Bij voorbaatquote:Op woensdag 4 juli 2007 21:35 schreef rosstek het volgende:
Mocht ik ooit nog weer eens winnen, dan gun ik je bij deze mijn beurt om een contest in elkaar te knutselen.
quote:Op woensdag 4 juli 2007 22:28 schreef Flamebringer het volgende:
later bleek dat die op Thunderdome III stond, maar die CD heb ik destijds nooit durven te bekijken door die enge hond op de voorkant.
Ontvangenquote:Op woensdag 4 juli 2007 22:50 schreef Flamebringer het volgende:
Ik zal overigens een dezer dagen ook eens een lijstje insturen.
1 2 3 4 5 6 7 8 | sink 32.0 Gitanki 22.0 Curchulain 22.0 Trancelocator 20.0 jovink 6.0 Tokamak 6.0 MouzurX 2.0 |
Ontvangen, en ook die van Trancelocator.. klopt inderdaad :@, zal het in de nu volgende tussenstand aanpassenquote:Op donderdag 5 juli 2007 22:41 schreef Tokamak het volgende:
En n serieuzere inzending opgestuurd!
Ps. als ik n onvolledige producer heb, is dat toch een halve punt waard? (nr 29)
1 2 3 4 5 6 7 8 | Flamebringer 33.0 sink 32.0 Tokamak 24.5 Gitanki 22.0 Curchulain 22.0 jovink 6.0 MouzurX 2.0 |
Haha.. stuur maar gewoon wat je denkt dat het isquote:Op vrijdag 6 juli 2007 18:10 schreef Captain_Redbeard het volgende:
Weer eens een contest binnengehaald. Het overgrote deel herken ik totaal niet. Waarschijnlijk begin ik oud te worden of zo. Nr's 4, 7 en 9 waren wel erg herkenbaar![]()
dan haal ik mijn gemiddelde uit de tabel omlaagquote:Op vrijdag 6 juli 2007 19:17 schreef donroyco het volgende:
[..]
Haha.. stuur maar gewoon wat je denkt dat het is
quote:Op vrijdag 6 juli 2007 19:19 schreef Captain_Redbeard het volgende:
[..]
dan haal ik mijn gemiddelde uit de tabel omlaag![]()
![]()
Hmm als jij te oud bent, verklaart dat meteen waarom ik doorgaans zo laag scoor.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 18:10 schreef Captain_Redbeard het volgende:
Weer eens een contest binnengehaald. Het overgrote deel herken ik totaal niet. Waarschijnlijk begin ik oud te worden of zo. Nr's 4, 7 en 9 waren wel erg herkenbaar![]()
Misschien is een contest met de nadruk op hiphouse een ideequote:Op zaterdag 7 juli 2007 11:43 schreef Curchulain het volgende:
[..]
Hmm als jij te oud bent, verklaart dat meteen waarom ik doorgaans zo laag scoor.
* Curchulain begint zich langzamaan een ouwe lul te voelen.
1 2 3 4 5 6 7 8 | Flamebringer 33.0 sink 32.0 Tokamak 24.5 Gitanki 22.0 Curchulain 22.0 jovink 6.0 MouzurX 2.0 |
house met hiphop teksten erdoorheen ofzo?quote:Op zaterdag 7 juli 2007 23:19 schreef donroyco het volgende:
Vandaag geen inzendingen, dus de tussenstand blijft zoals ie is:
[afbeelding]
[ code verwijderd ]
@ Captain_Redbeard
Wat is hiphouse? En waarom heb ik nog geen inzending van jou gehad![]()
quote:Op zaterdag 7 juli 2007 23:19 schreef donroyco het volgende:
@ Captain_Redbeard
Wat is hiphouse? En waarom heb ik nog geen inzending van jou gehad![]()
Oude meuk dusquote:Hiphouse is een substroming van de house, die zich tussen house (voor het ritme en de kick) en hiphop (voor de raps en de hiphop beat) bevindt. Algemeen wordt hiphouse gezien als de voorloper van de commerciële dance, ook Eurodance genoemd. Tyree Cooper was degene die het in 1985 introduceerde, toen noemde hij het nog Raphouse. Toen het populair begon te worden in 1987 werd het al snel omgedoopt in Hiphouse.
Hiphouse is vooral in eind jaren tachtig en begin jaren negentig populair. Bekende Artiesten zijn Tyree Cooper met onder andere 'Turn up the bass', Fast Eddie met onder andere 'Yo yo get funky', Jungle Brothers met onder andere 'I'll house you', The Wee Papa Girl Rappers met onder andere Heat it up en Wee Rule, White Knight, D-Mob, Tony Scott, Mr. Lee (Get Busy), Doug Lazy, Rob Base & DJ E-Z Rock, 2 in a Room, zelfs pioniers als Tommy Musto & Frankie Bones (Dangerous on the Dancefloor).
Bedankt voor de uitleg, maar helaas ken ik er niemand vanquote:
Haha... Veel plezier daar ....quote:Op zondag 8 juli 2007 23:03 schreef Laevid het volgende:
Er zitten op het eerste gehoor wel heel veel *piep* dance-covers bij.....8, 16, 29, 30.
Maar dat zorgt vast voor meer punten, alleen jammer dat ik maar kort tijd heb, woensdag al weer naar Dour waar ik 4 dagen zwaar uit mijn dak zal gaan op al die mooie alternatieve dance (en nog een paar andere zaken)
![]()
Okee dan, ik zeg generatiekloofjequote:Op zondag 8 juli 2007 19:17 schreef donroyco het volgende:
Bedankt voor de uitleg, maar helaas ken ik er niemand van![]()
Klopt... je hebt gewoon gelijkquote:
Volgens mij moet je er ook mee opgegroeid zijn om het uberhaupt te kunnen waarderen. (uitzondering voor italo trouwens)quote:
Kan ik me iets bij voorstellen. Het is voor mij nu ook meer nostalgie dan dat ik het echt leuke nummers vindt, met uitzonderingen natuurlijk.quote:Op maandag 9 juli 2007 14:54 schreef Captain_Redbeard het volgende:
Volgens mij moet je er ook mee opgegroeid zijn om het uberhaupt te kunnen waarderen. (uitzondering voor italo trouwens)
Hiphouse heb ik voornamelijk op vinyl. Dat van dat nostalgie klopt dan ook wel. Ik ga er niet mijn mp3-speler mee vol pompenquote:Op maandag 9 juli 2007 15:17 schreef Sequencial het volgende:
[..]
Kan ik me iets bij voorstellen. Het is voor mij nu ook meer nostalgie dan dat ik het echt leuke nummers vindt, met uitzonderingen natuurlijk.
Dan doen we dat toch eventjes!quote:Op maandag 9 juli 2007 13:05 schreef Trancelocator het volgende:
Dit topic was voor mij aanleiding om toch maar weer een contestje te maken. Eentje waarin Sequencial wel aardig kans zal maken, gok ik zo.
Dus degenen die ook de volgende contest willen organiseren moeten iig boven mij eindigen.
Jump is al na 10 keer luisteren niet meer leukquote:Op maandag 9 juli 2007 18:17 schreef Trancelocator het volgende:
Uiteraard een bekend fenomeen, dat nostalgie.Als er nu eurodance of happy hardcore gemaakt zou worden zoals het vroeger was, dan zou ik het hoogstwaarschijnlijk bagger vinden.
Ik kan me bijvoorbeeld ook niet voorstellen dat de jumpers van nu een (k*t)plaat als 'Freefall' over 10, 20 jaar nog goed vinden. Maar een nostalgie dat het zal zijn.
Gelukkig zijn er genoeg uitzonderingen. De tracks die de tand des tijds altijd zullen doorstaan. En het mooiste is natuurlijk als er een combinatie van kwaliteit en nostalgie bestaat.
Jump commercialiseert nu gewoon net zo hard als hardcore destijds. Nog ff en et is apres-ski.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:48 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Jump is al na 10 keer luisteren niet meer leuk
Vandaag inzendingen van Tokamak en Trancelocator ontvangen... Tokamak kwam met een bult tracks aanzetten wat resulteerde in een tweede plek.. Later kwam Trancelocator die nog even wat eerdere foutjes herstelde en dus de leiding hield...quote:
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tokamak 41.5 Flamebringer 33.0 sink 32.0 Gitanki 22.0 Curchulain 22.0 jovink 6.0 MouzurX 2.0 |
?quote:
Meeste rages blazen zichzelf gewoon opquote:Op maandag 9 juli 2007 19:57 schreef Tokamak het volgende:
[..]
Jump commercialiseert nu gewoon net zo hard als hardcore destijds. Nog ff en et is apres-ski.
Daar is jumpertje, daar is jumpertje, daar is jumpertje met zijn kaalgeschoren kop...
Op mijn tong ligt er maar eentje, maar tot nu toe heb ik zelfs die nog niet kunnen achterhalen. Frusti...quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:57 schreef Tokamak het volgende:
Damn, maar agh, dr ligt nog zoveel op t puntje van mn tong
1 2 3 4 5 6 7 8 | Trancelocator 43.5 Flamebringer 33.0 sink 32.0 Gitanki 22.0 Curchulain 22.0 jovink 6.0 MouzurX 4.0 |
Dank jequote:
Heb ik 'm dan zo moeilijk gemaaktquote:Op dinsdag 10 juli 2007 23:40 schreef Laevid het volgende:
[..]
Dank je
Ik vrees alleen dat het met de contest deze keer dan ook niks wordt, heb wel wat geprobeerd, maar echt ver kwam ik niet (een puntje of 10 na een keer luisteren zonder puzzelen), volgende keer beter.
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tokamak 47.0 Flamebringer 33.0 sink 32.0 Gitanki 22.0 Curchulain 22.0 jovink 6.0 MouzurX 4.0 |
quote:Op woensdag 11 juli 2007 19:09 schreef Tokamak het volgende:
Hmm trancelocator heeft ook nog wat over![]()
Moa bij mij raakt t ook n beetje verzadigd...quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:03 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
![]()
(maar nu niet meer.)
Donroyco, waar hoort het halve puntje eigenlijk bij?
Nummer 17...quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:03 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
![]()
(maar nu niet meer.)
Donroyco, waar hoort het halve puntje eigenlijk bij?
Preciesquote:Op donderdag 12 juli 2007 09:48 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Oh ja natuurlijk... van een eerdere inzending.![]()
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tokamak 48.0 Flamebringer 33.0 sink 32.0 Gitanki 22.0 Curchulain 22.0 jovink 6.0 MouzurX 4.0 |
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |