Zover ik weet het eerste! WW2ol:BE topic!
Voor de mensen die deze ongelooflijk vette mmofps(beetje rpg) niet kennen
hier is een review ( tevens de site van de enige nederlandse WW2ol:BE community.
Dit is de officiele site.
FF het spel in een notendop:
Er is 1 wereld van 1200 x 1200km, hierin ligt belgie, het noorden van frankrijk, het zuiden van nederlands, het roergebied en het zuidoosten van Engeland.
Er spelen nu, geen officiele cijfers, 14000 mensen het spel(lees: betalen), rond de 1000 zijn er op elk moment online.
Het speelt zich af in 1939-1942. Je hebt 2 kanten, allied, engeland en frankrijk en axis, duitsland.
De nadruk in het spel ligt op realisme. In tanks moet je schakelen, vliegen moet met een joystick en je moet dan ook allerlei dingen doen om te kunnen opstijgen.
Je hebt allerlei klasses infantrie zoals rifleman, grenadier (een rifle waar je zon ding op kan schroeven zodat je sommige tanks kan opblazen) sniper paratrooper etc ( ook komen er binnenkort mortieren in het spel
![]()
)
Er zijn ook tanks, armoured vehicles, boten, gevechtsvliegtuigen, bommenwerpers waar je in spawned, je kan er dus niet uit, je blijft erin totdat je dood gaat of terug naar je basis gaat en despawned.
De gevechten zijn of bij een stad of bij een Forward Base, dit zijn tenten waar je kan spawnen tussen 2 steden in en maar 1 partij, allied of axis, kan die tenten hebben om 1 van de steden aan te vallen. Deze FB's kan je opblazen.
De gevechten zijn meestal rond de 50 vs 50 op 1 plek, je kan 128 mensen zien op 1 moment.
's avonds, wanneer amerika online komt, loopt het wel snel op naar 100+ vs 100.
Het spel is lelijk, naja het valt mee als je alles op max zet ( en dus een NASA pc hebt), maar het is dan nog steeds nogal kaal.
Je kan wel op de grond 2 km ver kijken en in de lucht nog verder, hierdoor is het niet mogelijk om de graphics beter te maken, bij call of duty bijv kan je max 100m ver kijken.
Je hebt een goede pc nodig, of je moet alles op laag zetten.
Als je er de tijd voor neemt zal je het spel heel leuk vinden, maar de meesten zullen al gauw afhaken, omdat ze dingen moeten leren ipv een beetje rondrennen en de muisknop indrukken(wat ook leuk is
![]()
)
Er is een gratis trial van 2 weken, ga naar de site -> getting started -> free trials & promos -> de trial.
Je moet hier wel een CC nummer invoeren, maar je kan hier ook gewoon een vals(maar wel correcte) creditcard nummer invullen( *kuche* google *kuche*)
En voor de mensen die het spel al spelen post hier je naam in-game en eventueel een leuk verhaal.
Edit: screenshots en filmpjes post ik zo.
http://www.youtube.com/watch?v=4p_iyB_ImMkWat infantrie kills.
http://www.youtube.com/watch?v=yw0dYma07ygIk met een klein luchtkanon, eigenlijk moet je de geluiden van het spel er ook bij horen, maar ik luister meestal muziek tijdens het spelen, heel dom maja
![]()
, en als je dan gaat knippen klinkt dat raar.
http://www.youtube.com/watch?v=CGwT8eqwnk0Ik als sapper, je hebt dan 4 satchel charges die je op speciale plekken moet plakken om een tank op te blazen.
De game is ook altijd in ontwikkeling, wel met maar een team van 11 man maar ze luisteren heel goed naar de community.
Zie deze screenshot ter vergelijking, de game is uitgebracht in 2001 en heruitgebracht in 2006.
[ Bericht 2% gewijzigd door MouzurX op 02-07-2007 22:31:48 ]