de organisatie over te nemen, als Stuttgart het WK niet gaat houden?
Owja, shitquote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:49 schreef Ericr het volgende:
Verkeerde thread Roel, triest nieuws overigens.
tja, is zoals ullrich vroeger he de hoop van de duitsers. (tot er teen en tander aan het licht komt (jaren erna))quote:Op vrijdag 13 juli 2007 13:24 schreef CANARIS het volgende:
Ik kan er niets aan doen , maar Klöden is voor mij zo schuldig als de pest.
Al die jaren bij telekom.
Nu bij het foutste team überhaupt.
Hij valt continu Jaksche aan.
Opeens vorm van zijn leven.
Ik hoop voor de tour dat Klöden niet gaat winnen , want dan kan het wel eens zijn dat de ARD en ZDF ophouden wat het begin van het einde van de tour zoals wi hem kenden zal zijn.
Ik zit mij ook de hele tijd aan Mat smeets te ergeren.
Ik heb hem nog geen kritische vraag richting Rabo of Nederlandse sporters horen vragen. Alsof die "buitenlanders allemaal fout zijn , maar wij Ollanders als enige zuiver
En overigens is Di Luca nog niet helemaal van z'n problemen af. De openbaar aanklager van Pescara kondigde dan wel aan dat er geen gerechtelijke vervolging komt, maar hij moet zich wel nog verantwoorden voor het CONI. Want een gerechtelijke en een sportieve schuld komen niet noodzakelijk met elkaar overeen ...quote:Zwitserse wielerbond bevestigt positieve test Kessler
GENEVE - De Zwitserse Wielerbond heeft de positieve dopingtest van de Duitse renner Matthias Kessler (Astana) bevestigd. De in Zwitserland wonende Kessler zal nu binnen de twee of drie weken gehoord worden. Kan de 28-jarige renner niet bewijzen dat hij onbewust doping nam, dan wordt hij voor twee jaar geschorst.
Kessler legde op 24 april, op de vooravond van de Waalse Pijl, een positieve dopingtest af. Toen twee weken geleden het resultaat daarvan bekend raakte, werd hij onmiddellijk geschorst door zijn team Astana.
In het A-staal van de Duitser werd een veel te hoog testosterongehalte teruggevonden. Het resultaat van het B-staal kent de Zwitserse bond nog niet, maar volgens de Duitse pers was ook dat positief. De Duitse renner heeft zijn onschuld altijd staande gehouden.
quote:Mazzoleni weigert medewerking in dopingonderzoek
De Italiaanse renner Eddy Mazzoleni, betrokken in het dopingonderzoek 'Oil for drug', heeft elke verantwoordelijkheid in de zaak afgewezen en weigert mee te werken met het Italiaans Olympisch Comité (Coni). Dat maakte antidopingprocureur Ettore Torri vrijdag bekend na de hoorzitting van Mazzoleni in Rome. "Mazzoleni heeft elke verantwoordelijkheid ontkend en wilde niet meewerken", aldus Torri na de zitting van iets meer dan een uur. De 33-jarige Mazzoleni, derde in de afgelopen Ronde van Italië, werd op 29 juni voorlopig geschorst door zijn team Astana.
Santuccione
Het onderzoek 'Oil for drug' werd in 2004 geopend door het parket van Rome, en gaat over de contacten van tientallen atleten met dokter Carlo Santuccione, die door het FCI al van 1995 tot 2000 was geschorst. Bij huiszoekingen in heel Italië nam de Italiaanse politie in 2004 grote hoeveelheden groeihormoon, epo-spuiten, anabolica en andere dopingproducten in beslag. De onderzoekers, die in de spreekkamer van Santuccione afluisterapparatuur en videocamera's hadden geīnstalleerd, registreerden heel wat telefoongesprekken die dopingpraktijken aangaven.
Di Luca
Naast Mazzoleni waren ook Liquigas-renners Danilo Di Luca, winnaar van de laatste Giro, en Alessandro Spezialetti patiënten van Santuccione. Di Luca moet zaterdag voor de antidopingprocureur verschijnen en Spezialetti op 30 juli. Gisteren maakte Liquigas bekend dat de openbare aanklager van Pescara gevraagd heeft om Di Luca niet langer te vervolgen in deze zaak. Deze beslissing heeft echter geen invloed op de zaak bij het Coni. (belga/hln)
Nee hoor . In Duitsland gaan ze keihard om met Klöden.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 13:37 schreef flyck het volgende:
[..]
tja, is zoals ullrich vroeger he de hoop van de duitsers. (tot er teen en tander aan het licht komt (jaren erna))
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |